Чужих проблем не буває!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Bree van deKamp, 2 Липень 2013.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Давайте разом допомагати!! Напевно в кожного з нас є знайомі чи сусіди, які потребують допомоги. Давайте будем їм допомагати? Мова йде про речі, старі меблі, будматеріали, що лишаються, дитячі "прибамбаси". Це все комусь може стати у пригоді.
    Я дуже хочу допомогти одній пані, яка дуже потребує колясочку для погодків. Це сусідка моєї мами з Волині. Її звати Руслана, вона мати одиначка чотирьох хлопчиків. Самому старшому 15р. він хворий на цукровий діабет. Є ще хлопчик 11р, а допомога потрібна двом найменшим: 1,9 і 1м.Справа в тому, що ця пані Руслана меє невеликі розумові відхилення (живе в своєму особливому світі) але то ніяким чином не впливає на догляд за дітками, просто вона як то кажуть в народі не має тропу (не подумайте вона не п"є і не курить) Так от двоє меншиньких діток потребують колясочку для двійнят, або погодків .Може якось ми зможем їм допомогти? Може в когось з формулянок є така колясочка і хтось погодиться її подарувати діткам .Стан, колір не мають значення. Головне, щоб їздила.
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    ... діток шкода. Можу віддати звичайну літню коляску(правда вона без верху, тобто від сонця-дощу не сховаєшся):girl_sad:
    можу пошукати якийсь одяг-іграшки для меньшеньких. Що конкретно потрібно?
    я так розумію, вона мати - одиначка. Соцдопомогу хоть отримує?
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2013
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дуже дякую, але звичайну колясочку вони мають. потрібна якраз така, щоб можна було двох діток посадити, бо зараз вона старшого (1,9) носить на шиї. Щодо одягу і іграшок, то там допомагають місцеві церкви. То хіба на старшого хлопця треба одяг, бо він через діабет має велику вагу. Я ще запитаю стосовно взуття. Здається в Руслани великий розмір(42) то теж може хтось має таке взуття.
    Дівчатка, може хто має колясочку на продаж і зможе продати її за невеликі гроші?
     
  4. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Думаю, буде простіше скинутись і купити б/у коляску... по оголошеннях дивилась, за 700 грн можна купити.
    питання не скромне, але все ж таки повторюсь: жінка має чоловіка чи одиначка? Питання ставлю , щоб зрозуміти чим ще можна допомогти людині юридично..
     
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Перепрошую не побачила. Одиначка. Була одружена на батькові другої дитини, але він її почав бити і вона з ним розвелась. А як можна помогти юридично?
     
  6. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    так розумію, що третя і четверта дитина позашлюбна? Якщо помиляюсь, то прошу вибачення. Такій людині має виплачуватись соцдопомога. Дитина, яка хворіє на цукр.діабет, може їй якусь групу треба виробити? На які фінанаси взагалі живе Руслана... Вона десь працює? Чи офіційно працевлаштована?
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Та ні, не працює. Вона не працює, як раз чарез стан здоров"я(психічний) Допомоги отримує, але все йде на діток. Вона все на дітей витрачає. В основному на їжу( менші діти постійно, щось жують))) Там основна проблема в тому, що тим всім нема кому раціонально розпоряжатись. Знаєте соціальні служби не раз хотіли дітей забрати, але як тільки хтось десь чує, що має бути якась перевірка відразу всі сусіди приходять і все доводять до ладу. Там все село тих дітей відстоює, бо вона дуже хороша мама! А от вже ці соціальні працівники замісь того, щоб забирати тих діток краще б зробили їм відповідні умови для проживання. В хаті треба робити ремонт, провести воду. Не розумію, невже краще діток в інтернат, ніж допомогти їм. Руслана не курить і не п"є, але хіба вона винна в своєму душевному стані?
     
  8. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Жаль звичайно і маму, і діток.... Ваше бажання допомогти - поважаю. Ви молодець! Як вже писала, пропоную зібратись і купити діткам якусь б/у коляску. Чим зможу тим підтримааю фінансово
     
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка, чи хтось би ще зголосився зібрати гроші на колясочку? Rostok, а ви де дивились на колясочки?
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    бачила класний девайс у форумлянки Witlof. до звичайної тростинки докупляється на двох колесах причіпне коляско-місце. ідеально для погодків. але от де вона то брала і за скільки не знаю.
     
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Візок для двійні "Гудбейбі", синього кольору, літній варіант, складається в тростину, в хорошому стані
    (050) 670-0226 ваш магазин
    Візок для двійні, літ., америк., в доб. стані, нов.
    (097) 537-5416
     
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    О, я затуркана про "ваш магазин" і забула. Пізніше пошукаю і відпишусь про можливі варіанти. Я думаю, що добре було б Таковську колясочку, бо то поселі їздити, а в неї коле файні і зимою можна проїхати?
    Одна чудова формулянка зголосилась віддати босоніжки 42р. Велике їй дякую.
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Тел. 067-609-43-05 інтернет оголошення Сландо
    знайти не проблема, питання в коштах))
    треба дивитись на стан коляски , а не фірму.. в мене була Чіко, теж по селу гасала.. нормально))
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Найменший хлопчик зовсім немовлятко.Так, що треба лежачий варіант
     
  15. Rostok

    Rostok Well-Known Member

  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Я вже над тим думала, маю ерго, вже не користуюсь, але вона має первні проблеми з поставою. Так шо то нажаль не варіант((
    В "Вашому магазині" знайшла такі варіанти
    http://vashmagazin.ua/cat/notepad/?mode=notepad
    Щойно глянула скільки людей переглянуло тему, якби кожен дав по 10 грн. колясочку купили б суперову

    ---------- Додано в 16:52 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

    Так.Буду дзвонити і пит чи спустять, але вже як мала проснеться.
     
  17. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Захоплююсь вашим бажанням допомогти..!!! Бажаю удачі у виборі коляски))Пишіть коли і як передати кошти.
    ... ще маю ходунки, також на майбутнє, якщо потрібно. Хоча лікарі дуже проти таких речей.
     
  18. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Я би трошки передала або перекинула на карточку грошей. Шкода мені і маму і її діточок.
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    4405 8823 1459 0658
    Отримувач Іваніків Дмитро (мій чоловік, я приватбанківської картки немаю)
    Дівчатка відписуйтесь в темці. ок?
    Говорила я з мамою, то треба взуття жіноче 41-42р, чоловіче-44р. Чоловіче то на хлопчика 15років.
     
  20. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    ...пригледіли вже якусь колясочку?