Дитина кусається. чому? що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем тетяна7777, 2 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    то в мене в 10 міс. було від трубочки, хотіла спробувати "на сухо" напоїти, а після року наступна спроба вже була вдала. На перші зуби, тепер вже згадую, були покуси крізь сон, але то якось геть разово було... Якщо затискав так конкретно, то забирала - палець в кутик і обережно витягала...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Оце сварила я свою доню за те що та кусає цицю сварила і дитина почала відмовлятися від грудей . Плаче їсти хоче,а цицю не бере. Вчора цілий вечір мучилася голодна спати не може , а цицю не бере довелося погодувати кашею . вночі зпросоння поцямала раз,але дві за раз ,а зранку та сама історія крутиться не хоче .довелося мені пояснювати що мама дитину любить і циця Аню любить ,мама дозволяє цицю їсти і не треба боятися.і моя дитина почала смоктати і файно собі так погамала. Але в тій ситуації є плюс дитина вже не кусається.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ооо, від трубочки може бути? Але ні, гризти шопопало Яся почала швидше ніж я їй поїльник підсунула. Думаю на зуби (нижні двійки), бо кусає все до чого дотягнеться - в мене всі плечі, руки, коліна... згрижені вже :sad: Тиждень тому аж до тріщини грудь одну цапнула, я старалася її не давати, підсовувати іншу, а травмовану зціджувати по трошки. За 2 дні такого режиму + провітрювання і пурелан трохи зажило, але тііільки стягнулася ранка, так знову чвах і цапнула:girl_cray: І регоче собі (хоч я намагаюся не реагувати, просто забрати). Нині вже я не витримала, різко забрала її і зсадила з дивану. Яська образилася і ревііііла... Побачимо як далі буде. Але вона взагалі гризяка, ще до появи перших зубів повзала і ніжки стільців гризла. Журнальний столик і бильця дивану теж обглодані вже :girl_haha:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    І я сюди :girl_sad:. Вчора ввечері малий, лягаючи спати, злегка кусьнув грудь і почав плакати. Більше на груди навіть не дивився. Плакав періодично десь 2год. Дуже хотів спати, але без циці не міг заснути, а їсти не хотів також. Не знаю як змогла заколисати. Трошки зціджувала молочка в ротик.
    Сьогодні на денний сон - та сама історія. Причому вночі їв нормально, не кусав. Дивлюся що активно лізуть зубчики, але ж вони можуть лізти і тиждень, і два... Як то витримати?
    П. С. : посилання на початку теми неробочі(((
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може стоматит? На самі зуби не мав би кусати.
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Та ніби нема. А зубами клацає, стукає. Всі решту їсть. Слюні течуть рікою...
    Вчора ледве вклала після півночі :not_i:
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я так робила. Перед сном перед годуванням терла Петрику пальцем ясна там де зуби пробивались хвилину-дві, а потім давали груди. Помагало.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А ви при цьому не скрикнули? Бо є момент, що дітки відчувають, що зробили мамі боляче і відмовляються від грудей.
    У нас був теж період кусання, але було видно, що вона чисто мене перевіряла. Закусувала грудь, я таки йойкала від болю, а вона шкіриться :girl_crazy:. Але кілька раз так зробила, то я забрала після цього груди, пояснивши, що мамі болить. То досить швидко перейшло. Тепер у нас інший етап: кусає вже не груди, а всюди де мене дістане:girl_cray:. Особливо, боляче, коли ззаду підійде, коли я мию посуд, і кусає вище коліна. То я там польку танцюю, аби посуд помити:girl_haha:
     
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Насправді, він періодично міг вкусити, чи точніше, затиснути зубами під час сну. Я тоді легенько забирала груди. Було кілька разів (до року), коли під час годування кусав і дивися на реакцію, то також забирала і казала, що мене болить. Але то були
    "одноразові акції".
    А тут просто відмовляється їсти, бо відразу підкусує. Може дійсно погано подивилася, і там стоматит починається... Сьогодні, коли їв, ложку також кусав. І мене пробував вкусити за ногу, за носа, за руку...
    А на ніч заснув без циці:sorry:
    Може то паралельно криза якась....
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Подивіться чи нічого в роті нема. У Варвари в 9 місяців так до піднебіння пристав шматочок якоїсь плівки - і її не було видно, і тоді вона кусалась добу і я не розуміла що відбувається. Аж потім на другий день знайшла.
     
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А може бути причина в горлі? Вчора ввечері старший почав жалітися, що його горло болить.
    Вночі періодично підгодовувала, іноді навіть крізь сон відмовлявся. Помітила, що йому власне важко почати їсти. Потім, коли вже трошки підціджу молочка в ротик - починає гамцяти.
    Ще, як варіант, десь шкрябнув в рртику чимось, бо ж гризе все підряд.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та хто ж знає. Може і в горлі. Але тоді б скоріше не їв просто, а не кусав.
     
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Такс.
    Прийшла по пораду, бо вже просто сил моїх немає.
    Малий кусається при годуванні, щодня, майже щоразу.
    Стискає зубки, а губами сміється - тобто роблю висновок, що він думає, що то весело.
    Так триває вже досить часу, може з місяць.
    Я спочатку попереджала, що заберу груди, за другим разом забирала.
    Спочатку, зціпивши зуби, без зойків чи голосних звуків.
    Тепер в нього 4 гострезних зуба, і ці раптові укуси такі болісні, що я часом не можу стримати крик.
    Я і далі продовжую забирати груди зразу після такого, але, мені здається, він не зауважує причинно-наслідкового зв‘язку.
    Що я зауважила:
    - він ніколи не кусається крізь сон. Це завжди в свідомому стані.
    - кусання починаються після того, як він наїсться. Мені б навчитися визначати цей момент і забирати груди, може б допомогло.
    - по пораді, яку тут писала Марія @Orman я вичислила, що якщо прикласти до грудей, коли в роті залишилася шкірка від яблука (а я не бачила, що там щось є), то кусається зразу. Тепер перевіряю рот, перш ніж прикласти, але це все одно не допомогло з кусаннями в кінці трапези
    - і ще, якщо я, годуючи, на щось відволікаюсь (приймаю телефонний дзвінок, взяла в руки телефон, а останнім часом навіть коли відповідаю щось чоловіку, який звернувся до мене в цей момент, відразу слідує «кусь» - таке враження, що дитина хоче собі безроздільної уваги під час годування (при цьому я не вважаю, що не маю права на вище описані дії)

    поможіть, бо гв стає не в радість
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я б дала дитині ту безроздільну увагу під час годування, просто забрала б подразник і, відповідно, фіксацію того кусання як звички, особливо в цьому моменті, бо саме тут найбільш яскраво видно, що кусання слугує привертанням уваги. Може б навіть додатково наповнила процес годуванням якимось особливим контактом: масажувати ніжки, чи щось примовляти, щоб дитині не хотілось якось ще додатково до вас "зачіпатись". Я зараз з істериками молодшого сина відшліфовую мистецтво не втягуватись в ситуації "хто кого", а по можливості режисерувати події так, щоб прямого зіткнення прав і бажань не було, там, де це можливо. Обоє мають право хотіти свого, і немає поганого в тих бажаннях, ні в дитячих, ні в маминих, лиш дитина не може зважити на почуття і потреби ще когось, крім себе, не може посунути свої бажання на потім, фізично поки не може.
    Не сприймаю це як слабість, а сприймаю як мудрість)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Kroshka Enot якщо я правильно пригадую, то перед тим як вкусити дитина забирає язичок (моя так робила в ті рідкісні моменти). І от як тільки забирає язичок, забирати груди. Але тут справді краще не відволікатися, щоб вчасно відреагувати.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я вже сама до того доглупала, але видать, вже пізно

    ще почала ці дні йому дякувати, коли він поїв і не кусався.
    --- дописи об"єднано, 15 Квітень 2020 ---
    Я аж уважно прислухалася до відчуттів під час годуваеея, але я не відчуваю того моменту (коли він забирає язик).

    зате точно знаю, що коли їсть заради їжі, то мовчки зосереджено смокче.
    Потім починає гудіти, і вже коли гудить, чекай укуса

    мене вже аж страх проймає, як я чую ті звуки, прям стискаюсь вся