Де ви купуєте книжки?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем OxankaF, 15 Листопад 2009.

  1. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Фентезі та фантастику купляли кілька разів на подарунок (ну ніколи б сама не знайшла) навпроти 5-го корпусу політеху (стікляшки) є магазин під назвою "Ковбаси" :girl_haha: і в ньому зліва книжний відділ.... От там багато письменників-фантастів по нормальних цінах (Перумова, Стругацких, Лук'яненко і ін.).
     
  2. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Повністю погоджуюсь, навіть на Сихівських лотках я находила книги дешевші ніж на гуртовні на Бузковій
     
  3. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    для мене найголовніша проблема - це знайти у Львові в магазині книжки по моїй спеціалізації (((

    є купа англомовних, але є й перекладені, проте всі лише в онлайні

    ЗІ: усіляких книжок для чайників і застарілої літератури повно. а от найпотрібнішого нема:sad:
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Яка спеціалізація у вас?:)
    щось по ІТ?
     
  5. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Я читаю в основному на німецькій художню літературу, читаю багато, великими об'ємами, тому ходжу до пам'ятника Федорова (там один вуйко завжди має духовну поживу для мене в достатній кількості) як по свячену воду!!!

    А підручники для занять купляю в магазині Галінбук.
     
  6. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?


    саме так:girl_curtsey:
     
  7. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Останній раз купувала книжки у львівському інтернет-магазині "Академічна книгарня".
     
  8. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Чи знає хтось інтернет-магазини книжок ,де можна замовити у львів книгу? чи наші українські сайти чи закордонні(хоча не уявляю як то замовляти і оплачувати з іншої країни). Часто шукаю книжку і ніде не можу знайти не те що в неті скачати,а й взагалі купити.
     
  9. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    я купую на http://www.knigograd.com.ua, можна замовляти по пошті, або новою поштою до складу.

    ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:01 ----------

    я також частенько не можу знайти книжок які мене цікавлять, багато видаються рос. видавництвами, і в Києві їх знайти легше, приходиться замовляти через інтернет магазин. Дуже дуже мало перекладається на укр.
     
  10. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    А які проблеми з купівлею книг через І-нет?
    Я кілька разів замовляла так книги у «Екситоні». Натрапила на них, правда, випадково. Може, повезло просто. Там з якоїсь суми замовлення доставка безкоштовна. Є й дитяча, і доросла література. Все українською і хорошої якості (як на мій смак).
    А якщо Вам треба знайти якусь конкретну книгу – можу порекомендувати «Бамбук». Я через них купувала з Росії підручник. Причому в них у базі такого не було. Залишила замовлення – через тиждень вони прислали повідомлення, що можу купувати: вони передали замовлення та отримали в Київ книгу, а з Києва вже мені вислали.
    Але, зверніть увагу, «екситонівські» книги на «Бамбуку» значно дорожчі/
     
  11. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Власне проблема в тому що навіть на цьому Бамбуці нема тої книги в наявності,але я лишила також заявку.
     
  12. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    яку саме Ви шукаєте ?
     
  13. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    До New Look
    Якщо зможете, напишіть в цю гілку про Ваш досвід із замовленням. Цікаво, чи Вам пощастить так само, як мені.
     
  14. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

     
  15. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    До New look
    Вибачте, чомусь не працює звертання нині.

    Я вище писала :)) Тільки з "Екситону" замовляю й нині, тож інфа – точно актуальна, а стосовно "Бамбуку" - замовляла кілька років тому, для шефа, тож хотілося б знати, чи можна їм довіряти й зараз.
     
  16. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

     
  17. Vestina

    Vestina миється в бані

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Колись часто купували на проспекті Саободи у Будинку Книги. Завжи знаходила потрібну довідкову літературу за доступними цінами. Зараз вже магазину нема, дуже шкода. Тепер купую на пр-ті Шевченка навпроти прокуратури є книгарня велика, теж ціни не кусаються.
     
  18. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Сьогодні прийшла книжка з інтернет-магазину "книгоград".Прийшла впринципі швидко , кинула в корзину, зранку передзвонили і на слідуючий день вислали.Єдине що ціна на цьому сайті 120 грн + доставка ...а на іншому 98 (без плати за доставку),але на тому сайті її не було на даний момент в наявності.А потім ще на якомусь сайті бачила її за 150 грн.А от з "Якабук" ще досі очікую коли вишлють іншу книгу , щось довгенько не висилають, але в них не потрібно платити за доставку ніби.
    Перший досвід замови книг позитивний можна сказати.
     
  19. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    :lol:
    при нагоді будемо пробувати купувати і ще десь:girl_smile:
     
  20. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Вчора знову купила книжку яку довго шукала! і де..в переході біля гот.Жорж, продавець ( муж. ) дуже добре орієнтується в літ., буду заходити туди частіше.