Дитяча ортодонтія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dieSonne, 28 Березень 2013.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а в чому полягає недорозвинутість щелепи? як це проявляється у вашого сина?
    Мушу зазаначити, що у мене теж неправильний прикус(от зараз вже вдруге буду ставити брекети на верхню щелепу), і в тата мого теж таке було. Хто-зна від чого то є і чи аденоїдит взагалі має до того стосунок...
    у сина ще досі проблеми з аденоїдами? Бо наскільки я знаю, вони зникають десь до 8-9 річного віку...
     
  2. Lalyvsl

    Lalyvsl New Member

    Мала верхня щелепа, 2 зуба не можуть вийти(просто нема їм місця), відповідно, якщо не розширювати апаратами зуби залишаться в десні, не факт що щелепа сама виросте аж настільки. У мене і в чоловіка зуби норм, у молодшої пока теж ттт. Можна говорити, що причина не обов’язково в аденоїдах, але в нашому випадку скоріш за все з ними…

    Так, зараз вже вони в нормі, але постійні лікування риносинуситів з 4 років адже садочок, школа-привіт постійні орві(які ми лікували всякими краплями, антибіотиками і тд, тому що постійно ніс закладений) довели до хронічного риніту й алергія додалась(не виключаю, що ліки теж «допомогли» в цьому). Тому ходимо то лор, то алерголог, тепер і ортодонта знайшли(ще б фінанси на все це знайти:scratch_one-s_head:
    В будь-якому випадку все індивідуально, і у кожного звісно, свій досвід.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Jordaniya

    Jordaniya Member

    У Львові працює досвідчений ортодонт Васильців Максим Леонідович (0,6,7,.725.72.05 ), - прекрасні результати по відгуках багатьох пацієнтів за доступними цінами. Можете у нього проконсультуватися.