Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @Materynka, ми були на базарі стадіон україна, там було трохи тих диванів, бо якраз інтернет доставка запаковувалася.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Raven, варто туди їхати дивитися?
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Отут Вам би мали допомогти
    Майстерня виробів із металу (@wwd__workshop) • Instagram photos and videos
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @Materynka, я б подзвонила. Мені реально пощастило потрапити на пакування тих диванів, свій диван я вибрала в інтернет магазині. Вони мені на іншому дивані показали механізм розкладання, показали типи матрасів, і тканини. В мене моріс. Інший диван маю харківської фабрики константа, по якості Мекко мені більше подобається
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ludamylka

    Ludamylka New Member

    Дівчата, а що можете сказати на рахунок вибору кухонного стола? тут ніби і складного нічого немає, але все таки, яку форму ви вибирали і яку ніжку? мені сподобалась ось така ніжка, але не знаю чи буде вона практична?
    9a2590449cb0e26ff371c2ef88cb5805.jpg
     
  6. Lyubba

    Lyubba Member

    В мене ніжки - це ноги від німецької швейної машинки. Зняли колесо і доробили стільницю. Вони тяжкі, але мені подобаються. Нічого не хитається, але пересувати його складно :)
     
  7. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko New Member

    У Львові компанія Переїзд Експрес зможе виготовити будь-які меблі, які вам тільки захочеться якісно і швидко, а також доставити вам
    їх та встановити. Знайомі замовляли там, дуже якісно, щвидко і зручно: Головна . Особливо тому, що не треба умовляти, як в багатьох магазинах меблів, щоб привезли в потрібний час, зібрали....
     
  8. Inkilda

    Inkilda New Member

    останній раз просто на базарі
     
  9. Grizli

    Grizli Member

    Замовляли собі 2 дивани на південному, то дуже задоволена, зараз правда ціни кусаються але якість супер!!!
    --- дописи об"єднано, 20 Листопад 2018 ---
    на городоцьку, перед київстаром(якщо їхати від мотозаводу то по правій стороні)
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, куди іти за меблями для дитячої???
    Треба 2-поверхове ліжко, велииика шафа, столи,... все треба :)
    Підозрюю, що готове не куплю. Треба десь замовити, щоб і намалювали, і зробили для мене...
     
  11. Syrojizhka

    Syrojizhka Member

    Дівчата, поділіться контактами майстра по виготовленню меблів, потрібно дві невеликі шафки.
     
  12. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дівчата, перечитала тему. Але, може, хтось має свіжішу інформацію. Де у Львові можна купити якісний диван? Потрібен розкладний, тримісний, по довжині хоча б 220 см ( в розкладеному стані). Кругом по магазинах все маленьке. Я вже не знаю: чи то я не там шукаю, чи то таких великих реально не виготовляють? В інтернет-магазинах є, а в магазин де не під - все маленьке :sad:
     
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В магазині по вул. Стрийській, на повороті до Сахарова, де були колись Екмі меблі. Колись робили мені по моїх мірках якісний шкіряний диван, з повноцінним розкладним матрацом.
    Тепер знову планую до них звернутись за меншим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Це вони виготовляють? Чи везуть з іншого міста?
    Скільки (приблизно) займає час складання?
    Треба буде поїхати і подивитись, запитати. ДЯкую за відповідь! :) Бо я вже аж розстроїлась від того, що кругом все стандартне.
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Треба нам двоярусне ліжко, нормальне таке, де то мож глянути? може хто знає?
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Виготовляють в Києві. На жаль, не пам‘ятаю точно скільки часу від замовлення до доставки, але, здається щось 2 тижні.
    Можливо, там щось і помінялось, і ви не знайдете те, що шукаєте, то вибачайте :)
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2019 ---
    Подивіться в Детские двухярусные кровати (стоимость) :: Заказать и купить двухярусную кровать в интернет-магазине Cilek
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Rona, я меншому ось тут замовляла, щоправда, односпальне на морську тематику. То якістю дуже задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @vanilia, гляньте в Мекко. Там досить непогані дивани. І як на мене є здається великі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    @vanilia, я в мекко брала, 2х2.20.
    --- дописи об"єднано, 8 Січень 2019 ---
    Могли і більший зробити
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Adeo

    Adeo Active Member

    Диван купувала в Будинку меблів на Любінській.


    Дуже мені подобається бренд Пуфетто, була в шоурумі у Львові, там такі диванчики ммм...