Діти в дорозі

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Borodinka, 4 Травень 2009.

  1. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    В мене дилема...хочемо поїхати в Шацьк в липні, малій буде 8 місяців...планується поїздка автівкою...Чи має хто досвід таких поїздок чи ліпше утриматись і їхати коли буде старша?
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    Певно від малої залежить..посидюча чи ні. Коли молодшому було неповних 3 місяці, ми їздили на Закарпаття, 5 годин в дорозі, нормально переніс.. На Дийді були, коли малому було десь біля півроку... лежав на шезлонгу в тіньку, спав.. трохи в озері хлюпала..
    Тобто вік для мене проблем не викликав.
     
  3. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    В липні найжаркіше.
    зі старшим перший раз їхали коли було 5 місяців, з меншим коли йому було 2 місяці. Все добре. Виїжджали зранку(5-6 година), клали малих сонних в кріселко і так вони майже всю дорогу проспали.
     
  4. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    ми були, коли моїй було 9-10 міс. було класно! їжа завжди при мамі)) плюс в нас була кухня, то зупку якусь калатала їй чи кашку. собі і чоловікові - без проблем було щось купити готове чи зготувати самому. недоліки - мала хотіла повзати, а в нашій кімнаті від стіни і до стіни стояло ліжко. більше місця не було. але носилися на руках + візочок, в якому вона спала вдень надворі. задоволені всі. купили малесенький басейник і вона там собі хлюпалася. комарів не було.
    якщо на авто - то взагалі супер.
     
  5. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    Вона в мене дуже спокійна від народження,переживаю чи перенесе дорогу, бо коли їхали на таксі на Сихів сиділа тихенько навіть заснула, а це ж трохи часу добиратись...значить треба йти шукати басейн)))Дякую:girl_claping:
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    Ромчик - непосидюче шило з народження. Їздимо з ним з 3-х місяців. В 7,8,9 - Карпати щомісяця, в 10,11-Шацьк тричі, в рік рівно - Азовське море ну і так далі. Всюди на авто.
    Всі мухи не в діток а в батьків. Якщо їх вигнати, то все можна.)))
     
  7. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    нам то зайняло близько 4 год зі Львова до Світязя. але тоді за Червоноградом була не дорога, а катастрофа(
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    Ага. І щороку вона гірша і гірша. Минулого року нас пішки можна було обігнати.
    Навіть узбіччя вже розбите наніц, не обїдеш.
    Хто їздив в цьому році? Там щось роблять з покриттям?
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    їздили з Лук'янчиком на Шацьк в його 8 чи 9 місяців, також їхали автівкою. Відпочили класно - зранку йшли на пляж, він бавився на килимку іграшками, повзав, хлюпався зі мною у озері - Лук'ян великий любитель води і до літньої водички звик. Він тоді ще спав двічі на день, досить довго - перший раз спав десь з 12 до 2, в найбільшу спеку, тоді ми були на території готелю, в альтанках грали в настільні ігри і відпочивали. Потім обідали і знову йшли на пляж до вечора, там він і спав вдруге в тіньку. Здається це був кінець липня-початок серпня, тож комарів майже не було, хіба ввечері, але тоді ми смажили шашлик і від диму вони тікали. Щоправда довго ми там не були - на 4 день зіпсувалась погода і ми поїхали.
    додам що ми їхали зі Львова до Луцька, там зупинялись, а потім, рано вранці їхали з Луцька в Шацьк. Я тоді була за кермом і була категорично проти того, щоб їхати напряму зі Львова в Шацьк - я сама б не витримала
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    А через Луцьк добрячий гак виходить. Ми так повертались одного разу коли я ще Ромчиком вагітна була, на 8-му місяці. Довга була дорога...
     
  11. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитячий відпочинок влітку

    так, гак величенький, але ми гостювали в родичів, тож нам було нормально. Якби тоді за кермом був чоловік - то, певно, могли б поїхати і одразу в Шацьк, а так - вибору не було - малий прокинувся б на півдорозі, і було б весело. Зате погуляли Луцьком заодно))
     
  12. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    ми минулого року їздили з малим на море, то йому +- було як вашій лялі, то ми брали круг надувний, де є отвори для ножок. мали ще жилет, але він був не практичний

    ---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

    беріть все- і тоді нічо не пригодиться, а якщо чогось не візьмете- то якраз його і буде треба)))
    отже наш постійний список: від шлунку і отруєння- ніфоруксазид,сорбекс. собі можете взяти щось типу мезиму чи панкреатину,щось типу алмагелю(якщо хтось схильний до печії) дитині щось від вздуття.
    від температури і болю- нурофен, щось від опіків типу спрею пантенолу, і крем для засмаги дитячий, від комарів спрей чи мазь.
    вушні каплі, щось від горла(спрей, таблетки). всякі зеленки-перекисі.
    З власного досвіду у всіх "морських" відпустках завжди йшли в рух щлункові медикаменти)))) інші, слава Богу не пригодились
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Діти в дорозі

    та певно... То хіба на безлюдний острів іхати.
    Я може яка безвідповідальна мамашка, але з аптечки взяла хіба те, що мала в хаті під рукою - нурофен, ношпу і пластирі.
    Решта при біді можна купити в аптеці, а в нас ще страхівка, тому накупляти наперед медзасобів, які в 90 відсотків не пригодяться, лишити в аптеці мінімум 500 грн, а потім викинути, бо термін пройшов, як на мене по меншій мірі не логічно.
    Може нам ще рано хвалитись, але тт ніяких казусів зі здоров'ям ні в кого не було, пригодився лише сонцезахисний крем.
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    А якщо за кордоном потрібно рецепт? Або не знаєш, як в аптеці назву препарату сказати і т.п.? просто в деяких випадках до лікаря не потрібно звертатись і маючи медикаменти можна собі зарадити.

    Колись в Чорногорії (вода була прохолодна чи що) малий мені розкашлявся, особливо серед ночі - то пили сироп, який я з собою привезла. А більше не пригадую, щоб щось знадобилось.

    Я перелякана завжди набираю про всяк випадок і шлункові, і від застуди, і знеболюючі, пластирі само собою. Трохи напрягає, бо пакунок такий собі немаленький виходить.

    А тепер летітимем не чартером, то не знаю, як там з дозволом на ліки в багажі, мушу вичитати, що можна набирати.
     
  15. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Діти в дорозі

    За кордоном кожен має мати мінімальну медстрахівку, тому те питання для мене знімається. Самолікування рецептурними ліками не для мене.
    Всі ліки мають латинські назви, які зрозумілі всім фармацевтам. Думаю, навіть лоратидин, спазмалгон,чи панкреатин зрозуміють без проблем.
    чоловік донирявся до гаймориту, то назальний спрей і той самий неоангін купила в першій же аптеці, без будь-яких мовних перешкод.
    Але я нікого не переконую, я і вдома маю мінімальну аптечку, ттт, якою практично не користуємось.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Нам в поїздці пригодився захист від сонця і захист від комарів.
     
  17. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    ну кожен говорить з власного досвіду... медична страхівка то настільки поняття відносне. не одноразово мали купу проблем, і навіть не завжди добивались допомоги( буває і таке, коли десь-там маленькими буквами написано на що страхівка не розповсюджується). що стосується аптечки для дитини- то майже все в мене було вдома,тільки дещо докупила...там не є якийсь шалений список.
    в нас був випадок в Єгипті , чоловік мав сильну кишкову інфекцію. а в нас сильніше активованого вугілля нічого не було. страховку мали, з якою нас 2 лікарі відфутболили( вони погано говорили англійською, і взагалі не говорили російською і дійти до спільного знаменника не вийшло), нарешті з допомогою якоїсь дівчини від туроператора, нас скерували в якийсь дуже підозрілий медпунт і там оглянув лікар і дав потрібні таблетки. але мали мінінгіту на весь день. а тепер на такі випадки возимо з собою ніфуроксазид.

    ---------- Додано в 17:19 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

    я мала на увазі все зі списку, який я друкувала
     
  18. alterna

    alterna New Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    Дівчатка, підкажіть, будь ласка. а дитині 2.5 рочків треба окремий квиток на поїзд купувати. чи можна взагалі не брати. дякую
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: Діти в дорозі

    Якщо їдете в межах України то окремий квиток дитині 2,5 років не потрібен - дитині такого віку не надається окреме місце. Але обов"язково треба мати при собі свідоцтво про народження.
     
  20. grundecamp

    grundecamp New Member

    Відповідь: Діти в дорозі

    усім би таку домашню аптечку!!!
    у нас в аптечці весь перелік
    і нічого "зазделегідь" не купляли.

    ---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:10 ----------

    як тільки на колеса - аптечку в машину. Чи їдемо на день у подорож, чи на тиждень.