Де ми купуємо ковбасу

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 19 Травень 2010.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    я більшості українців також не вірю, це питання совісті і порядності вічне як сам світ...
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    А я завжди беру на Привокзальному в м"ясному базарі у жінки, яка має вагу з червоним кутасиком:girl_smile:, або на Краківському на другому поверсі м"ясного з правого боку в самому кінці. Там в тої жінки завжди великі черги, а в інших- взагалі немає покупців, або 1-2 і все.
     
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    стоїть посередині ковбасного ряду, там ще мужчина ковбасами торгує, в нього теж класні, але я беру в тої жінки яка одразу зправа від того мужчини стоїть.
     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    я завжди купую ковбаску на оптовому шуварі в терміналі, треті двері справа, зразу за родинною ковбаскою..... бо думала зайти в родинну, а було зачинено...зайшла в наступні двері і тепер лише туди, особливо чудова у них дрогобицька ковбаска, печінковий паштет і курячі рулети і ковбаси))))
     
  5. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    а я в родинній ковбасці для себе відкрила цілу копчену курячу грудинку... ням-ням...
    як загріти до гарніру, чи просто холодну замість ковбаски! смакота! і бачиш, що то реально мясо!
    люблю родинну ковбаску, бо там 3 моїх сусідки працюють. одна на виробництві, 2 в магазині продавцями - контроль за продукцією жорсткий, все справді свіженьке.
    на Паску і свята такі черги, що сусідкам замовляємо відласти чогось добренько. завжди задоволені!
     
  6. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    А у мене трагедія - єдиний магазинчик на краківському, де була нормальна варена ковбаса, закрили. :sad: Казала продавщиця, що це рівненська. Я таку ще купувала в Куликові: на смак як колишня докторська, однорідна, без мелених хрящів... біля 30 гривень за кілограм...:girl_cray: "Вершкова" називалась...
     
  7. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    30 грн. за кг? Ви жартуєте мабуть, з чого та ковбаса тоді... Навіть фарш на базарі з домішками різними 35 грн за кг...

    ---------- Додано в 15:09 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    Купую ковбаску в ТЦ "Метро", беру фірми Ятрань або Добряна, дорого, але краще зїсти кусочок тої ковбаски, ніж пів кіло незрозуміло з чого. Ще замовляю ковбаску в мами на селі, вона знає якусь жіночку, яка сама вирощує свині, і сама ковбаси робить, але то тільки по святах, бо там ціна за кг від 120 грн.
     
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    А Ви впевнені, що та дорога "зрозуміло з чого"? ;)
    Якщо чесно, я сама була здивована, коли мій тато колись з Куликова привіз шматочок тої "вершкової" (там вона коштувала 35 грн, у моєму магазинчику - 33). На смак вона виявилася кращою від дорогих ковбас. У всякому випадку, за "Ятрань" не гірша. Також раніше брала у Метро ковбаси різних виробників за принципом, що може, якщо дороге, то хоч нормальне, так що можу порівняти, декілька разів траплялась навіть якась дорогуща гидота, яку мій кіт їсти не хотів, а з родинноковбасківською з її хрящами і соєю - взагалі не до порівняння. Можливо, виробник ще новий на ринку, не сильно халтурить і не залуплює ціни.
    Знаю, що зараз у мене полетять капці, але стосовно собівартості вареної ковбаси, то я не стала би порівнювати її з ціною такої ж кількості м"яса: за рецептом там три частини яловичини, дві частини жирної свинини (як мінімум 20% жиру, а взагалі - до 30:wacko:, шоста частина рідини, та й м"ясо дають не полядвицю, а обрізки - незалежно від того, дорога це ковбаса чи ні. :) Це ж не копчена ковбаса, яка у процесі виробництва "всихає". Сама колись експериментувала з домашньою ковбасою, і можу сказати, що найкращою вийшла ковбаса, де була значна частина жиру (додавала третину сала з прожилками).
    А взагалі-то найкраще запекти шматок м"яса. ;)
     
  9. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    По-перше вивчила склад, ну і якщо зашкодить то точно знатиму на кого в суд подавати. Я б порівняла покупку ковбаси відомого виробника з купівлею кросівок на базарі і накриклад в фірмовому магазині Reebok, у першому випадку ви нікому ніц не докажете, якщо кросівки розлізуться, а у другому... мій чоловік особисто вже повертав кросівки в фірмовий магазин, отримавши гроші і вибачення.

    А я не експериментувала з виробництвом ковбаси, я багато разів робила, і я знала що роблю, бо народилась в селі, і колись мої батьки постійно тримали свиней,тож на свята завжди була своя ковбаска і шиночка, і кров'яночка.. Може ви і знайшли файну точку з хорошою ковбаскою, але 30 грн за кілограм вареної ковбаски.. я б побоялась. То моя чисто суб'єктивна думка.
    Щодо Родинної ковбаски, коли тільки переїхала до Львова, то постійно там купляла, а тепер, все не таке смачне, мівіною мені пахне. На базарі домашню також боюсь купляти, бо знаю як люди її роблять, треба знайомих мати щоб знати що купуєш, ковбаса може бути на 100 % м'ясна, але та свинка вирощена на таких кормах, що користі з продукту не буде..
    Поки що я довіряю лише відомій ТМ та ціні.
     
  10. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Купую ковбасу на ринку "Наукова" або в магазинчику поряд (власники одні й ті ж). Бачила на свої очі, як власниця внучку годувала тією ковбасою, то й беру її тепер. Ціна 58 грн/кг
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    то, що свіженьке- то правда. На рахунок усього іншого...- самі маємо до того відношення, добре знаємо власників... Так що "родинну ковбаску " не купуємо...
     
  12. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    ми дуже рідко їмо ковбасу, після перегляду фільму "сначала было мясо", вже зо два роки певно... на гості і по святах... так от, як ти так рідко вживаєш якийсь продукт, то дуже чітко розумієш як він псується... салямі то вже сама хімія, московська тоже... варена ковбаса на пательні не смажиться а всихається, про сосиски взагалі мовчу - нема з чого солянку зварити з тими ковбасами... а копчена ковбаса хоч і дорогу берем - мені особисто нема класичного часничку і перчику... напевно на самих ароматизаторах... не дивно що Левандівка шукає добру ковбасу, я тоже шукаю...
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    доброю буде лише та ковбаса, яку зробили самостійно. Зі всіх решта, можу порадити лише одне: оскільки немає ідеального виробника, серед усіх пропозицій більш-менш можна купувати сиров ялені ковбаси, оскільки внаслідок особливості технологічного процесу там мають дотримуватися певні норми. І саме сиров ялені ковбаси направду відслідковуються контролюючими органами ( знову- таки через особливість технологічного процесу). На сирокопчені це правило уже не поширюється. Ну, і плюс те, якщо дуже задатися цілюю пошукати, то можна знайти одиниці виробів у одиниць виробників, які роблять їх по ГОСТу, але і ціна там теж відповідна ( наприклад, можете звернути увагу на "Московську " ковбасу Кременчугського м ясокомбінату- вона зроблена по ГОСТу ( натомість інші їхні марки- по ТУ). Ну і т. д. по ін. виробниках...
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Про ковбасу то цікаво...але мене от інше питанння цікавить, де купуєте масло, а точніше ЯКЕ?( нє ну створювати нову тему не ват=рто я думаю))
    В мене якась халепа з тим маслом, вже перепробувала здається всі можливі марки і ж все повне ге. Наразі купую Молокія, ну на 4 -...але кращого не можу знайти.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    аналогічно
     
  16. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Купуйте домашню сметану і на комбайні (така насадка як крем збивати) збиваєте сметану, до того момену поки не відділиться така водичка (маслянка), потім ще трішки, поки воно до купи зібється, маслянку зливаєте (можна блінчики зробити) а масло промиваєте холодною водою, разів зо 3. Іншого масла я не використовую. Останній раз купила найдорожче яке було і ніби перевірене, додала до крему.. став мені з крему коктейль)
     
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    вагове. на ринку. здається вже по 60 грн кг.

    масла не їм. в смаках не розбираюся. їсть в ДУЖЕ великій кількості чоловік.
    чиє виробництво - нема памятаю.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    не залежно від ціни, вагового не купую ( хоча, наприклад мої свекри тільки таке і визнають). Маю колегу, який колись займався ваговим маслом. Там таку "гримучу" суміш з рослинного жиру домішують, що "масло за 60 грн" тільки трішки краще за якістю від "спреду за 30 грн". Або купують закордонний спред піврічної давності "глибокої заморозки"
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    угу. а в пачки чисте масло мішають.:girl_yes:
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    так в тому то і справа, що