Чудо-восьминіжки. Допомога передчасно народженим діткам

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем gerwolf, 19 Жовтень 2015.

  1. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Дорогі майстрині! Звати мене Юля.

    Шукаємо бажаючих прийняти участь у благодійному проекті для допомоги передчасно народженим діткам по в'язанню чудо-восьминіжок, які допомагають їх виходжуванню. Ви вмієте в'язати ?! Ваше вміння може подарувати здорове майбутнє або навіть врятувати життя передчасно народженим діткам , які перебувають на виходжуванні у відділеннях спеціалізованих клінік по всій Україні! Проект націлений на те, аби кожна передчасно народжена дитина могла отримати чудодійного восьминіжку безкоштовно. Доведено, що тримаючи восьминіжок в руках, дитина менше вириває зонди та катетери, заспокоюється та відчуває себе захищено. Лікарі схиляються до думки, що діти звикли мати біля них пуповину і тримання щупалець восьминіжків нагадує їм про це відчуття спокою, яке було в них лоні матері.

    Є офіційна группа у фейсбуку

    Чудо-восьминіжки

    і сайт товарів для таких діток


    Раненько | Товары для маловесных и недоношенных детей | Интернет-магазин товары для маловесных и недоношенных детей


    Вимоги до ниток:
    Нитки мають бути котонові чи дитячий котон, або з добавками (але не більше 50 :wacko:. Наприклад

    0_fd578_67bb668a_L.jpg 33282_20150409090623_7310_600x600.jpg


    Гачок для роботи має бути 2,5 або 3мм. Якщо нитка тоненька то беремо 3,0 якщо товстіша то 2,5мм

    Наповнювач холофайбер

    images.jpg

    Мішечок для заповнення тільки з капрону, він швидше сохне.

    Вимоги до восьминіжок

    12189947_1681554062130760_3186908330061846163_n.jpg


    Схема

    12187864_1681552298797603_6564373740856995684_n.jpg

    11010616_1681552332130933_5166804296988427609_n.jpg


    Хто не вміє в'язати гачком ще є проект по в'язанню спицями для діток речей.
    Оф. группа ВК КЛУБОЧЕК СЧАСТЬЯ

    Є питання пишіть в приват або в тему. Наша команда складається з великої кількості майстринь, які бажають допомогти передчасно народженим діткам в різних містах України.

    Ми вдячні кожному за допомогу та участь! Разом - ми сила:)
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2015
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ultra

    ultra Well-Known Member

    готово. Є ще одна[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Привіт майстрині! ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД НЕМОВЛЯ організовує акцію до дня недоношеної дитини 17 листопада у відділенні патології і просять передати для них восьминіжок. Хочуть 20шт. В мене є 8, Rostuslavchuk-4, Khaleesi-2. Разом-14шт. Ще зможе хтось нав'язати до 15 числа. Можливо вийде в мене ще 1,2. Є ще бажаючі?
     
  4. ultra

    ultra Well-Known Member

    я спробую 2 зв"язати
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. gerwolf

    gerwolf Active Member

    @ultra чудово, до 15 числа дайте знати що вийшло і треба буде організуватись щоб передати :)
     
  6. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    + ще одна восьминіжка:) Завтра скину фото)
     
  7. ultra

    ultra Well-Known Member

    є, готовий пледик. Правда трошки вийшов прямокутним, мав бути на 1р., але тим узором що в'язала витягнувся вбоки[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Вийшло щось схоже на кактус:)
     

    Вкладення:

    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. gerwolf

    gerwolf Active Member

    @Khaleesi класний, такий яскравий
     
  10. ultra

    ultra Well-Known Member

    один готовий[​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. ultra

    ultra Well-Known Member

    на коли вам треба то все передати, бо то треба попрати
     
  12. gerwolf

    gerwolf Active Member

    @ultra який класний. Можна числа 14,15 зустрітись, якщо більше не будете робити то і раніше.
     
  13. ultra

    ultra Well-Known Member

    я ще буду робити, до 14 є час. ще декілька зроблю. А пледик, шкарпетки, шапочки коли?
     
  14. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Ну треба назбирати повний комплект потреб, тут є таблиця що зроблено Кількість готових речей - Google Таблиці тоді можна буде нести
     
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    @ultra восьминіжок, якщо я не помиляюсь, казали не прати. Прати тільки шапочки, шкарпетки і пледики.
     
  16. gerwolf

    gerwolf Active Member

    По бажанню можна обережно попрати в теплій воді госп. милом коричневим і висушити на рушнику щоб не розтягнулись щупальця. А в лікарні лікарі все одно обробляють все що їм приносять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Пишу, що в мене є. Пінетки -1 шт. 2-го розміру. Шапочки - 3 шт. 2-ий розмір, 2 шт. - 3-ій розмір. Восьминіжки - 3 шт.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. ultra

    ultra Well-Known Member

    ще один восьминіжок[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. gerwolf

    gerwolf Active Member

    Дівчата! Треба четвер пятниця організувати передачу восьминіжок мені, хто де живе? Чи можливо хтось може ще комусь передати а вже потім мені. Бо я далеко не їзжу бо з візочком. Можна Південний, кільце Кульпарківська-В. Великого
     
  20. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    О, йду своїх прати)))) І зразу всі решта речі. Можу підвезти без проблем і Вам додому і під Південний (куди скажете ;)).
     
  21. gerwolf

    gerwolf Active Member

    @Rostuslavchuk а може в когось зможете забрати?