Дієта П'єра Дюкана

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем ЦУКЕРКА, 3 Травень 2011.

  1. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    в Ашані в відділі 0% жирності
    Сьогодні тільки взяла , 2 тижня не було. Вартість близько 15 грн за пачку
     
  2. Milka

    Milka Moderator

    рекомендують дієту взимку щоб поласувати ягодами влітку...але я собі важко уявляю 2-ий етап(білкові дні і овочеві) взимку-навесні наприклад. Які овочі можна їсти? моркву і буряк рекомендують не часто вживати....а що тоді їсти? капусту, селеру... помідорків нема, кабачків теж, і огірочків... сумно. Як ви з цим справляєтесь?
     
  3. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    квашена капуста,заморожена зелена квасоля, сира капуста - біла, червона, пекінка.,гарбуз, ну і зрідка свіжий огірок)))) - зараз черемша піде...:girl_dance:

    Моє досягнення- 2 місяці - 8.700
    при двох КАПІТАЛЬНИХ зривах.:girl_blush2:

    Треба ще 13 кг:girl_cray:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Plum

    Plum New Member

    Привіт, дівчата сижу на дієті Дюкана вже з 01.02.15 вже скинула 7 кг., щось дуже повільно мені здається ті зайві кіло йдуть.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    за 1,5 місяці ви скинули 7 кг. А скільки хотіли? Для того щоб дієта не шкодила, потім всі кг назад не верталися, шкіра не обвисала, середньостатистична людина в місяць має скидати 3-4 кг. Так що якраз нормально процес йде.Більше за місяць допускається, яко у вас вага під 100 кг . Тоді так- схуднення йтиме інтенсивніше на початках
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Plum

    Plum New Member

    Саме так початкова вага в мене була 95 кг. З початку дієти я за два тижні скинула 5 кг, потім все зупинилось... наступних два тижні вага не зменьшувалась і не збільшувалась мене це в деприсняк кидало тому, що я дієти дотримуюсь а результатів нуль, після двох тижнів на велику мою радість таки результат почав рухатись і ось я вже важу 88кг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Неправда. Йде дуже повільно, тобто взагалі не йде, хоч скидати треба багато. Гойдається довкола одної і тої самої цифри. Мене також вже просто розпач бере. Мені запропонувала спробувати сестра. І хоч вона старша від мене і набагато важча, а вже скинула 10кг за 3 тижні, а мені ніяк.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ? якщо
    а те, що
    то індивідуальні особливості організму ніхто не відміняв. Як і індивідуальне сприйняття тієї чи іншої системи харчування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    чи ви дотримуєтеся чітко правил дієти Дюкана? чи "під себе " підлаштовуєте?
     
  10. Plum

    Plum New Member

    Я думаю можливо причиною повільного схуднення є мій вік... мені 37... пам"ятаю раніше за зиму поправлялась то весною трохи меньше поїла і вже скинула! А можливо те, що в мене є 11міс. дитина і організм після пологів дав якийсь гормональний збій... не знаю...
     
  11. Taasya

    Taasya Member

    Через 3 дні буде місяць як я на ДД,скинула 8 кг,приблизно 1 кг в тиждень йде,на першому етапі -5,500.Хочу ще -10 ))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на Дюкана вік якраз не дуже впливає. Скоріше індивідуальні особливості організму. Я, наприклад, узагалі на будь-якій системі скидаю дуже мало ваги, навіть коли минулоріч вимушено ( не через дієти) була 3 місяці на обмеженому раціоні харчування-одній кисломолочці з творогом і легеньких супах, "пішло" лише 3 кг за 3 місяці, тобто за весь цей час всього 5% ваги) А на тому ж Дюкана моя коліжанка в 43 роки чудово скинула 14 кг, та і члени її сім ї, які всі на цій системі, поскидали теж від 9 до 20 кг ( вікова градація 40- 57 років).

    Але у вас є мінус 7 кг - це не є поганий результат за півтора місяці. Якщо ви і далі будете притримуватися системи, то за півроку результат побачите
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То напевно все повязано, вік... можливо, а от якщо ще годуєте дитину, то все може бути, хоч кажуть навпаки коли годуєш грудьми то худнеш, але то не у всіх так. Буває погодуєш дитя і так пробиває на їжу! ну і відповідно переїдаєш (забагато їси) ну а то все йде в кілограми. А якщо вже не годуєте то можливо і щось гормональне, післяродове. Дехто каже, що організм приходить в норму після пологів 3 роки.
     
  14. Plum

    Plum New Member

    В принципі я налаштована серйозно, маю надію, що дотримаюсь до бажаного результату. Мені ще дуже допомогло афірмація (самонавіювання) особливо на початку дієти... коли я без солодкого не могла раніше ні дня прожити, а завдяки самоналаштуванню солодкого навіть не хочеться при чому я постійно для домашніх роблю якість дисерти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Чітко. Хоча я дуже проти споживання м*яса, тому його майже не їм, хіба курячу грудинку час від часу. Я їм багато сиру домашнього (обезжиреного з магазину, бо у нас нема бабців на базарі), йогурту пісного, риби і п*ю води багато і ніяких фруктів чи овочів. Було два овочевих дні, то одного дня їла капусту а іншого зелену салату. Все.

    Цукру і хліба, та будь-чого з пшениці чи жита я давно не їм.
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2015
  16. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Дюкан каже, що молочної продукціі має бути не більше 600 гр в день.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    В мене стільки не влізе. Якщо 300 грам сиру на день з*їм то добре. У мене упаковка на 450 грам йде на два дні. Кефір не п*ю, бо не дуже люблю. Як взагалі хтось може їсти нічого крім сиру цілий день. Я ж написала вище, що їм рибу.
    Ви так пишете ніби у вас уявлення, що я їм відрами. Я в шоку, так трошки.
     
  18. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)


    У кожноно э своє "багато" , я з вами не живу, тому не знаю які у вас порції.

    Це були овочеві чи білково-овочеві дні? На БО співвідношення білків до овочів має бути 60/40
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Мені здається, що ви мене щось пробуєте навчити, а то пуста трата часу. Меню за яким харчуюсь строго укладене за всіма принципами програми/дієти. Не я його складала, але його було складено експертом і я ним користуюсь.
    Овочевих днів - суто овочевих, наскільки я знаю, на Дюкані не існує. Це не Аюрведа. На Дюкані овочі без білку не вживаються, та щей в пропорції де овочів більше ніж білку.

    Давайте перестанемо шукати і виправляти те, що не виправне за допомогою інтернету, чи вашим баченням ситуації.:girl_bye2: Я написала вище, що не всім йде легко схуднення на початках за цією системою, навіть коли вага до скидання велика. І тільки й всього. Навіть на фазі атаки я скинула дуже мало, в порівнянні з тим що обіцялось.

    P.S. Нє будітє во мнє звєря.:girl_crazy::girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  20. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    куда мені)))

    мої дописи базуються на ваших

    не бачила я там інформації про білки.

    з'їжте чоколяди, бачу, що гормону щастя бракує ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2