Де ви купуєте книжки?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем OxankaF, 15 Листопад 2009.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Це книжкові магазини
     
  2. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    я теж там купую.
     
  3. DivineVanGate

    DivineVanGate Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Часто купую дитячі книжечки в бібколекторі на Лисенка. До прикладу книга видавництва "Ранок" серія "Малятам про звіряток" (моя дитина ці книги обожнює) в "Літері" 42 грн, а на Лисенка - 35грн. Єдине, що асортимент не такий великий, як в "Літері", але часто є нові надходження.

    ---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:19 ----------

    На Лисенка не тільки дитячі книги, а й багато-багато інших. Раджу зайти
     
  4. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Часто купую книги в книгарні НТШ, приємні ціни та обслуговування :) В літері ну дууууже вже ціникусаються.
    Також купую інколи ч-з оголошення книги б/у або замовляю в Інтернет-магазинах. Виходить інколи дешевше.
     
  5. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

     
  6. Regotyshka

    Regotyshka New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    згадувалось багато книгарень, але або я була неуважна, або й справді ніхто не сказав про так званий "перехід" біля готелю "Жорж", у якому продають книги. часто буває, що зручніше і комфортніше щось цікаве побачити, потрогати і перечитати у тій же "Літері", але ціни там дещо кусючі. щоправда і в переході бувають нічого такі.. мабуть, користуються тим, що багато людей вже знає, що там має бути дешевше і ціни завищують.
    але де ж вони зараз? у переході книг уже немає..
    особливо мені подобався там відділ психології. там були дуже достойні книги. та й сучасних багато. а ще продавці, дуже ерудовані, начитані. консультанти в інших магазинах знають лише, де знаходиться книга. а у переході ще й порадять що краще.
    форуми видавців... не знаю, чому всі збирають гроші до нього)) коли я була, то видалось, ціни набагато вищі, ніж зазвичай і чую це від багатьох. навіть від тих, хто витрачив не 1 тис грн на ці декілька днів
     
  7. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Я останнім часом купую книги в книгарні "Є", ціни там нормальні, набагато нижчі, ніж в "Літері". А ще люблю книгарню НТШ:girl_dance:
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    у переході книгарні є- тепер там на місці багатьох лотків два магазинчика-павільйончика. Решта пустуючих теж будуть здані під оренду.До речі, якщо когось цікавлять конкретні видання, то в одному з цих магазинчиків практично постійно є присутній власник цих колишніх лотків. а тпер павільйончиків- п. Ростислав.
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    А я останнім часому купую в Ашані (в основному дитячу літературу), ціни досить прийнятні. А ще в маленькому магазинчику з канцтоварами та книгами біля хати - там як не дивно купила чотири книги Нестайка найдешевше, ніж бачила будь-де у Львові.
     
  10. Руфа

    Руфа New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Журнали для бізнесу відтепер На Фотелі!

    Дбаючи про керівників, бізнесменів та просто ділових людей, ми постійно розширюємо асортимент бізнес-літератури. Так, в Інтернет-книгарні «На фотелі» вже з’явились журнали «Власний бізнес» (стара назва – «Практика управління»), а також підбірки журналів «Власний бізнес» за 2009 та 2010 роки (зі знижкою).
    Журнал «Власний бізнес» – цікаве та практичне видання для власників і керівників малого та середнього бізнесу, інвесторів, а також тих, хто хоче розпочати власний бізнес. Головні герої видання – власники та керівники успішних компаній. Тематика матеріалів – ідеї для бізнесу, франчайзинг, менеджмент. Журнал «Власний бізнес» – видання, що надихає на створення та розвиток власного бізнесу!
    Нагадуємо, що у розділі «спеціалізована література» книгарні «На фотелі» Ви також можете знайти посібники з бізнесу та менеджменту


    .[​IMG]



    Журнали можна придбати в інтернет-книгарні "На Фотелі" тут
     
  11. marry carrie

    marry carrie Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    І я дуже люблю цю книгарню, постійно там щось купую. А ще є на Бузковій книжкова гуртівня, там великий вибір книжок, але я там гублюся:girl_smile:
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Підтримую!!!! Це єдине місце у Львові, де мені вдалося придбати аж 2 (!) підручники з болгарської мови!!! Чому аж - бо їх удень із свічкою у книгарнях не знайдеш, не розмовників, а справді повноцінних підручників. Про словники я уже взагалі мовчу :girl_sad: І ціна радує :girl_yes2:

    А мені "Є", чесно кажучи, не особливо імпонує, хоч і маю їхню картку на знижку, регулярно отримую інформацію про події. Ціна там справді нижчі, аніж у "Літері", однак не можу сказати, що задоволена асортиментом в тому секторі, який мене цікавить. З останніх покупок там - підручники з філософії, видавництва "Альмаматер" та "Вікар" (м.Київ).
    Останнє враження з "Літери" - некомпетентні продавці, які в художній літературі ще орієнтуються, де і що в них знаходиться, а от коли заходить мова про наукову і вузькоспеціалізовану - то ой-йой-йой!!! З останніх покупок там "Володар перснів" Толкієна.
    НТШ, Свічадо мені подобаються.
    А ще обожнюю книжковий магазин "ГалінБоок" на Огієнка! Мала би гроші - все би скупила, що там є!!!! :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
    Може це і оф-топ, але що стосується вивчення іноземних мов, то кращого магазину у Львові не знайдеш. :girl_in_love:
     
  13. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    а я не купляю останнім часом, тільки спеціалізовану л-ру. а так користуюсь інтернетом. дуже навіть зручно )))
     
  14. puha

    puha New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    А я в "книжкових джерелах" на Бузковій. Там дешево і вибір вЕЕЕличЕЕЕзний!
    Ше на Бузковій (бічна Зеленої навпроти АРСЕНу) є гуртівня забавок, чаїв, канцтоварів...
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    ну, по правді кажучи іноді підмічала що в НТШ деякі книги були добряче дешевші ніж на Бузковій
     
  16. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Бібліографічний колектор на вул. Лисенка 21, працює з 9-00 до 17-00, вих. субота та неділя, позаминулого року книжку шукали з креслення, то нам порадили зайти до них.
     
  17. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Беру в різних магазинах. Залежить від книжки - наприклад, "Темну вежу" і решту книжок Стівена Кінга, перекладених на українську, купляла в Книжковому Клубі (більше у них нічого вартісного мабуть і немає...). Нещодавно була приємно вражена і ціною (100 грн) на груууубу книжку файної фантастики у суперобкладинці в "Літері", на Шевській. Тому, з найближчої стипендії планую її купити.

    Основну кількість книжок все ж купляю на книжковому форумі, і з дитячого весняного, і з "дорослого" осіннього тягну мінімум книжок 5-6. От тільки не все потім подобається.
     
  18. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Не погоджуюсь - в мене звідти ціла книжкова бібліотека, купляю там на протязі 3 років. Останнє придбання - товстезна автобіографія Казанови.
     
  19. in todash

    in todash Active Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    То вже залежить від наших власних смаків. Мені здебільшого зовсім не подобається асортимент Книжкового Клубу - з каталогів, які приходять, можу вибрати максимум дві книжки. Може просто того, шо вже багато чого перечитала, і мені не цікаві оті купи ніяких романів-пародії на пародію Брауна-уявних страшилок і т.д.))
     
  20. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    теж часом купую в Книжковому клубі. в основному якісь ілюстровані видання. суперову збірку Булгакова теж там брала.
    добре,що можна переглянути книжку,бо в каталозі одне пишуть,а потім приходить якась єрунда нікому не потрібна(

    а так,то НТШ- найкраща книгарня