Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знайомі знову активно почали збиратись у Хорватію і переконують, що пускають без проблем. Це може бути реальністю? Бо в мене таке враження, що існують якісь паралельні реальності).
    Ну і про наш відпочинок). Хорватію відмінили, забронювали Бакоту. Бакоту відмінили, бо дуже піднявся рівень води у Дністрі, забронювали Шацьк. Приїхали. Вчора було чудесно, зараз падає дощ(((. Що за хрєнь з тим відпочинком????
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  2. Online

    Online Well-Known Member

    А з їхніх знайомих хтось вже з‘їздив і повернувся без проблем? Бо ті всі теоретичні переконування мені щось геть непереконливі. Хай одні-другі з‘їздять, розкажуть як воно, а потім можна і собі подумати. Он дівчата з-за кордону тут і в паралельній темі пишуть весь час, що в них інфа міняється як погода. Толком ще нічого незрозуміло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    пускають, якщо ви знаходитесь на територію ЄС. Як потрапити по біометрії в ЄС законним шляхом я не знаю і шукаю будь-яку інформацію .
    В мене знайомі з австрійськими документами вчора полетіли в Хорватію (з Відня). Про випадки, що українці законно по біометрії кудись поїхали в ЄС не чула.
    Ми планували Чорногорію, але вчора кордони з Чорногорією закрили. Тому зараз розглядаємо лише внутрішній туризм, бо зависнути в чужій країні не дуже приємне задоволення. А якщо захворіємо, то лікування виключно за наш рахунок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Офіційна інформація Посольства України в Чорногорії:
    !!!UPD 01.07, 17-00 (у разі необхідності здійснення автомобільної подорожі, радимо їхати Угорщиною та Хорватією, які знаходяться у “зеленому списку” Чорногорії і дозволяють транзит своєю територією)
    !!!UPD 30.06, 15-30 (це має бути ПЛР тест (PCR) або ІФА тест на антитіла (ELISA)
    !!!UPD 24.06, 21-30 (Переклад на англійську чи чорногорську є бажаним, але не є обов'язковим)

    Роз’яснення щодо порядку в’їзду в Чорногорію. Інформація буде оновлюватися по мірі її надходження чи зміни.

    У зв’язку із багаточисельними запитами, надаємо окремі роз’яснення щодо вимог чорногорської сторони до порядку в’їзду громадян України до Чорногорії.

    Отже, починаючи з 22 червня, українські громадяни можуть в’їжджати в Чорногорію за умови наявності негативного тесту на COVID-19. Вимоги до цього тесту:

    – це має бути ПЛР тест (PCR) або ІФА тест на антитіла (ELISA), експрес тест не підходить;

    – тест має бути зроблено найпізніше за 72 години до моменту перетину чорногорського кордону (72 години з моменту забору зразків, а не отримання результатів);

    – тест має бути роздрукований. Переклад на англійську чи чорногорську є бажаним, але не є обов'язковим;

    – тест має бути зроблений в лабораторії, яка має акредитацію ISO 15189 або ISO/IEC 17025. Конкретний перелік українських лабораторій відсутній, тому запитуйте лабораторію, де збираєтесь робити тест на наявність зазначеної акредитації. Цей тест може бути зроблений не лише на території України, а й в будь-якій іншій країні;

    – щодо мінімального віку, з якого потрібно робити такий тест – інформація наразі відсутня. Очікуємо на відповідні роз’яснення Інституту громадського здоров’я Чорногорії.

    ️Окремо стосовно автомобільних подорожей. Посольство наполегливо радить утриматися від автомобільних подорожей до Чорногорії, натомість використовувати прямі перельоти, або непрямі з мінімально коротким часом для пересадки. У разі необхідності здійснення автомобільної подорожі, радимо їхати Угорщиною та Хорватією, які знаходяться у “зеленому списку” Чорногорії і дозволяють транзит своєю територією. Сербія – є відкритою для в’їзду та транзиту, проте вона знаходиться у «червоному списку» Чорногорії, тому вам може бути відмовлено у в’їзді в Чорногорію з Сербії (навіть за умови транзиту).

    ️Окремо ще раз наголошуємо, що Посольство не видає жодних листів/підтверджень/нот для в’їзду та транзиту як територією Чорногорії, так і територією інших країн. Автомобільні подорожі ви здійснюєте на власний ризик і під власну відповідальність.


    З 1 липня Чорногорія відкрила кордони для країн ЄС, в тому числі і для їх резидентів (маючи внж країни ЄС і український паспорт, в'їзд вільний) без всяких умов (тестів і карантину).


    Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене сестра з чоловіком і дитиною поіхали в Хорватію. Але в них там є власність.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Офіційна інформація
    Хорватія - ❗️Щодо умов в’їзду до Хорватії в період дії обмежувальних заходів - до 15 липня
    По новинах чула, що треба бронь готелю чи апартаментів, як підтвердження, і страхівку, що покриває коронавірус; тоді Угорщина пропускає транзит, а Хорватія пускає відпочивати.
    Треба заповнити онлайн форму на сайті
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Цікаво. Цікавилась у страховій (пзу) десь певно 10 днів тому, то казали, що такої страхівкив них нема. Хтось зустрічав таку страхівку?
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Треба шукати сайтах посольств. Читала в коментарях, що там є така інформація і такі страхівки існують.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. PNL

    PNL Well-Known Member

    Їдьте в Солотвино, тут класно)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Можна детальніше) Ви зараз там?
     
  11. PNL

    PNL Well-Known Member

    Так, тут класно, сонце, небагато людей і нормальні ціни
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми на вихідних в Закарпатті нарешті застали таке справжнє сонячне, спекотне літо. Ніяких повеней там не було, грибів багацько, туристів взагалі нема (у Велятино), попали випадково на цілком пусту, лише нашу садибу. Єдине до води хотілося, до нашого приїзду не готувалися, тому не поставили басейн, термали не працюють.
    Але ми спеціально їздили у Виноградів (неподалік) вивчити обстановку, то обидва комплекси Чорна гора (озеро) і Чорна скеля (басейни) працювали повним ходом. Якщо не боїтеся громадських комплексів, то можна сміливо відпочити.

    І щодо Хорватії, добавтеся в фб у тревел групи, там зустрічала детальний опис в'їзду до Хорватії українських туристів.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    А можете детальніше розповісти? На якому озері відпочиваєте, що забронювали? Як водичка? Дякую.
     
  14. PNL

    PNL Well-Known Member

  15. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Добрий день! Плануємо їхати в Албанію через Угорщину та Сербію. Хто знає, чи можна проїхати Угорщину транзитом протягом 24 годин чи все ж таки необхідний дозвіл від угорської поліції на транзитну подорож?
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Знайомі поїхали позавчора. Вже там.
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ось в фб якраз натрапила на опис туристів. Робили страхівку у ВУСО.[​IMG]

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми на Свитязі. Живемо у котеджі Тихий берег, то в селі Свитязь. До води 1 хвилина). Водичка чиста і тепла. Вчора падав дощ, а сьогодні суперово). Купались, були в лісі, назбирали лисичок.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    UPSK має програму страхування від коронавірусу (діагностика і лікування)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Як раз зараз займаюся оформленням дозволів на поїздку в Хорватію. На даний момент подала лист-прохання на в’їзд на територію Хорватію (з переліком всіх осіб, які їдуть, підтвердженням бронювань і дат перебування). Тепер розбираюся як отримати дозвіл на транзит через територію Угорщину, бо потрібно писати лист угорською мовою, а це для мене ще той квест)
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2