Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дивлась я сьогодні на переліт з Кракова на Кіпр в кінці серпня, ціни ляпота на всіх нас (2 дорослих, 2 дтей), туди-назад виходить щось 140 євро (+25 євро багаж здається).
    Треба посилати думки в космом на здійснення цього плану))
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Тут про ризик важко говорити. Чоловік прожив три доби в одній квартирі з хворими на Covid , потім більше чим добу добирався додому. В Україні перед ним був пасажир з позитивним тестом без маски, який скандалив чому на літак не пускають. Вишенькою на торту було те, що потім виявилось, що пасажир літака, який біля мого чоловіка сидів, на наступний день потрапив в лікарню з Covid. Як ми пережили цих 5 днів я розказувати не буду. Здавали три рази пцр тест-негативний, симптомів не було ніяких. Правда чоловік вакцинований (отримав поки першу дозу), а от свекруха також була вакцинована, але захворіла.
    Тому тут щось важко сказати.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2021
    • Подобається Подобається x 1
  3. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Не знаю як з Грецією, там лише два тести? До і після здається?
    ...
    Поділюся своїм досвідом відпусток)
    Ми не вакциновані, і не хворіли, хоч були неодноразово а тісному контакті з хворими.
    Від початку карантину 2020 хотіла закордон, все боялась наважитись...одним словом все те саме, що й ви описали. Влітку таки поїхали на море, правда в Затоку (автобусом, купа люду, на колінах і поряд моїх двоє дітей, одна з них ще була грудна... український "сервіс" і ТД...якщо ти в масці=ти із Зх.України, яка там дистанція). Але все пройшло супер, всі повернулись здорові, задоволені і не пошкодували, що спробували.
    А вже цього тижня прилетіли з Єгипту. Пройшли всі ці нюанси з тестами, туди-сюди. Зовсім не такий страшний звір, як його малюють. Ну трохи вийшло більше .
    Потрапили нарешті в літо, теплесенько, море суперове, сухе повітря, персонал повсюди намагається дотримуватись норм, заповненість готелів на половину. В аеропорту валізи обробляють. Ми відпочили, всі страшенно задоволені, що таки відважились.
    У виборі їхати чи ні слово було за мною...я з тих, що дооовго вагаюсь. Але реально для себе усвідомила: а що поміняється за місяць-два-рік; ковід ніде не дінеться; в нас в холоді страшніше перебувати, ніж там де тепло. Десь глибоко в душі надіялась, що всі особи перед поїздкою чесно здали плр і здорові (знаю, що їх вже купують готові, не здаючи) і головне настрОй, що все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ми під час Ковіду вже двічі побували в Туреччині(у вересні і тепер, в травні). Неймовірно задоволені і поїхали би ще. Людей мало, а цього разу ще й без москалів, температура повітря комфортна, не жарить, сервіс на висоті, фрукти, море, сонечко, що ще потрібно?
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми теж були в Туреччині в серпні і в березні в Єгипті, абсолютно не зациклювалися на ковіді. В Єгипті навіть на 7му місяці була). І їхали би ще, але найближчим часом будуть приємні клопоти . А трошки пізніше обов'язково поїдемо вже з малюком.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    привіт. а був хтось у Санжійці? можете порекомендувати де зупинитися?
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Сьогодні місцева мешканка написала ось таке про Чорноморськ
    https://www.facebook.com/groups/465289560899695/permalink/979773622784617/
    В принципі те ж саме, що і я там бачила, коли була проїздом..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я не була, але на цьому сайті
    https://kirillovka.ks.ua/sanzheika/
    торік шукала інформацію про Залізний порт і тут же знайшла свій варіант. Порівняно з букінгом більший вибір, особливо апартаментів з кухнею (обов'язкова умова для мене і моїх дітей, які невибагливі, але перебірливі в їжі).
    Мені зручніше було шукати на комп'ютері, а не в телефоні.
    П.с. сама задумуюсь вже про те, куди цього року їхати. В дітей закінчуються паспорти, а в цей ненадійний час навіть не знаю, чи виробляти, чи зачекати, бо сьогодні пускають, а завтра - ні... Тому знову буду дивитись в Україні, хоча пасувало би принаймі в Болгарію
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а це ми були в Санжійці позаминулого року. Прекрасна чиста вода.
    изображение_viber_2021-06-01_14-11-37.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вчора чи позавчора показували в новинах, що центральний міський пляж в Чорноморську вкотре отримав Блакитний прапор
    http://cmr.gov.ua/misto/kultura/14609/blakitniy-prapor-2021/
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Хочу тут порадитися. Трохи спонтанно вийшло, бо не планували відпустку у такі дати. Але все ж 19-29 червня. Тур ще не придбали ніякий. Зараз, власне, хвилююся як не попасти у прогалину із тестами. Наприклад, купивши тур, не отримати позитивний тест. Як думаєте, чи є можливим такий варіант, як зробити тест за 72 год, а тоді шукати тур у ту ж саму Туреччину? Ще розглядали Хорватію, але маю острах, що буде надто холодне море у цю пору, вже мали такий досвід(
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Хорватія 100% буде холодною(
    На рахунок тестів - беріть тур, тоді робіть тест, зараз багато лабораторій мають договір з ТО, і тести за ваучерами коштують дешевше. Якщо боїтеся отримати позитивний тест - у турагенстві можна оформити страхівку від невиїзду.. це єдиний спосіб.. або їхати на відпочинок в Україну

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Однозначно! Ми так робили, страхівка на випадок позитивного тесту обійшлася на трьох щось біля 500 грн., але вже були спокійні
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, виручайте)! Терміново треба знати, що вимагають угорці на кордоні. Плануємо проскочити Угорщину транзитом. Треба той плр-тест? Чи можна той експрес-тест? Може хтось днями їхав? Плануємо у малесеньке турне Албанія-Чорногорія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Незнаю чи вам допоможе, днями ба,ила таку статтю. Цей дядько і в фб активно веде спільноту, може натрапите на потрібну інформацію, а може він вам і приватно би шось порадив
    https://podorozhuy.com.ua/2021/05/31/croatia-2021/

    Надіслано від мого SM-G973F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В телеграмі є групи https://t.me/Albaniaotpusk
    https://t.me/croatiaotpusk
    Можливо там знайдете потрібну інформацію

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    щодо Туреччини - вам правильно написали, варто страхуватись і все, бо інакше за от буквально 2-3 дні до вильоту залишаться не найкразі варіанти ціна якість. я от цього тижня дивилася на дати, які мені цікаві, то вже ціни зросли на 200 доларів на деякі готелі. а то ще більше місяця до них
    щодо Хорватії, то мені видається залежить від регіону. ми були в липні один раз біля Задару, інший раз в Макарській. біля Задару ну було тепло, гарне спекотне літо, але вода холодна, а от в Макарській вода нам була затепла
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Вчора оголосили що Угорщина приймає туристів з України і визнає ковішил (тобто якщо провакциновані то можна без тесту) . Як воно на практиці не знаю.
     
  20. Popi

    Popi Well-Known Member

    А хто був, можливо і є в даний час, в Одесі, Санжейці? Як погода , море?