Де у Львові знайти...(2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Apelsynka, 2 Квітень 2015.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Продовження теми. Початок http://posydenky.lvivport.com/threads/de-u-lvovi-znajti.108873/
    ********************************************************************
    А вони якісно друкують? оплата при отриманні?
     
    Останнє редагування модератором: 12 Квітень 2015
  2. fmv

    fmv Member

    Ще недрукувала. Маю близько 700 фото. Ніяк руки недоходять загрузити їм. Фактично друкують на папері такому як всі. Зайдіть до них почитайте.
     
  3. Vilanda

    Vilanda закохана в гори

    Ще подивіться на сайті фотонова, теж можна через інтернет скинути, оплата при отриманні. Якщо небагато фото, друкують за кілька годин. Якість друку хороша, звісно, якщо якість фото хороша)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Була сьогодні в Лелітці на Вірменській. Звичайні DMC по 13 грн. Та сама нитка, так само 8 м, але іхня намотана 10 грн. Були ще ROSA Румунські по 4 грн. На вигляд такі, як DMC, 100% бавовна, може трохи пухнастіші. Ціна спокуслива, але справи з ними не мала, тому купила по 10 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Чи можна десь у Львові купити готового шашлика, не по цінах ресторану, ну і смачно, щоб " з собою" можна було взяти.
     
  6. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Де купити металеву форму баранчика до Великодня? Дивлюсь на інтернет сайтах...ніде немає в наявності :girl_cray:
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 4 Квітень 2015
  7. slio

    slio Member

    Де купити кальциновану соду?
     
  8. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Шукаю дитячі велосипеди/самокати напрокат. Є таке у Львові? Ті сайти, що нагуглила велосипедів не мають
     
  9. Tsypulka

    Tsypulka Member

  10. Sweety Chocoland

    Sweety Chocoland New Member

    Дівчата, підкажіть де у центрі Львова можна купити гелієві кульки о 9 год. ранку?
    Знаю що є в Галицькому писарі і магазині Фанфан (на Ковжуна), але вони з 10 год. працюють. Ще одна точка - перехід під площею Митною, але не знаю з якої години вони працюють.
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    де купити паперові пакети? без ручок, без логотипів. для загортання моїх баранців, треба штук 70-80, максимум сотню. і щоб не дуже дорого
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, ну, дууууже треба мені пластикові пляшки одноразові на закрутку 1л. Не обов"язково у Львові, можна і поза межами, зараз ж поштою переслати не проблема.
    "згризла" купу сайтів і магазинів в неті і ніде не знайду.:girl_cray: Питала в тих, що пиво на розлив лиють, так не кажуть де беруть, продавати свої не хочуть. А я б взяла багато...
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2015
  13. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    На Краківському там де кульки та посуд одноразовий мали б бути,не заглядали?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    О, нічо собі.:)
    Ніколи правда там не бачила, але завтра побіжу гляну.))
     
  15. Ari

    Ari Well-Known Member

    а не простіше на розлив, кожен із своєю тарою, в якій і буде забирати?
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2015
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 4
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013



    Планую завтра на пивзавод сходити. Може вони практикують таке і окремою накладною мені випишуть трохи пляшок?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ginseng

    ginseng Well-Known Member

    Такі пакетики канапкові э у всіх супермаркетах, і більші, і менші, здаэться по 25 штук, але ціну не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Ще можна запитати на Краківському, де продають олію на розлив. У них завжди є такі пляшки, може поділяться інформацією де закупляють :)
     
    • Подобається Подобається x 1