День Матері!

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Ольга, 5 Травень 2010.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    День коли можна подякувати своїй мамі за життя, за любов... подякувати Богові за покликання до материнства кожної з нас!

    [​IMG]
     
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Чи даруєте Ви своїй мамі подарунки на День матері чи просто вітаєте?
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    я вітаю лише бабцю і стараюсь, щоб подарунок був дуже особистим, тобто не для кухні чи ще до хати, а тільки для неї, і часто щось своїми руками додати можу.... колись відсканувала знимку, де ми двоє, я клас десь 2ий-3ій, обнімаємся... додала якось ще на банальному рівні у фотошопі якихось листочків і напис "Бабця і я - дуже файна сімя"
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Власне сьогодні придбала для мами та свекрухи їх улюблені парфуми:)
     
  5. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    я ще з дитинства вітаю, якісь відкриточки, малюночки робила, хоть з помилками писала, кривульки-букви малювала, віночки плела, віршики вчила, а ще з сестрою сценки робили (пісеньки, віршики)
    як згадаю....аж тепло на душі стає
    цього року буде такий подарунок - фотокнига першої внучки (ще не готова, ще маю багато роботи з фотками...але думаю мамі сподобається)
     
  6. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: День Матері!

    Я дарую мамі креми, які вона собі шкодує купити і якусь красиву відкритку. А так як останнє захоплення - декупаж, то цього року ще розмалюю якусь плящинку на подарунок ( не знаю, правда, що вийде)
     
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    а я ніц не дарую :sad: я просто дякую ,шо вона у мене є і кажу,що люблю.хоча вартує це робити набагато частіше
     
  8. Natashunka

    Natashunka New Member

    Відповідь: День Матері!

    Я завжи намагаюсь подарувати мамі щось цікаве:girl_spruce_up:, тай більше часу з нею провести в цей день.
    А ще я ось знайшла конкурс до "Дня матері", який проводить корпорація "Тигрес". Якщо вашим діткам хочеться зробити вам приємне до цього свята, то вперед. Ще й подарунки можна отримати.:y:
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    [​IMG]
    Ми з доцьками вітаємо форумляночок зі святом! :girl_in_love:
     
  10. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Дорогі матусі!!!
    Самі рідні, самі ніжні та ласкаві, самі турботливі - як багато слів можна ще вжити поруч зі словом МАМА!!!
    Це свято цього року для мене особливе - мама поруч...

    [​IMG]
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: День Матері!

    Дорогі матусі, вітаю вас з Днем Мами!!!

    Мати квіти посадила
    Під віконцем біля хати,
    Наче діти тії квіти
    Стала доглядати,
    І діточок, як квіточок,
    Цілий вік ростила
    Недоїла, недоспала ...
    Звідки в мами сила?
    Із любові, із серденька,
    Із теплого літа...
    Наша матінка в родині
    Наче сонце світить.

    Десь у полі соловейко
    Пісню заспівав,
    Нашу матінку рідненьку
    Піснею вітав.
    Поклонімося і ми
    Матінці коханій,
    Лиш вона поміж людьми
    Завжди разом з нами.


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2010
  12. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю з Днем Матері!!!

    Сьогодні день тих, хто ніколи не чекає на "дякую", хто завжди готовий на самопожертву, хто ніколи не відмовить у допомозі, хто буде любити просто так, не зважаючи ні на вчинки, ні на характер!
    І тільки тоді, коли на собі відчуваєш радісь і обо'язки материнства, розумієш, що таке материнська любов, вірність і здатність жертвувати собою заради своїх дітей!
    Нехай дитяча любов гріє вам душу завжди!
    Щастя, здоров’я всім Вам дорогі Матері!


    Спасибі за ласку, за щире тепло
    Недоспані ночі, турботи й добро.
    Здоров’я міцного Вам зичимо щиро,
    Любові і радості, злагоди й миру.

    [ІMG]http://img-kiev.fotki.yandex.ru/get/3809/felena73.50/0_4347b_31407040_L[/IMG]​
    (841,85 КБ (862 057 байт))
     
    Останнє редагування модератором: 9 Травень 2010
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!



    Вітаю усіх мамусь форумлянок, мамусь, яких я знаю і не знаю із найчарівнішим в світі днем, днем, котрий возвеличує наймиліше серцю слово МАМА. Коли моя дитина недавно почала прокидатись і тягнути до мене щоранку свої рученяти зі словом МАМА, у мене ніби крила виросли... і так щоранку, щодня, щогодини:)
    Дякую своїй мамі, що у нас така ніжна і найкраща у цілому світі!

    Усім мамам здоров'я, натхнення, радості і любові!

    Снилось мені ясне сонце,
    Що в хаті світило,
    Що на мене рідна ненька
    Дивилася мило.

    Приснився мені легкий вітрик,
    Що пестив колосся,
    А то мені моя мама
    Гладила волосся.

    Снилась мені ягідочка,
    Як мед солоденька,
    Що мене цілувала
    Мати дорогенька.

    Снились мені ангелики,
    Що в рай мене несли,
    А то мами ніжні ручки
    До серця притисли.

    Марійка Підгірянка
    .


    ---------- Додано в 04:05 ---------- Попередній допис був написаний в 04:02 ----------

    ось тут такі гарні віршики форумлянки колись написали Lioni, краса:girl_tender:
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Всіх мамусь теперішніх і майбутніх вітаю з днем Матері. Направду, материнство то велике щастя!
    [ІMG]http://gifzona.ru/i/data/mama_01.gif[/IMG] 276,95 КБ (283 599 байт)
     
    Останнє редагування модератором: 9 Травень 2010
  15. meros

    meros New Member

    Вітання в День Матері!

    Мамо...
    Наша мила і люба, найкраща у світі,
    Бажаємо щастя, даруємо квіти.
    Щоб сонце і зорі плекали тепло,
    І щоб завжди здоров’я у тебе було.
    Щоб смутку не знала, ми просимо долі,
    Добра тобі й радості, рідна, доволі.
    Бо людям для щастя багато не треба –
    Сімейного затишку й мирного неба.

    :girl_in_love::connie::girl_in_love:

    Можна у світі чимало зробити:
    Перетворити зиму на літо,
    Можна моря й океани здолати,
    Гору найвищу штурмом узяти,
    Можна пройти крізь пустелі та хащі..
    Тільки без мами не можна нізащо,
    Бо найдорожче стоїть за словами:
    В світі усе починається з мами!..
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2010
  16. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: День Матері!

    Дорогенькі МАТЕРІ, я також приєднуюсь до привітань святкових з нагоди дня МАТЕРІ.Таке чудове свято, у кожному материнському серці така безмежна любов, ніжність,турбота... :girl_in_love::girl_in_love: Я зараз дуже рідко бачу свою матусю,бо далеко від неї живу,та постійно перед очима її посмішка лагідна (хоча вже покраяна зморшками),очі великі сірі-голубі (хоча вже вицьвіли часом),руки ніжні (хоча вже порепані борознами від щоденної роботи),та ВОНА ,МАМА-МАТУСЯ така одна на цілому світі, старенька похилена роками та турботами , та все одно така ж любляча ,як і колись ,а її вже 86,дай Боже і нам усім матерям так прожити і любити не тільки своїх діточок ,а всіх оточуючих нас ,здоров"я та миру усім!!!:girl_bye::girl_bye2:
     
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    ВІТАЮ УСІХ МАМУСЬ З ДНЕМ МАТЕРІ!!!!!!

    Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово.Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського. Дорогі милі, змучені жінки ! Відновимо Свято матері. Самі для себе. Для наших родин. Подумаймо, може й ми винні, що опинились у такій безвиході? Схиляємо низенько свої голови і висловлюємо щире синівське „Спаси Вас Бог” перед образом Вашим, біловолосі наші бабусі і матері, перед терпінням і печаллю за синами і чоловіками, братами і сестрами... То дай Вам, Боже, діждатись ще тієї пори, коли чисте синє небо зігріє Ваші страждальні душі і теплом своїм зменшить болі Ваших сердець, а перед Вашим поглядом зацвітуть сади, заколосяться ниви добірним зерном і в чистому мирному небі розіллється нескінченне соло неперевершеного степового співця – жайворонка. Хай наші друзі і – лелеки дарують Вам правнучат. Онучат, і діточок – оцих домашніх соловейків, щоб своїм безгрішним і чистим щебетом звеселяли Ваші змордовані душі та множили надію на краще завтра нашої долі; помагай Вам, Боже, поставити їх твердо на ноги і засіяти їхні душі зерном Правди і Науки. Нехай весняне свято розморозить нас, об’єднає і згуртує! Щастя, здоров’я всім Вам дорогі Матері
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2010
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю усіх форумляночок мамусь з таким чудовим святом!!! Будьте завжди красиві, лагідні, ласкаві,добрі і чуйні, терпеливі і безмежно щасливі!!!!

    [​IMG]

    особливі вітання моїй любій,дорогенькій, самій рідні і найкращій мамусічке в світі!


    Мамочка, любимая, родная,
    Солнышко, ромашка, василек,
    Что мне пожелать тебе не знаю
    В этот замечательный денек,
    Пожелаю радости и счастья,
    Мира и удачи на твой век,
    Чтобы сердце не рвалось на части,
    Милый мой, родной мой, человек!
     
    Останнє редагування модератором: 9 Травень 2010
  19. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Якщо говорити між нами,
    То все починається з мами.
    І казочка перша у світі,
    І сонячна подорож в літо.
    Найперші легенькі сніжинки
    І сяюче диво – ялинка.
    Від мами – і літери,
    Й слово,
    І зроблена разом обнова....
    Якщо говорити між нами,
    То все починається з мами.

    Дорогенькі Матусі, щиро вітаю вас зі святом!!!
     
  20. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: День Матері!

    Вітаю всіх мамусь, і особливо в цей день хочу згадати тих, хто зараз бореться за те, щоб почути те довгожданне слово МАМА і кому, можливо, трошки сумно, бажаю любові, здоровячка, віри незламної, хай ваші серця зігріють ніжні обійми дитячих рученяток !
     
    Останнє редагування модератором: 9 Травень 2010