Дитячий гастроентеролог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Flufftail, 20 Серпень 2010.

  1. NeliaStefanska

    NeliaStefanska New Member

    • І нас скиньте дані гастроінтеролога. Щиро дякую
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2017 ---
    Дуже прошу поділитися контрактами Заставної. Будьте здорові. Дякую
     
  2. OkIv

    OkIv New Member

    І мені, будь-ласка, номер лікаря і де приймає. Дякую
     
  3. HalunkaM

    HalunkaM New Member

    Дівчата, можливо хтось має контактні дані Семен Вікторії Дмитрівни?Скиньте будь ласка, дуже потрібно)
    --- дописи об"єднано, 4 Грудень 2017 ---
    Дівчата, можливо хтось має контактні дані Семен Вікторії Дмитрівни? Скиньте будь ласка, дуже потрібно!))
     
  4. OlyaPavlo

    OlyaPavlo New Member

    Дівчата, підкадіть контактні дані Семен Вікторії Дмитрівни чи Заставної? Дуже потрібно!))
     
  5. Halide

    Halide New Member

    Дуже прошу поділитися контактами Заставної. Дуже потрібно...Щиро дякую
     
  6. Halide

    Halide New Member

    Дуже прошу поділитися контактами Заставної. Дуже потрібно...Щиро дякую


     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, а кого порадите з гастроентерологів треба консультацію і перевірити дитину на непереносимість глютену та лактозу??
     
  8. Magnat

    Magnat New Member

    Дівчата, будь ласка дайте тел. Заставної Л.В.
     
  9. Aleksis

    Aleksis New Member

    Хто може скинути контакти Заставної? Дуже треба, бо малюк сам не какає(( Вона ще десь приймає зараз крім Орлика? Буду дуже вдячна за відповідь!
     
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Всі побігли і я побігла. Теж потрібні контакти Заставної та деталі про те, як записатися. Скиньте, будь ласка, хто має, в ПП. Буду дуже вдячна.
     
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Заставна


    Вона буде приймати до 20-го червня. На хімічній є приватний кабінет. Потім їде. Хто бажає йти, то записуйтесь вже і набирайтесь терпіннячка)
     
  12. Mary M

    Mary M New Member

    Дівчата, привіт. Хто був у Семен В.Д. чи Заставної? Хто кращий фахівець? Чи в Аніко в гастроентеролога? Дайте контакти. Дуже треба)
     
  13. Mariiapoberezna

    Mariiapoberezna New Member

    Дівчата привіт!!! Хто був тепер в гастроентеролога дитячого?? До кого ходили? Бо тут записи ще з 2010 року, хотілось би почути думку цьогорічну. Малому 1 рік, коліки як почались в 1 місяць так і до тепер. Постійно спазмує животик, важко відходять газики, дуже сильне газоутворення, може по 2 год безперестанку пукати. Дитина дуже мурдується, сил вже нема
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми зараз лікуємось у Заставної, нам підійшло її лікування. Хоч і різка надто, часом не маю до неї терпіння, але достатньо компетентна. На Хімічну ходимо. Перед нею були у Нагурської та Томків. Приємні лікарі, але нам не допомогли нічим. Нагурська то ще куди не йшло, а от Томків не вразила як спеціаліст.
     
  15. Mariiapoberezna

    Mariiapoberezna New Member

    Вона як приймає? Якщо я з області вона прийме?
     
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    , дзвоніть, запитайте коли можна приїхати, це приватний кабінет, їй все рівно.
     
  17. Mariiapoberezna

    Mariiapoberezna New Member

    Підкажіть номер, будь-ласка
     
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Mariiapoberezna, нажміть на ОФТОП. Я там приховала.
     
  19. Mariiapoberezna

    Mariiapoberezna New Member

    Дякую) а що можете сказати за Лошак з Чорнобильської? Мені її рекомендувала моя педіатр
     
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Mariiapoberezna, я не була. Тому не підкажу. Єдине, що я зрозуміла, то це те, що ніколи не потрібно покладатися на одного лікаря. Проконсультуватися як мінімум у двох-трьох і вже самому дивитися, кому більше довіряєте.