Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А, пойняла! Щось недочитала :)

    Додано через 10 хвилин
    Ой, вже ціни далеко не кримські, а європейські - починаючи з 2007 року.

    Додано через 38 хвилин
    Шкода, що ви в Єгипет передумали їхати! Ми летіли через Київ "Аеросвітом" - там сервіс дуже хороший (зі Львова казали - зовсім не те, а, можливо вони летіли з іншим авіаперевізником). Як на мене, то в травні в Турції ще холодно - що то за відпочинок, що в морі мерзнеш! А в Єгипті точно вже добре в такий час. А яке казкове море! А яка кухня! А обслуга! А анімації! А піраміди! А музей в Каїрі! І їхати в Єгипет краще в Шарм-аль-Шейх, - там кораловий берег (якщо не з дуже маленькими дітьми).
    А ми цього року хочемо в Туніс або в Тайланд? Хто що може підказати по цих країнах?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Tony

    Tony New Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    7 років майже підряд відпочиваю в Туреччині. в 2005-тому памятаю крім того поїхав в Крим.. перший і останій раз. Тепер всіх хто збирається в крим їхати рекомендую краще докласти трохи грошей і їхати в Туреччину.
    Хочеться підмітити що обираючти готель не зациклюватися на зірочках і не вудити тіки по них. Сам був в ситуаціях коли 3* готель якшо брати в загальному був кращий ніж 4ьох а то і до 5ти дотягував.Варто звертати увагу на начинку готелю, його місцезнаходження, різноманіття харчування (!!!). Берете виписуєте назви готелей які по цінам вам підходяь з каталога турфірми - йдете до дому і в неті вивчаєте їх, читайте комети до них - там описують детально і правдиво всі недоліки і переваги. Також старайтесь вибирати готелі нової постройки а не 80-90-сті роки.
    В Єгипет - до травня-червня максимум... або осінню вже - бо в середині літа там неможливо. Дуже нагадує туреччину тіки вот в готелях все класно а як вийдеш за межі то ніщіта і нічого нема... Ну і то шо море там дуже класне і гарне.
    Болгарія... ненаю як там зараз але був в 2001 ому то шось від Криму не так сильно відрізнялось... попахзувало савдєпією і вже тоді ціни були явно не "кримські"
    Вони зобовязані вам повернути повну суму... якщо в договорі не зазначено інше. Читайте договір.
    Сіде трохи відлюдне місце, але класне тим шо там все в лісах. І берег там дуже гарний - чистенький пісочок переважно....

    В Тайланді дуже класно і цікаво - подружка була, але я б побоявся туда їхати.. шось дуже часто говорять шо там всяку заразу можна.підхватити... Туніс незнаю.. кажуть там бідося і сервісу нема...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А ми їхали в липні! І було дуже класно. А ви влітку їздили, чи так, по слухах?
    З нами в Турції , доречі, відпочивали 2 пари, що були і в Турції і в Єгипті декілька раз - так всі в один голос стверджували, що в Єгипті краще. Просто Турція - це Крим з кращим сервісом, а Єгипет - це екзотика.
     
  4. Tony

    Tony New Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Їздив в травні. А про літо це по слухах, тому що ми ше думали коли їхати чи в травні чи в червні.

    Та ні ну шо ви... Туреччина досить відрязняється від Криму як кліматом так і рослинністю... (якщо ви про це)
     
  5. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Дуже великої різниці я не побачила, хоча була в Фетхе ( кажуть, що це красивіший курорт ніж Аланья, Сіде...). Моя подружка об"їздила пів світу і розповідала, що Турція це найменш привабливий курорт. Мені тяжко судити, бо з морських курортів я була лише в Криму, Турції і Єгипті. І виділила б Єгипет як значно краще місце відпочинку. Може ви потрапили не в "той" готель? Бо в Єгипті це має значення, як і власний пляж, перша лінія, анімація, все включено.

    Додано через 1 хвилину
    А, взагалі, "на вкус и цвет товарищей нет".
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    довго перебирала курортами і зупинилася на Мармарисі. дуже хотіли, щоб були гори і море. Сіде, Аланья тай навіть Кемер того не мають. збираємося летіти 25 травня. хто був у цей період там? і хто взагалі був у Мармарисі? поділіться досвідом.
    там гарно дуже. але готелі старі...
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А ми їдемо 17 травня в Чорногорію. Знаємо, що можемо не вгадати з погодою. Але надіємося на краще!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    От якраз, коли ми відпочивали в Фетхе, - їздили в Мармаріс на екскурсію. Місто цікаве - "місто дискотек". Кажуть там найцікавіше вночі. А от пляжі їхні мені не сподобались - народу море - місця де стати нема. Але це все залежить від того готелю, який ви обрали. А ціни на все дуже високі - такі як у нас (на їхню продукцію). Ми з ними торгувались довго й нудно, то виходило трохи дешевше ніж у нас, в Україні
     
  9. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Опросил своих знакомых, которые на майские посещали Крым. Выяснилось, даже в Алупке вымазались в мазуте. Что забавно цены были запредельные, что на жилье, что на питание
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sselev

    sselev New Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Кілька раз відпочивали на Тарханкуті, трохи на захід від Чорноморського, море завжди було чисте.
     
  11. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    там був лише один корпус "давній". необновлений. але за останній рік, думаю, його відремонтували теж. чесно, - не маю уяви про ціни. краще було б вам туди подзвонити, люди привітні - все розкажуть.
    але якщо сумніваєтесь й не вмієте плавати, а просто любите бовтатись коло бережка й бавитись з хвилями :) , то виберіть щось цивілізованіше, провіреніше.
    успіхів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Може хто вже відпочивав напишіть коротенько звітик.
    наприклад, мене цікавить ,скільки грошей Ви ще потратили в Турці чи там Єгипті поза путівкою і т.д. , і як вибираєте готель крім ціни?
    я в тих країнах ніколи не була.

    Я пишу свій, може буде комусь цікаво.

    Ми були в Чорногорії. Типу дикарями. 2 пол. травня.
    Оплатили візи в Україні і поїхали ( з візами троха дорого і клопітно)
    Вибради такий варіант, тому що в цьому році мусили троха економити.
    На побережжі, по консультаціях знайомих вибрали тихий курорт 5-6 км від Будви , проживання знайшли пртягом 1 год. СУПЕРОВО!! а вид з балкону -БОМБА! 1 лінія.
    Харчувалися самі. Ми мала обладнання апартаменти з усім кухоним начинням.
    Відпочили супер. Тихо, спокійно, море гарнюнє, краєвиди суперові.
    Важаю, що економія є - тому що травень (дешевше проживання), харчування самостійне ( в кафе дорожче).
    Недоліки - мало фруктів (трускавки, черешні), ризик - може не бути погоди.
    Раджу всім хоч 1 раз там побувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    відпочивали з 25 травня в Туреччині (Кемер). погода була чудова, море тепле, сонце ще не дуже палюче... готель класний, щоправда берегова лінія трохи колюча (велике каміння).
    поза путівкою витратили десь 300 доларів на солодощі, фрукти і сувеніри. цього року запланували собі пасивний відпочинок, то не їздили на ніякі екскурсії і не робили великих поукпок.
    відпочинок вдалий, тільки їхати треба на 10-14 днів - на 7 мало.
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Ми теж відпочивали з 24 травня, на 11 днів в Туреччині біля Аланьї.

    Вибирали готель, аби було багато зелені і піщаний пляж - все для дитини :) з цим не прогадали. Завдяки пісочку і не глибокому входу в море ми відпочивали, а дитина будувала собі замки...

    По видатках - фактично крім путівки Ви платите лише візу і пару уо на чайові. Якщо у Вас більше не буде грошей то Ви спокійно відпочинете і без них :) Вас заберуть і привезуть назад додому.

    Ми витрачали додатково ще на сейф в номері, на інтернет, на фреш і каву (кава в готелі була жахлива).

    Турецькі базари спокушають до покупок, але фактично там нема дуже що купувати. Купа страшного турецького одягу - такого як в нас на всіх базарах, тільки ціни в кілька разів нижчі... :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    а я,а я, цього літа планую перший раз не поїхати на море, а відпочити в ШАЦЬКУ!
    була там минулого року десь 3 дні, там так класно, сонячно та приємно)))
    я була дуже задоволена, та ще й ціни нижчі ніж в Криму і українською говорять :)
    планую також поїхати в Київ, відвідати якісь країни за кордоном, знайшла гарячу путівку за 200 євро в 4 країни, але їжа в проживання за свій кошт :)
    хочу дуже побувати в Будапешті, а також в Єрусалимі :)
     
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    За 14 днів в Туреччині я дуже знудилась і заскучила за смаком смаженої української кухні з оселедцем)

    Додано через 1 хвилину
    Ой. скажіть в яких умовах Ви жили? Бо збираюсь, але знайомі відлякують радянськими базами. Є там сучасні готелі?
     
  18. nastinka

    nastinka Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    чесно кажучи, то й справді село, але ми там знайшли людей, і вони нам здавали свій цдино, до того ж там є круті бази там де всетаки дорогувато :)
    ми була саме в селі Світязь, там є красиві хатки і не то шо готелі але, такі красиві будинки які здаються в аренду :)
    думаю ви не пожалкуєете)
    ну принаймні я була надзвичайно задоволена :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Тим22

    Тим22 Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    А я хочу в Закарпатье, а по пути заглянуть в Тернопльскую и Ив.-Франковскую области, где еще не бывал. А в ближайшее время может поеду на Арабатскую стрелку, я там еще не бывал, как раз друзья туда собираются, говорят очень интересно
     
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Чорне Море Забруднене? Де ми плануємо відпочивати літом

    Плануємо десь відпочити в районі жовтня. Може хтось щось порадити.