Дачний кооператив

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Svjatkova, 28 Березень 2015.

  1. koza

    koza Active Member

    Для мене 25 тис.у.о. це досить велика сума. Мені більше потрібна сама земля - без будиночку, комунікацій, але гарне місце, рівна. Скажемо так - "на перспективу кращого життя".
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А віддаленість від міста грає роль? Відкрийте "ваш магазин". Там ще минулого літа землі продавали на вкус і колір. Середня ціна 700-1000 у.о / сотка. Ділянки переважно 5-6 соток, а в сторону Лисенич, Винник були ще дешевші пайки.
    Ми коли надумали шукати дачу, то спершу планували купити просто землю і будуватись з нуля.
    Тепер розумію, що добре що в процесі пошуків змінили думку. Побудуватись з нуля зараз нам нереально. Земля, яку ми не плануєм засаджувати - сенс?
    Знайшли землю з будиночком, який в кращі часи просто піднімем догори, щоб в старості жити, а зараз з дітьми цілком можна прожити там ціле літо, що і плануємо зробити.
    Сад, дерева, кущі плодоносять, ще мінімальну городину посадити, щоб під рукою була і все.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    в нас дачний кооператив біля Бухти Вікінгів.
    Газу немає і, в принципі, проводити не будемо. Дорого проводити з села + невідомо які тепер ціни на газ будуть.
    Вона - скважина. Світло є.
    Оплата в рік є оскільки там сторожі і т.д.
    Батько там живе цілий рік. Ми з дітьми жили ціле літо, а тепер переходимо на режим постійно. Єдина складність - трохи далеко їздити.
    Казав чоловік, що щось змінили в законі і тепер можна прописуватись на будинках в кооперативах. Я в це питання не вникала.

    Періодично хтось продає, але ціни не маленькі.
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Це не тільки для вас, але й впринципі для дачі із одноповерховим будинком забагато. В Солонці, там де поворот на Жирівку (до траси 5 хв. ходьби) 15-18 тис. (хоча власники просять 20, а "добрі" сусіди кажуть: "торгуйтесь, Ганька казала, що навіть на 15 з 20 скине"))) -- то такі добрі хати-півторачки, із садом, теплиці багато в кого є, криниця чи скважина практично на кожному подвір"ї.

    Хоча особисто я, якби зараз довелось купувати дачу, я б не купила за 20 тисяч доларів те, що минулого року теж 20 коштувало. Принципово. Бо я, яко покупець, маю капєц скільки втрачати (бо ж гроші в мене в гривнях), а продавець нічого не скидує?... Нє, ну "вумні" люди можуть спитати: "А що тобі заважало долари купувати?" Моя відповідь: ну не всі ж такі умні....
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. koza

    koza Active Member

    Відносно газети "Ваш магазин" чи сайтів з нерухомості, то я їх завжди моніторю навіть з "спортивного" інтересу (+раніше саме=а працювала в тій сфері).Так-от в Ваш магазині переважно посередники (це не біда,якщо є чітка мета) + "підозрілі" обєкти,котрі коштують копійки, але не продаються (при хорошому місцерозташуванню). Мені б хотілось ділянку, за якою доглядали раніше (садили грядочки) + продавали її не від біди, а для подальшого плодоношення.Я тримаю акцент на: власник, бажано старшого віку (а ще краще пенсійного-неаферист)+дешевизна(без будівель на території)+розташування(рівна+лісок+озерце).....Знаю що нереально, але хто забороняє помріяти,а раптом....?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ніхто)))
    Більше скажу, мріяти треба. От саме так потім і здійснюється бажане.
    Я рівно рік назад хіба мріяла і час від часу нила, що дачку хочу, але вірилось слабо, що то реально.
    Після місяця щоденного моніторингу і активної їзди і пошуків підвернулось те що було в нашій голові, щей на ту суму, якою ми володіли. Хоча таких цін в тих кооперативах немає, ми просто попали в потрібне місце в потрібний час.
    Тому як маєте чітку ціль, то все буде.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Брат минулого року продав дачу з будиночком в Жирівці за 25 тис. у.о.
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    На кожен товар - свій покупець.
    На нашій вулиці земля з будиночком ціниться в 25 тис.
    На сусідній з нашою - вже 35 тис.у.о. А все тому, що там вже є газ.
    Дивились одну діляночку в Підбірцях, то там двохповерхова цегляна хатка + 6 соток вартувало 9 тис. І торг. Думаю реально було до 7500 сторгуватись. Місцевість мальовнича, до лісу 10 кроків. Краса.
    Дуже багато ділянок продається в Калинці. Але нам далекувато. І ціни там - до кольору до вибору.
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну то або в нього будиночок був хороший, або йому крупно повезло)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, вони не спішили)) Чекали свого клієнта.
     
  12. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    мабуть була криниця, чи інший дохід води, бо переважно дачі перед Жирівкою зараз по 10-15 з півторачкою, сусідка за 9 не може продати ( в неї тільки світло правда),

    і ще стосовно питання про коопервативи і податки, і звідкіля ділянки: власники нашої дачі давно на небі ( отримали її працюючи на Львівприладі), самі вони дітей не мали і спадок перейшов далеким родичам, ті родичи позбулись її - продали моїм покійним батькам, коли я оформила спадщину, відповідно з нуля мала робити документи ( приблизно рік бюрократії, не зважаючи вже на постйні внески).
    Податки : голова кооперативу збирає раз у рік 50 грн , щось там ходить-платить в ПДА, і доречі, саме голова більше знає хто продає, також як варіант можна поцікавитись. Наразі, ще не знаю як тепер буде, чи є зміни у податковому кодексі.
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2015
  13. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    дорого за 5 соток...ну то ж Рудно:girl_impossible:
    Моя порада Вам,поїхати в дачні масиви...зараз якраз починається пора,попитатись в людей,саме краще вийти на голову кооперативу(він знає всіх власників).
     
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    О так. Саме через те, що Рудно.
    В тій ж Суховолі, до якої рукою подати, ціни вже геть інші, в рази дешевше.
    Ми нашу ділянку досі відчухуєм. 15 років там не ступала нога людська, хіба бомж може ночував чи діти власників раз в рік горіхи збирати приїжджали. Тому під час "пікніків" добрий місяць ми очищали ділянку від метрових зарослів, дичок, і т.д., щоб хоч доступ до хати був.
    Зате восени мали немалий урожай яблук, вино і соки з винограду досі п'ємо, і зараз доводимо до пуття хатинку.
     
  15. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    погоджуюсь,залежно,що там є...в якому стані...скільки км від міста.
    Дівчата не секрет,що багато дач уже не придатні для вирощування городини,там хіба машину чорнозему привести...та всяка зараза кидається...як не слимаки,то медведка,то ще там,щось.
    я Вас розумію...
    Аналогічно:girl_devil:
    Я мовчу,що літом провалилась в закопану бочку з водою:girl_mad:
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дорога розбита, їхали з друзями, ужасть - там в жирівці чи завод чи фірма, вантажні машини їздять. і там треба свою машину, бо зранку на роботу маршруткою не добрешся - всі забиті. а так, справді дуже класно)))
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    То ви вже, напевно, про дачі у самій Жирівці говорите. Я до них так і не доїхала))) Я маю на увазі ті дачі, що ближче до дороги, вони наче до Солонки відносяться. То не треба на "жирівську" маршрутку чекати -- можна на трасу, а там все їде до Львова
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2015 ---
    В мене в селі -- 75 км за Львовом за Олеським замком по ідеальній дорозі такий набір менше тисячі коштує -- і нікому не треба
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ніні, то ще солонка. там трошки далі за 1 чи 2 поворотами починається така ж.па, адачі солонківські ще направо йдуть в глибину так.
     
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    а реально вартує їхати дивитися ту Калинку?
    є там щось людське?
     
  20. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Є.
    Але нам не підійшло по ряду причин.
    Далеко від Львова, плюс від маршрутки добрий кавалок пішки, плюс якщо з нормальним будиночком, то не так і дешево.
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1