Цілковите усамітнення

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем DamainVito, 25 Листопад 2017.

  1. DamainVito

    DamainVito New Member

    Чи не знаєте ви місця, неподалік від Львова, наприклад, якесь село чи хутір невеличкий, де було б дуже мало людей і можливість орендувати маленьку хатину чи поселитися у покинутій.
    Я буду дуже вдячний, якщо хоча б щось порадите.
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    А для чого це вам? Без образ, але може ви -рецидивіст який хоче заховатися?)
     
    • Креативно Креативно x 1
  3. DamainVito

    DamainVito New Member

    Ні, мені набридла міська рутина, хочеться цілковитої самотності, єднання з природою, прокидатися із сонцем, бігати вранці, сидіти біля вогнища, читати книжки, і що найголовніше, залишитися на певний час із собою, своїми думками, вирішити щось для себе...Осьь думаю, це хороший відпочинок)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, зараз, по селах дуже багато покинутих хатин. Звертаєтесь до Голови сільради, і вирішуєте питання. Бажаю успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    і скільки часу ви збираєтесь так жити? А головне за які кошти будете виживати?
     
  7. DamainVito

    DamainVito New Member

    Одного тижня мені цілком вистачить, у мене є гроші, і я візьму з собою все необхідне.
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    @DamainVito
    С.Підтемне Перемишлянського райну
     
  9. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    А як щодо монастиря самітників?
     
  10. DamainVito

    DamainVito New Member

    Де такі є, підскажіть.
     
  11. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Взагалі то я , мабуть, не правильно порадила. Адже життя у монастирі не є усамітненням, монастир -це спільнота. Якщо ви прагнете віднайти покликання, то чоловічих монастирів багато. Унів, Жуків... Ваш парох чи духовний наставник, якщо такий є, може краще Вам порадити.