Дачний кооператив

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Svjatkova, 28 Березень 2015.

  1. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    В даній темці обговорюємо все, що стосується дачних кооперативів.

    Отже, почну з себе. Ніколи ніхто із наших рідних немав земельної ділянки в кооперативі, тому мене цікавить абсолютно все, що актуально саме на даний час - яким чином люди отримували ті ділянки - писали заяви на роботі? чи потрібно щорічно( щомісячно?) оплачувати якісь внески в той кооператив? чи сплачується якийсь податок на землю? чи можна їх приватизовувати? Чи існує якась спецкарта тих кооперативів, щоб знати який де знаходиться територіально? чи можна там будувати житловий будинок та оформити його так, щоб можна було приписатися? які кооперативи в межах міста Львів є обжитими круглорічно?
     
  2. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    є,спецкарта...хз...але у Львові...поблизу є
    вони уже давно приватизовані,принаймі ті,що я знаю
    можна
    багато таких...на Рясному
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    О! Як же мене ті питання цікавили минулого року, але, нажаль, на всі відповіді годі знайти. Але методом тику (їзди по кооперативах) щось та й дізналась. Отже перша частина запитань -- воно вам треба знати як хто ті ділянки отримував? Зараз же їх не дають. Зараз ви можете лише купити у власника. Більшість власників, які продають -- уже мають всі документи необхідні для продажу. Якщо документів немає, (основне там -- то кадастровий номер, його десь до півроку роблять) то власник мусе їх виготовити, бо без них ніякої купівлі-продажу не відбудеться.

    Внески якісь платять, чисто символічні. Ну там 10-50 гривень на рік
     
  4. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    часто машини зупиняються і питають чи дачу не продаєте і де тут дача продається?
    багато покинутих,розбитих дач є...але їх ніхто не продає і продавати не збирається...цікавляться великими ділянками...але купити більше 2-х,то складно.
     
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    опишіть процедуру, будь-ласка.
    обведіть на карті, де ті кооперативи?
     
  6. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    я знаю,що в одному,платили по 100 грн.,щоб траву косили,але там окремий закритий кооператив. Від голови кооперативу залежить,а щодо офіційних податків на землю...то явно є...але особисто не платила.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а чому? шо, гроші не треба? чи документів немають?

    Взагалі-то, дачні кооперативи, де є "розбиті" дачі не дуже привабливі для покупця. Я шукала таку дачу, щоб там все красіво, доглянуто, щоб людей було багато, щоб будинки гарні були. Щоб було із ким там жити. Бо я на літо планую туди
     
  8. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    я читала десь статтю...там треба ті угіддя переводити в іньший статус...краще нотаріуса спитати чи людей,які це робили(землевпорядника)
    --- дописи об"єднано, 28 Березень 2015 ---
    не вмію таке робити
     
  9. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    мають документи....їм колись з роботи видали ту ділянку "за даром",10-15 років тому,можна за 1 тис.дол.купити...а зараз 30!
    Привабливі,навіть дуже...то дивлячись,що Ви хочете в подальшому зробити з неї...дешевше купити без нічого...було минулого року 4-5 тис. дол./7 соток,в залежності від місця розташування.
    Висять оголошення,що куплять дачу біля лісу...
    Ну не знаю...там, де дерев*яні будинки 2*4 мені особисто не подобаються і різний стан таких будинків є.
    Біля мене нікого немає:girl_dance: то не знаю чи тішитись чи плакати,але мені якось байдуже,бо ж дача не моя.
    Поблизу є старенькі дідусі,які навідуються часто,все привітаються,садять городину,але майже все навкруги пустує:girl_sad:
    Бабулька розказувала,що робили збитки часто їй,щоб дачу продавала...навідувались часто мужики і просили продати дачу за копійки,мовляв Ваша дача більше не вартує. Цікавлять таких людей групи дач...я маю підозру для котеджів.
    Старші люди так привикли до тих дач,що навіть,якщо все розкрадуть...не будуть продавати...хай буде...колись може буде потрібна:girl_crazy:дітям вона явно не треба,але гріє душу,що є щось там...а там може уже крім землі ніц не бути.Бо я в четвер прозріла,як одну дачу дерев*яну за 2 місяці розтянули...пусте місце є тепер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    "Сусіди по дачі втішили: сільська рада Бартатова хоче приєднати дачні кооперативи до села. Зараз збирають заяви від дачників. За рік-два житимуть не в дачному кооперативі, а в селі, переконане подружжя. Тоді зможуть відкрити номер будинку, зареєструватися. Сподіваються, що охочих там жити буде більше. Тоді й газ проведуть."
    Бачу, що стаття за 2006 рік, то цікавить питання чи переоформили документи на приєднання до села за ці 9 років? чи є газ?

    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2015 ---
    misis-cosmo я щось заплуталася..
    я питала чи є обжиті дачі на постійній основі - ви відписали:
    а оптім пишете, що
    чи Ваша дача не в Рясне??
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну вони там живуть, вже розбудувались, троє дітей народили) Ми з ними якось про житло не говорили. Не знаю про газ. А чого, власне, ви до того газу причіпились? Головне, щоб вода і світло було. Зараз ні в селах, ні на дачах навіть у багатих будинках не ставлять газові котли. Тільки твердопаливні. дешевший варіант -- буржуйка (але така красива, під камін, я собі таку для початку буду ставити). На кухню -- електроплита. Газ взагалі не потрібен (ну як є, то, звичайно, добре, але як немає, то не треба тим паритись)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    наразі так, бо на відміну від Вас мені потрібний не зелений оазис для відпочинку влітку, а постійне місце проживання в майбутньому))
     
  15. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    в кооперативі моєму пусто,ніхто там не живе,приїжджаються деякі,але в решта кооперативів живуть люди,відповідно у них новобудови.
    Просто не були там, кооператив складається з 2-х рядів і дороги,тобто через 7 соток є життя,а не через 1 м.
    В Рясному і дуже близько вул.Брюховецької,а сам дачний масив тянеться аж до вул.Варшавської,там дуже багато...аж Вам не скажу,бо ж не ходжу по всьому масиву.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2015 ---
    погоджуюсь...тай провести той газ,треба не одну тисячу грн.
     
  16. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    А яка назва Вашого?
    Гугл мені видає якесь поняття як урочище Клепарів і різні назви тих кооперативів в тій ділянці.. Тому наївна думала, що існує карта із позначеннм меж та назвами тих дач))
    А чим ви туди добираєтеся з Левандівки?
     
  17. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    якщо так,то треба мати принаймі на цегляний будинок 40-50 тис. дол.,то так,щоб купити зі світлом,але на 2-3 кімнати(1 поверх).Відповідно буде дешевше купити будинок в дачному масиві чим квартиру,але тут+прописка і все інше потяне не 1 тис. дол.і клубок нервів
    Мої колеги мають дачі в Березівці,то за вул.Городоцькою,то там вартість сотки вища,але там більша цивілізація,ніж у Рясному.
    Майже у всіх є водокачка чи керниця,але ж все ж таки,якщо жити,треба насос ставити і тянути труби до будинку і знов гроші чималі. Вигідно ставити новобудову і робити все з нуля,але то час і гроші.
    Дача не моя,але я би її не купила,бо мені не підходить розташування...хоча як кому...
    якраз Клепарів,тому я не знала,яка то Вам пояснити і на карті показати(там десь більше 1 гектара),раджу якось поїхати і подивитись,тоді буде ясніше,бо якщо би більше року тому мене би запитались про дачі,то би дивилась квадратними очима і ніц не розуміла:girl_blush2:Я сама не знаю всіх назв кооперативів,що біля мене і через які проходжу:girl_sad:
    Добираюсь 131,11 потім 10 хв.пішки і на дачі.
    Якщо з центру,то 144 їде по вул.Брюховецькій,там взагалі близько,враховуючи,що є дачі до яких до 45 хв.треба іти.

     
    Останнє редагування: 29 Березень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2015 ---
    у мене та в моїх друзів "в оренді" дача:girl_crazy:

    Поки я не знайшла такої дачі,яку би хотіла...ну і грошей немає. Я би будувалась з нуля однозначно:girl_blush2:але то мрії,поки живу в багатоповерхівці:girl_crazy:
     
    Останнє редагування модератором: 30 Березень 2015
    Reason for edit: барахолка поруч!
    • Подобається Подобається x 1
  19. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Якось буду іти,то перепишу номери,але то треба фотографувати одразу,щоб бачили картину.
    Чесно там продається "ге",ділянка неправильної форми на горбах...:girl_sad:
    Якщо купляти,то треба питатись в місцевих,а я їх ще того року не бачила
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Тут ще важливо, на яку суму розраховуєте. Наші сусіди на дачі виставили свою ділянку на продаж минулого місяця. Рудно, цегляний одноповерховий будиночок, світло, 5 соток. Доїзд маршруткою з Львова, гарне місце, до лісу 5 хвилин. Я в це місце закохалась минулого року, тому ми там і купили, передивившись купу варіантів.
    Але цінять вони ту ділянку в 25 тис.у.о. Всередньому в тих кооперативах такі ціни.