Чудо-восьминіжки. Допомога передчасно народженим діткам

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем gerwolf, 19 Жовтень 2015.

  1. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Дорогі майстрині! Звати мене Юля.

    Шукаємо бажаючих прийняти участь у благодійному проекті для допомоги передчасно народженим діткам по в'язанню чудо-восьминіжок, які допомагають їх виходжуванню. Ви вмієте в'язати ?! Ваше вміння може подарувати здорове майбутнє або навіть врятувати життя передчасно народженим діткам , які перебувають на виходжуванні у відділеннях спеціалізованих клінік по всій Україні! Проект націлений на те, аби кожна передчасно народжена дитина могла отримати чудодійного восьминіжку безкоштовно. Доведено, що тримаючи восьминіжок в руках, дитина менше вириває зонди та катетери, заспокоюється та відчуває себе захищено. Лікарі схиляються до думки, що діти звикли мати біля них пуповину і тримання щупалець восьминіжків нагадує їм про це відчуття спокою, яке було в них лоні матері.

    Є офіційна группа у фейсбуку

    Чудо-восьминіжки

    і сайт товарів для таких діток


    Раненько | Товары для маловесных и недоношенных детей | Интернет-магазин товары для маловесных и недоношенных детей


    Вимоги до ниток:
    Нитки мають бути котонові чи дитячий котон, або з добавками (але не більше 50 :wacko:. Наприклад

    0_fd578_67bb668a_L.jpg 33282_20150409090623_7310_600x600.jpg


    Гачок для роботи має бути 2,5 або 3мм. Якщо нитка тоненька то беремо 3,0 якщо товстіша то 2,5мм

    Наповнювач холофайбер

    images.jpg

    Мішечок для заповнення тільки з капрону, він швидше сохне.

    Вимоги до восьминіжок

    12189947_1681554062130760_3186908330061846163_n.jpg


    Схема

    12187864_1681552298797603_6564373740856995684_n.jpg

    11010616_1681552332130933_5166804296988427609_n.jpg


    Хто не вміє в'язати гачком ще є проект по в'язанню спицями для діток речей.
    Оф. группа ВК КЛУБОЧЕК СЧАСТЬЯ

    Є питання пишіть в приват або в тему. Наша команда складається з великої кількості майстринь, які бажають допомогти передчасно народженим діткам в різних містах України.

    Ми вдячні кожному за допомогу та участь! Разом - ми сила:)
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. gerwolf

    gerwolf Active Member

    На Південному точно є, недавно там була, навпроти входу в продуктовий центр є ще одни центр (непамятаю як наз) там зліва магазинчик. В мене є багато ниток для шапочок шкарпеток і пледиків (натур. шерсть). Кому треба пишіть
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Зв'язала я свою першу восьминіжку:) Але вийшла дуже маленька:sad: Тулуб десь 7 см. Нитки використовувала YarnArt Begonia. Не знаю, чи то нитки затонкі, чи я якось не так в'яжу... Усмішку ще дошию:)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Яка мила гарнюня, в мене теж така маленька була, це така тоненька нитка, і ще залежить яким гачком вязати. Ви маленьку напевно 2,5 вязали. Спробуйте 3 буде більша. В мене в першій партії взагалі всі різних розмірів повиходили UIrbnsr0DOI.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    В мне щось також не склалося з восьминіжками, якісь геть маленькі виходять, нитки тоненькі.
    А от мамулька моя, в очікувані свого онука, нав"язала діткам
    345f6b5c1f64a255a957818b0b5dab3bf9067fb5b55cb04ff7aebeb0b40ac002.jpg 901aa2202118a3babc85dcf3167eadd75c692e6f7b3398520d958e871572d096.jpg 5578dfdc913a90a8c85df44fde0b43e2e304a2e878af8dcd848ccc259ee1690c.jpg
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Які класні. Дуже дякую Вашій мамусі. А які у Вас нитки? Можна ще пробувати в дві вязати. Якщо щось не виходить питайте, в мене теж незразу вийшло, я ніколи взагалі не в'язала, ось такий мій перший вийшов
     

    Вкладення:

    • M9V9Cb-DmQw.jpg
      M9V9Cb-DmQw.jpg
      Розмір файлу:
      214,2 КБ
      Переглядів:
      54
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @Khaleesi та @Valyushonka до бегонії беріть гачечок не менше ніж 2,5 а краще № 3. Або в"яжіть в 2 ниточки. Я свій останній зелений з білим так і робила, бо зелена ниточка від Мадам Тріко Камелія товстіша (зелена моя), а бегонія (біла моя) тонша, то брала в 2 ниточки.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  8. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Це правда, під кожну нитку треба підбирати гачок, в мене зараз вийшло 2 "великани" скоро викладу фото, залишились очі :) дітиська недають доробити
     
  9. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Та в мене ніби досвід в"язання іграшок не малий, то просто з котоном не склалося )
    Приблизно якого розміру вони мають бути?
     
  10. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    а мої дітиська сьогодні конфіскували нового восьминіжка, випросили, щоб то для них був. То я здалась. Зв"яжу ще один такий)))
    P1140716.JPG
    А ось тут старший зробив всім фотосесію (жовто-блакитний теж найменший вийшов у мене)
    P1140713.JPG

    тулуб 10 см, але я вичитувала у дівчат на ФБ і вконтактах, що нічого страшного, що якщо менші виходять. Вони просто менші восьминіжки меншим діткам віддають, а більші - більшим. Так @gerwolf ? Все вірно?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Так, вірно @Rostuslavchuk, Ви мене випередили, теж хотіла таке сказати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Ось, знайшла фото, з ним буде легше
     

    Вкладення:

  13. gerwolf

    gerwolf Active Member

    І ще даю ссилки на відео, можливо знайдете щось цікаве для себе

    Спіральки щупальця

    Візарунки на восьминіжках серденьки

    Шапочка і кепочка амігурумі

    В'яжемо гачком по спіралі, два кольори

    Очі, смужечка з бантиком і посмішка амігурумі



     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Шановны майстрині! Проконсультувавшись з координаторм проекту "Клубочек счастья" вияснили що для виробів можна використовувати не тільки натуральну шерсть, а ще й напівшерсть, хлопок, напівхлопок і навіть чистий акрил. Так що якщо в когось таке є можете сміло використовувати. Але йдтеться тільки про вироби, восминіжок в'яжемо з котону. Дякую!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Викладаю своїх чудіків чергових
     

    Вкладення:

    • 100_2173.JPG
      100_2173.JPG
      Розмір файлу:
      195,3 КБ
      Переглядів:
      42
    • 100_2174.JPG
      100_2174.JPG
      Розмір файлу:
      191,6 КБ
      Переглядів:
      42
    • 100_2176.JPG
      100_2176.JPG
      Розмір файлу:
      179,5 КБ
      Переглядів:
      43
    • 100_2177.JPG
      100_2177.JPG
      Розмір файлу:
      152,6 КБ
      Переглядів:
      42
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @gerwolf класнючі такі. І так багато - карауд.
    І всі з оранжонжовою ніжкою :good2:
     
  17. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Це робилось 2 тижні, вийшла патріотична серія
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    А то означає, що можна з будь-яких ниточок в'язати, чи є щось таке, що не можна? Бо в мене є різні залишки, а на склад колись уваги не звертала, а етикеток немаю(
     
  19. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Виявляється що так, тільки для восьминіжок треба котонові, тому що щупальця з інших не виходять. Так що можете сміло в'язати

    Виправлюсь, не будь-яких, окрім пряжі з ворсинками і пухом, які можуть потрапити в носоглотку або в очі малюка. Неприпустимо в'язати з пряжі з додаванням люрексу.
    Пряжа з петлевою структурою дуже небезпечна для малюків. Маленькі пальчики можуть заплутатися, а це ускладнить або перекриє кровообіг.
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  20. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Приймайте до компанії ще одну восьминіжку:) На цей раз вийшла більшенька. Тулуб 8 см. Зробила за рахунок додавання петель. Але проблема в тому, що щупальця все одно залишились тонкими, бо ниточка тонка.
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  21. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Яка красуня, молодці