Де ви купуєте книжки?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем OxankaF, 15 Листопад 2009.

  1. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Я ще інколи знаходжу класні книги,яких більше ніде нема в Будинку книги , і за дешевшою ціною як в тому ж переході бувало.
     
  2. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    тепер немає цієї книгарні ?
     
  3. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Справді лиш згадала що хтось казав недавно, що там відділ якийсь закрили.Невже всі? Там їх кілька було..Шкода якщо так.
     
  4. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    ближче до пл.Катедральної якийсь магазин є діючим, і ще один новий мають відкрити, треба піти в розвідку:girl_smile:
     
  5. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Може хтось має досвід придбання книг на сайті Amazon.com?
     
  6. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Я ось знайшла сайт інтернет-магазину "Лулука". Треба буде якось спробувати замовити в них (від 250грн. - безкоштовно доставляють, здається). І там є такі книжки, які можна навіть "погортати".
     
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Я купую в Центрі Української Книги на В.Великого. Ціни доступні і все є те, що мене цікавить в нормальному асортименті.
     
  8. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

     
  9. MoulinRouge

    MoulinRouge New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    мені дуже сподобався вибір книг в книжковому магазині на Зеленій в Арсені на другому поверсі, і дитячої літ. там багато, раджу.
     
  10. nataliyafil

    nataliyafil New Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Дуже люблю гуртовню на Бузковій і там великий вибір книг і плюс дешевше
     
  11. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Купую у Книгарні Є з 5% знижкою - подобається те, що можна їх спокійно собі переглянути і вибрати, те що найбільше сподобалося. А також подобається асортимент книг видавництва СВІЧАДО - вони мають свій магазин на Винниченка де можна ті книги і придбати.
     
  12. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Книги купую і в магазинах, і в Інтернеті. Серед магазинів віддаю перевагу книгарні Б. І. Антонича, що на вул. С. Бандери (навпроти головного корпусу «Львівської політехніки» - якраз навпроти кута Архітекторської і Бандери), «Книгарні Є» на пр. Свободи і книгарням НТШ на пр. Шевченка (Академічній). У книгарнях Антонича і НТШ взагалі дуже привабливі ціни на книги ;-).

    Серед інтернет-магазинів віддаю перевагу наступним:
    http://www.yakaboo.ua - якщо це ділова зарубіжна література, світова класика, а також товари для розвитку.
    http://www.zlatka.com.ua - якщо це дитяча література.
     
  13. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Порадьте будь ласка, шукаємо нашій вчительці на подарунок комплект (серію) книжок, тематика - не принципова при виборі, де у Львові варто подивитись за таким добром, і на які саме книжки варто звернути увагу?
    Збираємось всім класом купувати, тому можемо розраховувати на немалу суму грошей, приблизно 1000 грн..

    Можливо, є якісь інтернет-магазини хороші?
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Я зараз часто на Леонтовича,2 у "Світ знань" купую книги.
    Там правда немає гарної виставки і все на купу.
    Але продавці дуже уважні. Мені одразу допомагають знайти.
    Багато навчальної літератури. Дитячої менше, але ціни приємні.
    От книга Нестайка "Пригоди в лісовій школі" 45 грн. В книгарні Є її ціна в межах 60 грн.
    Це десь два місяці тому були такі ціни. Може зараз щось змінилось.
     
  15. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Купую в Ашані, в Глобусі та книгарні на пр.Шевченка, там точно книги (принаймні ті, ціни на які я порівнювала) дешевші, як в книгарні "Є"
     
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Дівчата, яку порадите інтернет книгарню, щоб і ціни були хорошими?
     
  17. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    і я тут купую. А от з інет-магазинів, щось жодного не знаю, може хтось порадить, думаю через інтернет і ціни "приємніші"
     
  18. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Хоч як не банально звучить-замовляю деколи в Книжковому клубі,маю карточку на 25% знижки,і деколи попадаються цікаві екземпляри)))колись доставка пл Укрпошті була не ведика,тому виходило дешевше,а зараз ціна захмарна...

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  19. Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Купую на проспекті Шевченка, теж колись замовляла в книжковому клубі, але там частіше за все цікава дитяча література на рос. Ще на Грінченка в магазинчику "Перший Клас"
     
  20. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Де ви купуєте книжки?

    Переважно купую в "Книгарні Є", на просп.Шевченка, а також дуже люблю книгарню "Центр української книги", що на В.Великого.