Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. iiiryna

    iiiryna Загублений

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    до двох років можна не купляти квитки на літак. за поїзд не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Щановні форумляни, чи хтось може порадити знайомих у турфірмі. Маємо клопіт з оформленням транзитних віз через Сербію, Румунію, до Чоргогорії. Ціни шалені з послуги турфірми - 300-380грн. Консульські збори 15 євро серби, 55 дол. румуни, але послуги фірми 300грн?????? Це капець. Думаю вже , що то так спеціально зроблено, щоб люди не мали моливості їхати самі, а тільки з придбанням туру в фірмах. З літаком чи автобусом.
     
  3. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом


    ми були цього року саме на цій Віллі
    http://www.rivijera.net/en/privateaccommodation/nikolic/index.htm
    враження хороші до моря десь хв 10
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Дякую!!!!! Цього року то в 2007? А скільки ви платили, чи була кухня?
    Може скажете хоч приблизно ціни на продукти і поїсти в кафе? Буду вдячна.
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Тут малась на увазі відносна величина, самого корпусу. Якщо готель гігантський це виглядає добре, і має більше майданчиків. Але всі роздивляються каталоги. І якщо Ви бачите готель на тисячу осіб з маленьким пляжем та лише двома басейнами - можете собі уявити який це цілі доби буде гармидер та проблема з місцями, адже в Туреччині піти на інший пляж Вам не вдасться (в основному). Я наприклад терпіти не можу коли через мене перебігають цілий день на пляжі діти чи дорослі, а басейн брудний з семи ранку-це не відпочинок. Хоча, може це не всім заважає. При цьому є готелі, що розкидані по побережжю корпусами - це те, що я називаю умовно невеликі, бо простягаються вони на значну частину пляжу, при тому мають меншу кількість номерів і зовсім не менше послуг та майданчиків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Я сьогодні вже заплатила, їду 17.05 на 14 днів в Туреччину, готель "Грін Фугла Біч" 4*, заплатила я+мала=4950 гривень. Фірма - "Атлантидатур"
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    гарно вам відпочити!!!
    А ти питалась скільки вони взяли за малу? повну вартість чи як?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Дякую! От блін, не спитала. В мене вчора була міліон питань, а як приїхала, щось все з голови вилетіло як побачила фотки готеля і моря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    я тут поначитувалась і недавно уві сні літала в Туреччину...шкода шо це мені цього року не загрожує...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    а в якому місті?
     
  11. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    чому???? взагалі нікуди не поїдеш чи поїдеш?

    Додано через 44 секунди
    20 км від Аланії, я назву забула.
     
  12. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    та чому ж поїду...на село...
    Ніяк не розгребемось з своїми проблємами, особливо фінансовими...але казала чоловікові, шо на наступний рік поїдемо,як небудь, хоч в кредити, але поїдемо!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Все так не буде! Не розстроюйся!!!!:haha:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Maryasik

    Maryasik Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    так в вересні 2007.Ми їхали від турфірми, так що платили і за проживання і дорогу. Там в кімнатах всіх є плитка електрична і можна собі готовити.Ми практично так і харчувались, деколи ходили на набережну в кафешки то комплексний обід десь приблизно обходився 7-10е на людину. Що дійсно дороге-це риба 40е порція. фрукти по цінах були 1-2 е.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Дякую!!!!!!
     
  16. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Мабуть Авсаллар.


    А я, дівчата, взагалі розстроєна страшенно. Вибирали-вибирали... Готель, на який подали заявку - в стопі на травень (Ozkaymak incekum hotel 5 * Аланья), ще в кількох готелях, які нам рекомендували, нема вже також місць.
    Сьогодні вдень я не мала доступу до інтернету. Наречений замовив готель, на який я, не вникнувши, погодилась. В Сіде, 4 * Seher sun beach hotel. Територія малесенька, готель новий, з зелені відповідно тільки трава... Готель для сімей з малими дітьми... Тобто з розвагами трудно.
    Я розумію, що відпочинок як такий - це вже суперово, але на сьогоднішній день для нас 1400 дол немалі гроші, особливо перед весіллям. Подивилась в інтернеті, за ту ж суму можна знайти кращі готелі, принаймі в плані території і розваг. Одним словом, я розстроєна...
    В турфірмі сказали, що вже проплатили аванс. Чи хтось знає - можна скасувати замовлення і які тоді втрати?? Чи хтось відпочивав в Сіде?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    точно!!!!
     
  18. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Нам сказали що путівка на нас з дитиною буде коштувати до 2.500 тисяч гривень на 15 днів в липні-серпні.Я не маю уявлення про номери.Чи ви не вкурсі чи то нее самий дешевий варіант (чи не буде там все по савдепівськи?:sad: Це здаеться 35% від суми вартості.І скільки коштуе номер не самий дорогий але гарний.:cowboy: :) :)
     
  19. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    В готелі ніхто не буде мати взагалі ніякого уявлення чи у вас гаряча путівка чи звичайна - вони в будь-якому випадку отримують свої гроші. "Гарячими" путівки робить сам туроператор в тому випадку, якщо залишається незаповненим якийсь рейс літака (вони викупляють квитки на весь літак) - аж ніяк не через вільні місця в готелі.
    А ми відпочивали минулого року в Турціі в готелі " Алін Серіджем 5*"(Даламан) , а роком раніше в "Сі Клаб 4+"(Шарм, Єгипет). Так я вам скажу, що , хоча в Турції все було добре, але з Єгиптом Турція ніяк не зрівняється. Яке там класне море в Єгипті - абалдєть!!!
    А от путівки я беру в "Галопом по Європах" - вони нам все правдиво розказали, порекомендували - бо буває( по розповідях) приїдеш - а там зовсім не те, що ти уявляв. І краще в них брати туроператор tesstur - вони з ним співпрацюють напряму і , тому путівки дешевші, та й взагалі це хороший туроператор.

    Додано через 5 хвилин
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Це 35% від вартості путівки)))))