Де провести весілля на 35-40 осіб

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем A_Stella, 22 Листопад 2011.

  1. Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Я справляла у Валентіно своє 30-річчя, власне компанією десь 15 людей. Мені дуже-дуже сподобалося. Так, цей заклад не є бюджетний, але не можу сказати, що дуже дорогий, повністю все входило в меню і алкоголь, і всі-всі закуски. Можу відзначити роботу персоналу: коли я прийшла перший раз, мене переконував простий офіціант, навіть не адміністратор, справляти день народження саме у них, пізніше він обслуговував мій бенкет з такою душею..., з такою любов'ю до роботи..., що я сама будучи керівником, захотіла мати таких усіх підлеглеглих, у яких очі горять від роботи.
    Я хвилювалася страшенно, адже відгуків про цей заклад мало, я там раніше не була...
    Теж приємно мене вразила адміністратор Наталя, яка дуже чітко, враховуючи мій бюджет і уподобання компанії стосовно страв, склала, на мою думку, бездоганне меню. Всього було як раз в міру, не забагато і не замало.
    Сам бенкет получився дуже душевний, саме завдячуючи персоналу Валентіно.
    Жодних грошей за продовження роботи залу ніхто не хотів, працюють по принципу "до останнього клієнта".
    Незважаючи на те, що були інші компанії і це був Старий Новий рік, жодного дискомфорту ми не відчували.
    Музика: здебільшого італійська, приємна, роминтична, але якщо попроситт щось інше. будуть співати і інше... навіть якщо треба Сердючку.
     
  2. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Скажіть, будь ласка,а наскільки там дорого? В порівнявні з Шекспіром, наприклад? Збиралися річницю в Шекспірі справляти, але так сподобалися відгуки про Панораму...
     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Наталя професіонал і офіціанти там дуже добре працюють, ніразу не було зауважень (напр. в Делісі ціни такі ж, а офіціанти і нахамити можуть, принаймі зарозумілі так точно)
    не знаю як зараз, але раніше можна було принести свій алкоголь (але якщо це буде такий же, як у переліку їхнього меню)
    ну і у віпзалі найприємніша атмосфера, але не знаю чи помістяться там 15 людей
     
  4. messi

    messi New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Привіт! Валентино гарний ресторанчик, але ціни там вище середнього! Вечеря на 4 особи десь 800грн, це так скромно. Але там затишно і музика дуже гарна!

    Можливо хтось може написати щось про Супутник у Стрийському парку та ресторан Арагві, які там ціни та кухня?
     
  5. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Арагві, були там і компанією і лише з чоловіком. Я там обожнюю хачапурі з сологуні на мангалі, смачний шашлик. А от обслуговування не дуже. Офіціант завжди з таким виразом обличчя, ніби велику послугу робить записуючи замовлення, толком нічого не порадить з їх національної кухні. Але однозначно приїду туди ще раз на хачапурі.
     
  6. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Гарний зал у ресторані Лайм на вул. Пасічна. Можете поцікавитись. Самі хотіли там робити весілля, але нам здалось, що місьця буде замало на нашу кількість гостей.
     
  7. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Мене теж цікавить "Супутник" в парку. Читала, здається, тут, що зал вміщає до 80 чоловік (це якщо про весілля мова). А от щодо ціни взагалі не знаю нічого...(
     
  8. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Дякую всім, хто рекомендував парк-кафе "Зелені пагорби" в готелі "Замок Лева". Сьогодні домовились про весілля в них у червні. Навіть не знала, що у Львові є таке гарне місце!
     
  9. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    В ресторані Супутник подруга святкувала весілля минулого року, кухня нічого особливого , звичайні бенкетні страви ,мені особисто не сподобалася, хоча багато знайомих хвалили. Ціна була 250 грн з особи ,якщо не помиляюся, своя випивка , солодощі. Гарне розташування закладу.
     
  10. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Повністю погоджуюсь, але зараз вже всітак ціни підняли,що Валентино на їх фоні не сильно відрізняється.Але на мою думку, воно того варто - інтер'єр, обслуговування, меню. Все дуже сподобалось.Ще дуже смачна кухня в Шекспірі, але інтер'єр кращеу Валентино.
     
  11. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Цікавлять відгуки про ресторан в Апар-готелі "Райське Яблуко"
     
  12. irzya

    irzya New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    можливо хтось бував у ресторані Сантіно? як ваші враження? сама була там 1 раз, інтерєр, прилегла територія сподобались, але хочеться почути ще чиїсь відгуки...
     
  13. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Сантіно - дуже симпатичний ресторанчик, була там саме на весіллі. Мені здається, для весілля піходяще місце - таке враження, що оформляючи інтер'єр орієнтувалися саме на проведення весіль. І меню теж досить пристойне, офіціанти вічливі.
     
  14. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    В нас було весілля в березні цього року, на 33 гостей... по відгуках на посиденьках вибрали "Маестро", той що в будинку вчених...казав адміністратор, що наше весілля, це перше в них проводиться...коли складали меню і взагалі уточняли організаційні ньюанси, то дуже адміністратори та і офіціанти допомагали, дуже все смачно і гарно подавалось, можна було і своє приносити, вони не були проти...одним словом нам сподобалось...серед мінусів - планування самого залу, трошки незручно стояли столи, і вже на самому весіллі адміністратор був дуже в'ялим, по декілька раз треба було нагадувати йому...
     
  15. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1601818&postcount=35

    Це не зовсім зал "на 35-40 осіб.".

    Все добре, їжа, обслуговування, територія. Проблема одна - доїзд.
     
  16. irzya

    irzya New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Дівчата, можливо у когось є картка постійного клієнта у готель-ресторан "Замок лева", що по вул.Глінки 7? Святкую там веілля і в нагоді стане будь-яка знижка, а якщо картка накопичувальна то і Вам буде з того користь, якби хто позичив...;)
     
  17. irzya

    irzya New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Mashulia,
    Доброго дня!)) Чи могли б Ви поділитись своїми враженнями про "Зелені пагорби"?

    Я теж у вересні планую там святкувати весілля.. Меню ще не складала, але поки що маю тривогу - чи витрати набагато перевищать запланований бюджет, оскільки вони не дозволяють нічого свого приносити крім солодкого і фруктів...:sad:

    Чи можливо з ними домовитись про якісь "поблажки" чи може про якусь знижку?

    Буду вдячна за Вашу відповідь:)
     
  18. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    В такому форматі раджу "замок лева"! На теплий період це саме те, що треба. Ввічливий персонал, хороша кухня, ідеальне місце, особливо, якщо серед гостей будуть діти. Для трішки меншого весілля раджу "купол" біля бібліотеки Стефаника. Робили там розписку для себе. Дуже сподобалася кухня і звичайно атмосфера
     
  19. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Підтримую попередній відгук про "Замок лева" (кафе-парк "Зелені пагорби").
    Саме там ми відсвяткували у вересні своє весілля (30 чоловік).
    Я дуже задоволена, гості ще більше. Гарна територія, де ми зразу провели і виїзну церемонію. Кухня смачна, офіцанти непомітні, але завжди все було поставлено\винесено\прибрано\налито і т.п. Танцювали на терасі - всім місця вистачило)
     
  20. gamma

    gamma Well-Known Member

    Відповідь: Де провести весілля на 35-40 осіб

    Я б радила "Княжий двір" в Сокільниках. Ціни досить помірні, готують смачно, гарна територія, є де зробити гарні фотки в старовинному стилі.:girl_yes2: