Дачний кооператив

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Svjatkova, 28 Березень 2015.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Там є один кооператив. Забула як називається. То від дороги 4 км направо. Там їдеш-їдеш і все дорогі котеджі будуються, і коли вони вже кінчаються, то треба наліво повернути і є ті дачі. Там гарно, ділянки великі -- по 7 соток, ліс.. Але там з одного боку ще більш-менш нормальні ділянки, а з іншого величезний схил. Просто крута гора. Там зверху хати стоять, і навіть якусь бєсєдку немає де поставити -- хіба сад і город. То чисто дачі для пахання, а не для відпочинку
     
  2. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    ми біля готелю Катерини звертаємо ( там є дорога, не порівняти з тою бетонкою) -вона власне веде до дач перед Жирівкою.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Все ж ми з вами про різні дачі говоримо) (я просто там їх моніторила, тому знаю). Ви зараз про ті кажете, що навпроти Арени -- за Катериною: там такий величезний кооп. "Газета", ближче до Ашану -- Ремонтник (там взагалі шикарно, там вже більшість купують ділянки під забудову, а не під дачі, але коштують дешевше, ніж ті, що в селі). А зправа я мала на увазі як їхати зі Львова, проїхати церкву в Солонці -- і тоді на ліво то на Жирівку, а направо -- то власне в саму Солонку
     
  4. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

     
  5. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Є ще дачі по вул. Кульпарківській справа, не доїждаючи до повороту на Сокільники. Ніколи б і не подумала, що в тому полі є дачки)) Але закинутих майже нема. Всі пенсіонери щось саджають, обробляють, краса)
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Хтось може поділитися інформацією про дачі в Суховолі та Бартатові? Чи далеко до траси? чи є можливість туди добратися електричкою?
     
  7. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Мої батьки 2 роки тому купили дачу в Суховолі з метою постійного проживання, наразі задоволені, до електрички 7 хв, до маршрутки 12-15 хв. Знаходиться кооператив навпроти пятиповерхівок одразу за пансіонатом від залізниці. До озера недалеко хв.20 з дітьми пішки, збоку ліс. Майже на усіх дачах постійно проживають люди. До речі зарпз там дві дачі виставили на продаж. Є газ на вулиці.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    з готовим будинком чи самі будувалися? як на рахунок водопостачання? прописатися там можна?
     
  9. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    З готовим будинком, але ще робили добудову і перепланування. Викопували свій колодязь, бо вода там технічна і то лише по годинах і сезонах.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  10. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Ніхто там не прописаний, бо то треба переводити дачний будинок в житловий фонд, ну автоматично лишні витрати, думаю через рік другий та процедура буде простіша.

    Надіслано від мого Nokia_X, використовуючи Tapatalk
     
  11. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    щось я цього року загорілася мінідачею))
    цікавить чи реально б було знайти дачну земельну ділянку в безоплатне користування на 5-7 років? хочу мати свою городину :girl_in_dreams:
    Серед родичів-друзів-колег вже таку свою хотілку розповсюдила, але або інхто немає дачі, або живе в селі і має гектари поля))
    Мене цікавить р-н Левандівка ( але та частина, що ближче до Городоцької), Зимна Вода, Рудно, Суховоля ( але так, щоб близенько до електрички 5-10хв).
    Чи варто писати такого плану оголошення на якихось спецсайтах? Чи то я забагато хочу? :girl_haha:
     
  12. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    дачів в нашому районі немає. Район Скнилова може бути,але там живуть люди.
    Зимна вода взагалі без землі вільної,все давно під плани розпродано.Ті села близько і там фактично,якщо є...то порахують за користування землею...що можна машину городини купити.
    Хоча питайтесь,вище уже писали...Оренда довготривала то називається.Кидайте на сайти,але будьте готові до високих цін за таке...хіба вдашся знайти якогось дідуся-бабусю,які просто дадуть в користування,щоб там не розкрадали все і дерева не заростали.
     
  13. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    я не пояснила - мене не цікавить дачний будинок+земля, сад і т.д. - мені потрібен лише клаптик хорошої землі, щоб можна було вирощувати городину..
     
  14. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Вибачте,але про чорнозем не мрійте,то все треба обробляти,гною,мінеральних добрив,часу.На Левандівці є торф,поворот на Білогорщу там самозахват...тих,хто там жеве,ще на Суботівській є теж самозахват,але там училище,гуртожиток...там красти будуть.Там не все буде рости.Тай скільки та городина коштує...В межах міста дуже проблематично,але пробуйте.
     
  15. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Щодо Суховолі - сумніваюся. В нас дача в центрі кооперативу. До електрички йти хвилин 35. До маршрутки 10-15хв. Всі фактично участки є обжиті. А тих пару що занедбані - то стоять на продажу за нереальну ціну. Не знаю як під час цієї кризи, але років ще з 2 тому вартість участку з таким собі середнім дачним будиночком вимірювалася не тисячами доларів, а десятками. Тепер вже є можливість проведення газу, то є люди навіть в нас на вулиці, які живуть постійно круглий рік. А влітку то кожні дві-три хати хтось живе.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в мене в Суховолі є дача, точніше не просто дача а ділянка з повністю жилим будинком (газ, світло, вода, свекор вже там 2 роки живе) я теж думала що буду щось садити, обробляти і т.д., але на це в працюючої людини реально немає часу((( (ну принаймі в мене так виходить), лише один день в тиждень субота є вільним (бо в неділю працювати ж не будеш на городі) і то якщо врахувати прибирання в квартирі, прання... то і та субота не дуже вільна... єдине що я там має то це клубніку - 2-3 рази на рік треба обробити та й все, а за всією городиною треба доглядати/обробляти/поливати, той бурян росте швидше в кілька раз за городину(((.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, хто останнім часом купляв ділянку, як виглядає та "процедура" і орієнтовно скільки коштує саме оформлення?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ви про дачну ділянку чи просто ділянку під забудову. Я про дачну напишу:

    послуги нотаріуса -- 1500 гривень
    плюс 1 відсоток податку від оціночної вартості (плюс сама довідка про оціночну вартість -- 600 гривень, інколи ту довідку робить продавець, інколи покупець, як домовитесь)
    і всьо.

    Хіба якщо у власника ділянки немає кадастрового номера, то його виробити десь півроку займає і коштує близько 2000 гривень, але то продавець переважно за те платить
     
    Останнє редагування модератором: 17 Травень 2015
    Reason for edit: кучеряві руки
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У нас в кооперативі поблизу Сокільник купили цього тижня дачу. Ціна 100 тисяч грн за 6 сотих. Будиночку там не було. Чула, що продають і по 150 тис.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хтось щось може сказати про дачний кооператив по вул. Надійній, район заводу "Іскра"? Варто там брати? Те, що близько завод це погано?