Де провести весілля на 35-40 осіб

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем A_Stella, 22 Листопад 2011.

  1. KsyschaP

    KsyschaP New Member

    Дуже вам дякую))))Поцікавлюсь цими ресторанами.
     
  2. KsyschaP

    KsyschaP New Member

    Не підкажете на рахунок ресторану від Євроготелю, він знаходиться на 8 поверсі?І чи можливо принести флешку з своїми піснями чи там обов'язково жива музика?
     
  3. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    То вам все ж краще зателефонувати і поцікавитись безпосередньо в адмінінстратора.
     
  4. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    А я б порекомендувала ресторан "Жорж", ціна доступна і зал у них до 80 осіб.
     
  5. Moza

    Moza Member

    Дівчата, ресторан "Зелені пагорби" замовлень не приймає - кухня не працює)) Порадьте щось подібне. Правда, не для весілля, а для хрестин на 30 чоловік
     
  6. foreveryoung

    foreveryoung Member

    Як успіхи з пошуком? Теж шукаю щось схоже на рочок, ніяк не можу оприділитись.
     
  7. Moza

    Moza Member

    Є кілька варіантів: окремий зал в Рафаелі, віп-зал в Соняхах, Кавалєр, бенкетний зал в Такрусі. Замовили в Таурусі
     
  8. Melian

    Melian Well-Known Member

    Моя сестра планує весілля в ресторані "копа" що на обїздній. Хтось має відгуки про це місце?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  9. Pioniya

    Pioniya New Member

    Ресторан "Аркан". Він знаходиться в Брюховичах...там смачно, не дорого і гарна територія.
     
  10. Moza

    Moza Member

    Сьогодні також плануємо туди заїхати, подивитись, що вони пропонують
     
  11. NataliaBB

    NataliaBB New Member

    Чи хтось має якісь відгуки про Грушевський. Планую весілля на 35 людей і хотіла б там один зал орендувати...
     
  12. marsel

    marsel Member

    @NataliaBB, минулого тижня були там на весіллі.Столи були накриті літерою П наверху,а танці і фуршет були внизу в підвальчику.Їжа нормальна, а от обслуговування не сподобалось. Конкретно наш офіціант був з кам'яними виразом обличчя, щось принести-поміняти треба 5разів просити.При подачі гарячої закуски впала йому печериця фарширована на гостю, то ні вибачте ні перепрошую...Ще подарували нареченій від закладу діамантову прикрасу, а нареченому пляшку наливки