Чужих проблем не буває!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Bree van deKamp, 2 Липень 2013.

  1. konvalia

    konvalia New Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    переказала щойно 100грн.
     
  2. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Чоловiк щойно перевів 100 грн.
    Дякую!
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дякуємо, всім хто не залиився байдужим! Світ не без добрих людей!
    Ми зібрали на ліжко і матраци за один день!

    Ліжечко в процесі виготовлення, але тепер проблема з матрацами, оскільки ліжко має розміри 80х160
    всі матраци, що потрапаляють на очі - 60х120
    Дівчата, порадьте, куди глянути і до кого звернутися, щоб недорого і матраци нормальні були.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2014
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Ось і маленький фотозвіт
    [​IMG]
    Дітлашня дуже тішиться ліжечком!
    Сім"я Севіль дуже вдячна всім добрим людям за допомогу!
     
  5. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата! Я знову з приводу сусідки. Говорила з нею знову. Пані Марія каже що не проти була б розміняти ту їхню двокімнатну на дві однокімнатні... Може в когось є знайомі які хотіли б так?
    Початок історії в щоденнику. Див. мій підпис.
     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Ще ніколи не вдавалось розміняти двушку на 2 однушки. Максимум, що можна отримати це однушка +доплата, або однушка + кімната в комуналці чи гуртожитку. На жаль. Можна подумати про однушку у передмісті Львова + хата в селі. Все залежить від ціни двушки. Варто пошукати нетипові варіанти обміну чи продажу.
     
  7. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    дівчатка я маю мягкі дитячі іграшки ,небагато але маю,моїм малим алерголог заборонив ,бо внас алергія,може чиїмсь дітка треба віддам іграшки нові малі навіть ними небавились
     
  8. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Сьогодні на сайті Самопомочі побачила... може когось зацікавить.

     
  9. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка в свекрів в селі є дитячий будинок і наразі вихованиця звідти потребує допомоги, чоловік покинув з малюсінькою дитинкою напризволяще...Дівчинка-сирота Настя яка з синочком потребує допомоги зараз лежать в лікарні, у малого проблеми з оком і нервовою системою(синіють ручки, ніжки), наслідки важких пологів((
    має потребу в памперсах№2, одноразові пелюшки, прокладки після родові (погано відійшла плацента), знов відкриватимуть матку для того щоб все те вийшло у Насті, засоби гігієни як для малого так і для насті, погремушки для лялюсі, прокладки для груді.. носочки і чепчики для малого, трусики розміру л-хл і носки для Насті десь 38 р. вологі серветки, за ліки наразі не знаю...
    ось це те в чому є потреба як щось у вас є, і вам не потрібно. дякую за допомогу. в суботу їду на канікули туди то везтиму що сама трохи в себе знайшла...сьогодні завтра зможу їздити забирати якщо щось знайдеться...
     
  10. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    а пізніше будете ще щось збирати- відвозити? , бо я маю для таких мацьоп пару кульків речей, але то все не тут, а в іному місті спаковане, то аж у суботу буду там...
     
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    А ск синочку? Я б могла позбирати якусь одежинку і брязкальця. Тільки не знаю чи встигну сьогодні. Хіба після 8 вечора. Напишіть Ваш телефон і коли зручно було б зустрітися будь ласка.
     
  12. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    я в понеділок думаю,що повернусь, Ви ж на Левандівці?)) то буду їхати 16 червня на весілля, то завезла би знову)

    ---------- Додано в 18:57 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

    дитинці 2 тижні...

    ---------- Додано в 19:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:57 ----------

    Хто не має речей,але має змогу кинути на картку хто скільки може, буду вдячна) Завтра планую їхати в ашан купити памперси,серветки і далі по списку...скинути кошти можна на картку 5168755391854045, Іщук Ольга, як все куплю відзвітуюсь:girl_yes2:
     
  13. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    трохи новин про Настю...
    лежить зараз з мацьпиком в лікарні, заключення лікарів для малого
    ішемічне ураження цнс, загноєння правого ока та пошкодження очного дна, жовтуха (надлишок білірубіну) та під підозрою ураження спинного мозку( майже не рухає ручкою), все це наслідкиважких пологів
    у Насті також не все відійшло з матки, колотимуть окситоцин, а якщо його колоти годувати грудю не можна(( молоко ускладнить жовтушку((
    вчора деякі ліки купувала сестра, деякі дали безкоштовно..
    прописки немає ніякої в неї... замкнуте коло.. нема прописки-нема свідоцтва, нема свідоцтва- немає допомоги.. прописатися немає як, так як немає 18 років(так говорить служба).. треба чекати серпня, їй буде 18, і аж тоді шукати, робити, питати.
    то зі слів людини яка підтримує її в Рівному...що можна зробити щоб молочко не пропало...одягу на разі не потрібно дівчинка отримала посилку понад 5 кг)
     
  14. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Маю підозру, що лікарі зробили пологи "не легкими", бо знали, що віддяки не буде...
     
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Та ну...то ж якими треба бути іродами і безжальними людьми щобт до такого додуматися. То швидше може бути їхня халатність.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  16. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчинка,що її там підтримує написала
     
  17. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

     
  18. kyrdypluk

    kyrdypluk New Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    дівчатка. Настя оглядається в хороших спеціалістів. цього добивається моя сестра. сказали поки стриматися від годування. більш розширеної відповідді поки немає. дякую всім за допомогу!
     
  19. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Діваточка всім величезне дякую за турботу...не знаю чому, але неонатолог заборонив годувати грудьми, знаю що щось не клеїться, але переконувати теж не маю права,бо не лікар...може хто має пляшечку для годування і потрібні пребіотики Бебінорм, якщо в когось таке є з радістю прийму:girl_yes2:
     
  20. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка величезне дякую небайдужим вдалось чимало купити і зібрати на перший час трохи вистачить) Звітуюсь з чеками та речами, що вдалось зібрати і придбати:kiss: не сфоткала ще речі від Рибки) іграшки і всякі цікавинки,дякую)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:47 ---------- Попередній допис був написаний в 20:04 ----------

    В бюджет сьогодні вклались, а надалі може хто захоче допомогти коштами може дам номер картки дівчинки, яка опікується Настею чи ліки треба буде купити чи щось інше...що скажете?