Дитина кусається. чому? що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем тетяна7777, 2 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    В малого вилізли 2 зубки, і він почав сильно кусатися. А в нас ітак з їдженням не дуже - як заберу то більше і не візьме. Вже понатирав, болить. Сварити і пояснювати ще нема сенсу. Перетерпіти просто? І чи бепантен потрібно змивати перед годуванням?
     
  2. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    В мене синочку в 5 місяців виросли зубки, і з того часу почалися проблеми з грудьми. Таке мені наробив, ой йой! Так порозгризав що заніс інфекцію, було страшне. Я вже 2 місяці годую через страшний біль. Чоловік каже щоб вже відлучала. А я ще тягну, але чи довго, незнаю. Такщо я думаю, що це все індивідуально.
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    в нас в доні перші зубчики виросли в 3місяці і 20 днів. жодних проблем з грудьми не маю і не мала.
    думаю Вам треба перевірити правильність прикладання. шукайте положення в яких зручно годувати. не вірю, що зуби можуть бути застереженням для годування.
    так, можливо в період прорізування малеча може сильніше притиснути груди, але ж не кусається вона постійно...
     
  4. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    А мій постійно, затискає а потім щей натягує.:sad:
    Тим паче якось я годувала 5 місяців без проблем. В різних і зручних положеннях
     
  5. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

     
  6. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

     
  7. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Я б радила вам поговорити з консультантом з ГВ: можливо прикладання неправильне. А якщо сам кусає, то треба виховувати, забирати цицю, пояснювати, а не терпіти.
     
  8. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Радилася з консультантом. Власне що сам кусає, мені злається, що це для нього свого роду розвага. Тому, так як Ви і кажете, забираю, показую що плачу....
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    З непроливайки п"єте?
     
  10. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Пробував декіоька раз.
     
  11. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    чим прискорити загоєння ранки?
    Малий, напевно мене вкусив (в нього один зубчик надщерблений, має нерівні гострі краї), ранка біля соска, на ареолі. Болить страшенно (хоч виглядає як невеличка царапинка).
    Між годуваннями мажу Бепантеном. Чим ще можна? Підкажіть щось помічне, будь ласка.

    ---------- Додано в 11:23 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ----------

    п.с. Він правильно прикладається, не кусається - проблем нема. Думаю, сталось випадково... Питання тільки в тому, як допомогти ранці пошвидше загоїтися?
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    пурелан, і після годування дати, щоб засохло
    в нас кожний зуб на циці відбивається, раз годувати не могла
    писи
    ше файно дарсонвалем припекти
     
  13. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    В мене кили вже запалення було прописали траумель. Постійно пурелан, щоб сосок був зволожений. Ну і еароднийтметод відбити капусту і мід. Але обережно мід ролзтікається!
    Мій знов мене покусав!
     
  14. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    То капець якийсь. 5 місяців і два зуба. Я знала, що може кусатись, але не уявляла, як це боляче. Їсть, натягує груди, затискає, дивиться на мене, кусає, і сміється. А мені то не смішно зовсім... Що робити? Пояснювати? Ще не розуміє. Забирати? Мовчки годувати далі і терпіти біль? Зі старшою такого не було, зубки теж швидко виросли, але ніколи не кусалась.
     
  15. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    У нас був такий період, і тепер подекуди. Забираю, відвертаюсь, кажу що то не смішно. Інтонаціі діти в будь якому віці розуміють.
     
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Подумайте якою могла би бути причина кусання.
    Діти можуть кусатись щоб привернути до себе увагу коли мама під час годівлі дивиться телевізор чи говорить по телефону. Під час годуванння максимум приділяйте увагу дитині.
    Дитина коли голодна вона спочатку їсть активно, сосок має знаходитись глибоко в роті, якщо прикладання правильне, сосок глибоко, дитина його не вкусить. Коли дитина вже наситилась, вона з"їджає на сосок і опчинає бавитись, в той момент коли вона з"їхала вона його кусає. Навчіться ловити той момент коли дитина наїлась і з"їджає на сосок, тоді палець запхайте між щелепи і забирайте легенько цицю, щоб запобігти укусу. Подивіться, коли дитина їсть, в неї знизу видно язичок, як він рухається, перед укусом дитина може його забрати.
    Дитина може кусатись після використання поїльників.
    Під час прорізування наступних зубів теж може кусатись, бо ясна сверблять.
    Якщо дитина кусається щоб побавитись чи привернути увагу, із самого початку годування розмовляйте з нею, приділяйте максимум уваги. Якщо поїла і все таки вкусила, не кричіть ні в якому разі, бо дитина це може сприйняти за гру, забираєте цицю, пояснюйте що неможна, дитина за один раз то не зрозуміє, а за пару разів. Навчіться ловити той момент коли дитина наїлась і зїджає на сосок, тоді цицю забирайте, щоб запобігти укусу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Прикладання і годування правильне, просто почали рости зубки. Коли вона сонна, то їсть цицю і засинає нормально. А от коли просто голодна, то спочатку активно смокче, наїдається, і починає кусати. Коли забираю, починає плакати. Якщо даю знову груди-трошки поїсть, і знову кусає. Пробую зачекати деякий час, і тоді годувати.
    Поїльників не використовуємо, в нас виключно ГВ.
    Дякую за поради. Я, власне, хотіла дізнатись, як правильно поводитись, щоб і дитина була сита і мама не покусана :)
     
  18. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Не думала, що той один зубік такий гострий, як лезо.
    Вкусив мене синок за сосок, аж до рани. Тепер дуже болить при захопленні і прикладанні. Ранка не заживає. Як лікувати? Там ще й щось типу гній чи не гній, щось біленьке іноді з'являється. Дитині не давати ту цицю, а сціджувати, чи давати через біль?
     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    Не давати хочби протягом 10 годин, акуратно зціджувати руками, не молоковідсмоктувачем. Зціджене давати з ложки або з горнятка.. Ранку промийте перекисом водню, але тільки саму ранку, не сосок. Добре помагає для заживлення ран солкосерил гель. Сосок тримати якомога побільше відкритим щоб попадало повітря і рана добре гоїлась.
     
  20. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Дитина кусається. чому? що робити?

    А Пурелан можна використовувати, чи він тільки для тріщин добрий? Зеленкою можна мазати? Сьогодні цілий день не давала грудь з ранкою, а сціджувала. А не знаю як вночі робити. Якщо ще не заживе, а дати груди вночі, то погано, то нічого не дасть, що я цілий день "берегла цицю"?