Де ми купуємо ковбасу

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 19 Травень 2010.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Зазвичай купую ковбасу у Щирецьких ковбасах(на базарі біля Цуму) - ціни нормальні, ковбаса теж.
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Дівчата, робіть дамашнє масло, з ковбасою ще бавитись треба, але масло то простіше простого, і по вартості буде дешевше ніж 60 грн за кг! З 1л. домашньої базарної сметани виходить 700 мл масла. Як буду робити наступного разу то зважу спеціально. А яке печиво з такого масла, а еклери, а соус бешамель, а опеньки тушені на домашньому маслі.. ви магазинного більше не захочете.
     
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    На рахунок масла, можу сказати, що довіряти розвісному маслу повністю не варто. Моя подружка працює менеджером з продажу масла і розказує, що в неї замовляють спред по 20 грн. за кг, а продають як масло і ставлять ціну - 50-60грн. за кг.Хто розуміється в смаках масла, зможе відрізнити, я, наприклад, - ні. :).
    На Привокзальному ринку, а точніше на площі Липневій (відкритий базар) є дві "точки", де продають білоруські продукти. Це масло різних виробників, голандські сири, натуральна згущонка. Якість цих продуктів, як на мене, справді хороша. Впізнати ці "точки" можна за морозильними камерами (такими, як на вулиці продають морозиво), в яких вони зберігають певну продкцію. Оскільки там, на площі Липневій, продають лише овочі фрукти, то думаю, що знайти їх легко.Правда незнаю чи вони є у всі дні.
     
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Ха, чи одну пачку "масла" я викинула:girl_devil:... В основному купуємо "масло" "Наш молочник", воно з усіх що в нас продають ще найнормальніше, бо не має стороннього запаху і легко намазується, не нервуючи мене спросоння :girl_crazy:(знаю що це мінус, але для мене - плюс). Але в крем не годиться звичайно. Беру якесь твердіше.
     
  5. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Може когось здивую, але ми не їмо ковбаси. Купуємо тільки м"ясо.
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Купую масло від Добряна..доволі непогане, і на крем теж гарно "поводилося"
     
  7. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Згодна з Вами і підтримую на всі 100%. Ми купуємо свіже м’ясо, а тоді, в залежності від частини туші я його чи запікаю, чи готую в пароварці і т.д. Не особливо довіряю продавцям сирого м’яса, які розказують про "аристократичне" походження свиней та корів, але це не йде в порівняння з ковбасними виробами зробленими навіть по ГОСТУ.
    А масла використовую настільки мало, що можу собі дозволити купувати домашнє, зроблене на замовлення і за високу ціну.
     
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Недавно брала масло у фірмовому магазинчику "Лімо" на Франка, ніби нормальне.
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    В магазині біля холодкомбінату ,що на левандівці-суперове вагове масло,смак дитинства
     
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Думаю, ми про одне і те ж саме масло говоримо. :) До речі, воно в холодильнику дійсно твердне, для кремів мало би бути супер.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Кать, довший час ми їли Молокію, а от вже пару місяців як я спробувала масло ТМ Шостка або President - і на цих двох марках зупинилась. Хоча Молокія також непогане і дешевше трохи, але мені особисто Шостка та Президент якісь вершковіші, жирніші. От сьогодні робила омлет малій - розтопивши кусочок шостки в результаті отримала суцільне топлене масло без домішків сиворотки і т.д., дууже мені подобається це.
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    шостку здається не пробували. А президентЮ якраз вчора купила( вперше) -мені маргарина натуральна, а чоловік взагалі зранку відмовився від канапки з ним((
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    :confused: а мені якраз подобається, правда я президент ще не розтоплювала, лише під ковбасу на хліб намазувала. Ну спробуй шостку, а взагалі знаєш, це кому як і що подобається, вот в мене мама вже давно не сприймає іншого масла і ніж "Вершкова долина", і ніби не погане, але епишуть що це масло а судячи з того що воно ніколи в холодильнику нормально не твердне то це спред звичайний, як по суті і "Тульчинка". А чого не купуєш домашнє масло в тих жіночок що продають сметанку домашню, творог?
     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    теж брала декілька раз, мені подобається тим що не тверднее, але смак спредовий((


    Не можу(( ні сметану ні творог( хіба на сирник беру) ні молоко. Ліпше вже спред буду їсти)))
     
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Кать я в Ашані купила масло Вкус детства,мені сподобалось,спробуй,бо я також постійно шось вишукую з масел.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    І воно якщо не помиляюсь відносно не дороге.
    Ну мені простіше з тим, бо маю на базарчику біля себе одну жінку в якої вже певно років 8 беру молочку - то я за це спокійна і вона завжди свіженьке мені продасть,
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    тому і не твердне. Якщо масло натуральне то воно затвердне а якщо є додатки олії, то воно вже буде мягке і завше можна буде легко насмарувати на хліб.
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    вагове твердне. а люди тут пишуть , що воно чистий спред..