Де ви вчилися готувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем pelagiya, 10 Березень 2010.

  1. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    А я б із превеликим задоволенням походила на якісь майстер-класи або курси :girl_in_dreams:
     
  2. Lemontina

    Lemontina Member

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    А в мене якось воно все стихійно вийшло))
    Мама мене до плити не пускала, єдине, що вміла - допомогати перед святами в приготуванні салатів.
    А потім в 15 років в мене кардинально перемінились погляди на життя, я немовби подорослішала років на 10 точно. От тоді я пішла на кухню, і, поки батьки були на роботі, приготувала свою першу самостійну страву - шоколадний фондан :girl_curtsey: Він має бути рідким всередині. В мене він вийшов дуже смачним, але рідка була тільки малееенька серединка, кілька хвилин перетримала в духовці. Але коли батьки прийшли додому...ооох, як же вони здивувалися)) Наступного дня зробила другу спробу, і, так, вийшло все як треба!
    Я ще тоді розуміла, що фондан - це доволі "ресторанна" страва. Подумала, що це - знак. І почала готувати вже доволі масштабно))
    Пішли профітролі, чизкейки, пироги, печиво... Потім - торти. От так все і закрутилося-завертелося, досі не відпустило))
    Тоді усвідомила, що я - майбутня дружина, а значить - мама. А вміння смачно готувати - родинний обов'язок жінки :girl_blush2:
     
  3. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    Я з малечку була порпяд з мамою на кухні. Завжди мама менее долучала до кухонних справ. І привила мені любов до готування смакоти. Мій чоловік вдячний.
     
  4. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    Мене вчив інтернет. А потім вже сама почала імпровізувати. Коли була малою то мама вічно гризлася, що я їй нічого не допомагаю, нічого не хочу вчитися. Напевне всьом свій час
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    Трохи від мами,потім дивилася різні майстер класи,трохи сама імпровізую а трохи інтернет))
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    Переважно сама, бо коли мама хотіла навчити то мені було не охота, а коли стріла свого чоловка то часу на науку особо не було вже, тому вчилася методом спроб і помиок, а ще з телевізора і з консультацій коліжанок за що їм велика подяка.
     
  7. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    Ой, а я так те діло не люблю З дитинства мене на кухню не можливо було затягнути. Хвала інтернету, мультиварці і всім кухонним девайсам. І чоловікові, який файно готує
     
  8. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    За дівки мама мене навчила варити різні супи і саме посте , я завела собі книжечку в яку записувала всі рецепти які мама диктувала(як для чайника) після того як вийшла заміж , як же впригоді вони мені стали! А ще на звязку мама і бабця, інтернет якщо хочеться чогосб незвичного!
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Де ви вчилися готувати

    Методом спроб і помилок))
    Моя бабця була просто неймовірна господиня але мене ніколи до процесів не залучали і я особливого інтересу не проявляла, від чого в тата була депресія, бо дуже хотів, щоб я навчилась готувати, як бабця. Так, як рано вийшла заміж і жили окремо, довелось вчитись, бо "любовь приходдит и уходит, а кушать хочется всегда")) скільки перемарнувала продуктів, одному Богу відомо, бо догодити чоловіку хотіла, ну, і в бруд лицем не було бажання))
    І, хоч було кому розказати/показати- не зверталась ніколи, все сама хотіла освоїти те діло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ROSMARIN

    ROSMARIN Active Member

    Кухня мене цікавила з дитинства, спостерігала за мамою та бабусею, але пробувала все робити коли нікого не було вдома. Пам'ятаю свої перші вареники - всі хвалили, але тісто було туговате.
     
  11. MilkiWey

    MilkiWey Well-Known Member

    Як я заздрю жінкам, які люблять готувати!!! В мене чомусь нема тяги до кулінарії, але їсти варити треба щодня (або майже щодня), тому можна сказати, що я майже щодня здійснюю подвиг. Хоча вміння готувати в мене взялося нізвідки - на інтуїтивному рівні (особливо випічка). Вийшла заміж, почала готувати методом проб і помилок - все почало виходити. Але чомусь я з неохотою їм те, що готую, якось без апетиту (хоча смачно), а торти, пляцки, так можу тільки покуштувати і все. А от якщо хтось спече - то їм із задоволенням. Часом сиджу вечором, так хочеться чогось солодкого і думаю, хто б мені щось спік (в результаті відправляю сина в магазин за печивом:girl_crazy:).
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені мама не дуже давала можливість самостійно щось зготувати. Я і не рвалася особливо. Максимум, то допомагала щось почистити/помити/принести/порізати. Десь в підлітковому віці вже почала готувати щось простеньке, типу супчик зварити. Ніколи не пробувала сама щось спекти. Після одруження пішли з чоловіком "на квартиру" і прийшлося трохи освоїти готування. Трохи дзвонила до мами, трохи інтернету і щось виходило. Після переїзду у свою хату з новенькою і гарненькою кухнею прокинулося бажання до готування (хоч трохи). Тепер і печу щось часом. І можу порадіти, бо вдається.