Де ми купуємо хліб

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем levandivka, 19 Травень 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Гуцулянка! Вона ж у нас - вікно в Европу і окіян. Нє?
     
  2. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    На перехресті Любінської та Окружної, біля світлофору, на тролейбусній зупинці є маленька пекарня. Там є хліб і дуже великий вибір іншої випічки . Все , що купляла було смачне ,і головне, свіженьке.
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Наскільки я знаю, має бути вибір у маг. "Левандівський газда" за адресою Повітряна, 24.

    До речі, по фаху я і товарознавець - будь-який білий (пшеничний, правильніше) хліб без упакування зберігається 24 години:) Це ГОСТом встановлено... Чому це викликає подив?.. хм... Бачу вчитись нам і вчитись розбиратись в продуктах...

    Складники заводського білого хліба - борошно, сіль, вода, дріжджі. Як сто років тому. Зрештою, тепер добряче перевіряють на відповідність етикетки виробу (якщо підприємство не в підвалі і вдень не зачинено). Так, що на упакованому аналогу (така сама назва) все пишеться. Просто читаємо.
    До України такі технології в цьому столітті не дійдуть))) Почитайте про ту галузь будь-де, нічого подібного не знайдете. Може Ви про Китай дивились передачу (там ніби рис)?:)
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2010
  4. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    сто років тому пшеницю не обробляли атибіотиками і іншою "корисною" посипкою від шкідників. Тому йдеться у першу чергу про якість самих складників. Хліб купуємо на Левадівському ринку, в одній з точок, пекарні якась-там здоба :)

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:53 ----------

    я також там наривалася на несвіжий/несмачний хліб, та купу іншого зіпсутого, тепер туди не ходжу.
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Не так) Обробляли аж з літаків, "кукурузників" точніше, нічим не кращими, а часом менше випробуваними добавками. Ці порівняння тому дуже відносні.
     
  6. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    приходьте до мене за хлібом
    тато пече різний хліб і дуже смачний (я поки вчусь), може свою пекарню відкриє


     
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    Навчіть. А що стається з пшеничним хлібом після доби? Викликало подив тому, що я не товарознавець, але з досвіду домашній хліб смакує і через тиждень. Який термін придатності сірого/чорного (пшенично-житнього, житнього) хліба?
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

     
  9. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб


    Здається 36 годин.
    Та йолки, дівчата, Ви ж маєте час на форум? Чому не знайдете офіційної інформації ГОСТИ на хліб тоді? А пишете будь-що.
    Тут же і про термін придатності хліба.

    Відразу кілька порад дієтологів щодо хліба знайшла. Кому цікаво.
    http://kolomyya.org/se/sites/pb/15785/
    http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=82724
     
    Останнє редагування: 19 Травень 2010
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

     
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб



    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

    а що стається з пшеничним, якщо його кинути у воду? Все відносне. А шукати нічого не треба, на кожній буханочці запакованого хліба є термін, почитайте і рекомендовані умови для зберігання.
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де ми купуємо хліб

    А де ви його тримаєте? Я сама печу хліб, але довше 4 днів він не стоятиме.