Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А я хочу і те і інше :) Думаю може то в Хорватію:clapping: ....
     
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    яка краса!
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Краса :clapping: !!! А яким транспортом ви туди їхали?
     
  4. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Bora, фотки супер!
    Особливо тішать такі краєвиди, коли за вікном сніг :)
    Але, погодьтесь, Крим теж дуже гарний. Про сервіс я мовчу, кажу про природу
    Я б також із задоволенням поїхала б в Чорногорію / Хорватію (не була раніше, але чула тільки добрі відгуки. Відносно ціни - Ви їздили автобусом чи літаком?)
    Але цього року ми плануємо подорож на середину травня, принаймі наразі. Тому, швидше за все, зупинимось на Єгипті
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А от Хорватія Істра...Думаю. що в горному масиві було б цікавіше, або Дубровніку. Але там на той час були страшні пожежі.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Коли вже літо?? :sad:
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Мене нервують трохи наші літаки, тому-автобусом. Оглядали заодно Будапешт. я люблю такі поїздки. але для декого вони надто виснажливі. Літаком до Чорногорії 2 години, дуже просто і недорого. Є зміст таким чином добиратись, бо дорога в горах Чорногорії - не для слабонервних)))
    Ціни щороку змінюються. Але тоді ми порахували, що Крим виходить дорожче. Чорногія обійшлась 2 роки тому в 400 доларів, якщо покупки не брати до уваги та ресторани де нас таки пригощали:) Хорватія у 1300 євро на двох. Однозначно вона дорожча за рахунок ціни на готелі хорошого класу. (В Чорногорії приватні садиби тому житло значно дешевше)
    Звісно гарний і Крим! При чому кожен по-своєму..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. a.ilchenko

    a.ilchenko Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Розповім зі свого боку ,)
    Ми торік проїхали майже все уберіжжя, від Джубги до Новороссійська. Кругом людей страшна сила, нігде яблуку впасти... І море каламутне.
    Зупинились під Абрау-Дюрсо в Озерєйке. Там поруч наш РГУшний табор відпочинку - культове місце... Море чисте, людей мало, вина багато :)
     
  9. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А мене в ліс:)))
    Завтра якраз буду в Коблево, то подивлюсь, що там з тим Чорним морем :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Чи хтось був на відпочинку в травні? Де вже почався сезон, ну і ,зрозуміло, ціна в межах розумного.

    Додано через 31 секунду
    Прошу ділитись враженнями :)
     
  11. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Я тільки збираюсь в травні, в Туреччині 100% вже сезон. Приїду, розкажу!
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Людоньки, а ви ше ціни можете вказувати? От наприклад Боро, ви ціну написали, а скільки днів тривав тур?
    А ви Олько, за скільки домовились і шо туди входить і на скільки днів?
    Наперед дякую...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Я ще не домовлялась, маю піти в квітні в турагенство і вибрати готель. Поїду не менше, ніж на 12 днів з дитиною. От виберу готель, розкажу про ціни і все решта! Я вже так чекаю того травня, що капець!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    При повній свідомості, ясному розумі стверджую, що знаю ті місця не гірше місцевих жителів. Дякуючи татові наша сімейка відпочивала там разів з 25. "Мій" Камінь за ці роки опинився на відстані 10 метрів у воді. А стояв же на суші...
    Словом, місця там прегарні. Їхати 2 години від Сімферополя - пансіонат має свої автобуси. Дві скелі й бухта невелика. Але не для усіх. Захід в море дуже незручний - камінці, як маленькі диньки. Галька велика всюди. На новому пірсі лежаки треба займати в сьомій ранку. Велика гора після шостої дає велику тінь на пляж - стає прохолодно.. Стрімка дорога вниз до пляжу - з того треба було б починати... Тобто, в обід ви повертаєтесь в пансіонат добре тренуючи м"язи ніг . Територія чудова, в горах - виноградники. Йти далекувато. Зате в сьомій ранку, - перед сніданком, - можна махнути в Судак на базар за фруктами й медом.
    Готують смачно. Номери з кондиціонерами різного рівня - на території є навіть три вілли супер-класу.
    Пішки, катером чи машиною можна поїхати в Новий Світ.
    Хоч бачила й немало - ці місця просто улюблені, мабуть тому, що маю сентименти до них. Знаю дикі місця, куди треба лізти. Там - розкішно. Яка Флорида, яка Каліфорнія... :naci:

    але радила б поїхати в Чорногорію. Тим більше - цього року, після того мазуту й сірки.. курка-фріц!..... :ireful1: :ireful1: :ireful1: :ireful1: :ireful1: :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А нас мама малими в Адєссу возила. Жили ми в тьоті Ані на Базарній, недалеко Парку Шевченка і ходили на пляж Ланжерон.
    По любовно і добре згадую це місто і його горожан.
     
  16. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Ми там лиш раз були. А тепер після отих американських відстаней, які треба щодня долати часом думаю - в якому гарному розташуванні Львів знаходиться. Тут Карпати, там - Краків, всього нічого, й ти - в Одесі. Запросто можна їздити, в будь-який сезон, просто прогулятися на вихідні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Black Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Угу...А попробуйте з Рясного в центр...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Ті корки, Ромко, невід"ємна частина життя великого міста. Просто ми ще пам"ятаємо, як було раніше. Тут ось люди свій графік так вибудовують, щоб в корках не стояти. Коліжанка на годину раніше їздить в коледж (на сьому ранку), щоб не стояти в трафіку. Сидить цей час в бібліотеці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Ось так виглядає Чорне море під Одесою (Коблево).Мазуту немає, чисто.Повною ходою йдуть приготування до сезону відпочинку.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Doc.

    Doc. Active Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Так, Новий Світ затишний, але якщо порівнювати Судак і Гаспру, то вибираю друге. Дочка Горбачова чомусь купила віллу саме в Маямі, а не Судаку. Key West щось з чимось. Каліфорнія- з одного боку океан з другого гори, триста днів в рік світить сонце. Ціна на будинки в Санта Барбарі починається від 1.500.000. Навіть не пробую шукати в Криму щось подібне до Сан Дієго, Чи Санта Моніки. В двох годинах ізди від Лос- Анжелосу горнолижні курорти. :cowboy:

    Самолет - хорошо, вертолет - хорошо, а олень лучше!?:)