Де ми купуємо ковбасу

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 19 Травень 2010.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    колись давно вершкове масло як було сильно замерзле то коли його різали воно просто крошилось чи такими пластиночками йшло. А тепер навіть задубіле просто скибочкою ріжеться. Може воно й твердне але напевно щось в ньому все одно не те як колись.
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    А ми вже пів року їмо тільки доашнє масло. Правда купую не у Львові, бо поки не знайшла свого продавця, а в першої попавшоїся бабки купувати страшно. Таке масло значно смачніше за магазинне, та й не дорожче (купували по 60 грн за кг). Його коли надрізаєш, на зрізі з"являються краплинки. Звичайно перед тим як купити, мушу його принаймні понюхати, бо сильно домашнього з запашком корови не переношу.
    Сметану так само купую тільки домашню, бо магазинна то сам крохмаль чи що вои туди калатають...
     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Не все, те, що я брала у Лімо, цілком нормальне. Воно не те, що твердне, а просто дубіє, відрізати шматок нереально, і на смак нормальне. Може, з часом буде такий самий непотріб, як і всюди, але їх магазини відкрилися недавно, мабуть, тому і не хімічать.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    не вір очам своїм, знаєте так колись казали.
    Я в магазині беру в руки пачку масла і дивлюсь на складники, бо там буде писати якщо в додатках є олія чи нема. У нас он марґарина також тверда, але воно марґарина. А є таке тверде, але на камінь таки не замерзає, масло Корівка, а в ньому є домішки олії.

    Я вредна і масло в магазині пробую на смак, перед тим як купити.
     
  5. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Я купую масло "Вершкова долина" або "Полтавочка", а ще непогане те, що на вагу, але по 55 грн за кг.
     
  6. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Вже кілька років купую масло Яготинське - натуральне, але не знаю чи у Львові є.
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Моя мама купує ковбасу у своєї співробітниці, яка сама її готує. У неї ж купуємо м'ясо.
    Іноді купуємо дрогобицьку ковбасу (в супермаркеті чи родинній ковбасці). А до пива ще купуємо ковбасу в Ашані (така величезна-величезна, зверху обсипана зеленим дуже-дуже гострим перчиком), тато її замотує в шматок лаваша і їсть в прикуску до пива!
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

     
  9. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Ой, тільки що побачила, не минуло й місяця! :)
    Це такий магазинчик зі сходками, перед поворотом до Стрийського парку (біля консульства), недалеко від страшнючої новобудови. Через дорогу - еколан, поруч - перукарня, трошки далі - канцтовари, кондитерська, взуттєвий і подарунковий.
    Недавно тато купив масло від "альма-віти", запаковане трубочкою (як ковбаса), також гарно підмерзає і на смак ніби нічого так.
     
  10. Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    ми на Краківському купуємо і ковбасуу (у п. Віри) і м’ясо (у п.Марії). Їх нам свекруха порекомендувала. Але перд походом на базар - завжди телефонуємо за день-замовляєм.
     
  11. talja

    talja Member

    Відповідь: Де ми купуємо ковбасу

    Плавно до теми ковбаси долучилось ще й масло!:girl_haha:
    Купуємо вже роки ковбасу на Маршала Рибалки базарчику у однієї пані, та якість ковбаси помітно змінилась, рублена вже помірно рублена...та й не дивно, ціни дуже не можуть піднімати, то якість приходиться змінювати.
    Хоча цікавий факт: знайомий що має ферму вирішив на Пасху зробити домашньої ковбаси для себе та своїх, зробив собі в ущерб, собівартість не повернув не говорячи про заробіток!