$ дитячий масаж

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем nataliy, 27 Серпень 2013.

  1. nataliy

    nataliy Member

    Добрий ранок:)Відповіла приватно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  2. xxMarianaxx

    xxMarianaxx New Member

    І моя донечка вже пройшла 2 курси масажу в Наталі. Коли почали робити масажики 1 раз, то нам було 3 місяці і доця не тримала голови із-за травми шиї при пологах. Вже в перші дні масажу я помітила позитивні зміни. На 2 курсі масажу доця почала обертатись на животик, стала більш активніша. Зараз Міланці 5 з половиною місяців і ми з нетерпінням чекаємо 3 курсу. Дуже дякуємо Наталі!!! Ви робите чудеса!!!
     
  3. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Цікавить ціна масажу, нам 4 міс)
     
  4. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день!Відповіла Вам приватно.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  5. SMik

    SMik New Member

    Робила масаж для своєї другої дитини. З першою обійшла дуже багато масажистів, тому добре знаю, як виглядає професійний масаж. Пані Наталя робить масаж на рівні спеціалістів з "Чорнобильської" дитячої лікарні, до яких я зверталася неодноразово з першою дитиною. Дуже їй вдячна!
     
  6. Ilona Kost

    Ilona Kost New Member

    Дуже дякую пані Наталі за професіоналізм та чудовий підхід до моєї донечки! Зараз їй 2,5 місяці і ми завершуємо курс масажу. Одразу після 2 масажу було помітно, що доця стала більш активною, краще тримає голівку, дуже посміхається до пані Наталі під час процедури, адже їй дуже подобається :)
    Однозначно будемо звертатись до пані Наталі ще та рекомендувати друзям та знайомим!
     
  7. Blue Bird

    Blue Bird New Member

    доброї ночі! нам майже рік, дівчинка з двійні, не сидить. рекомендовано неврологом лікувальна фізкультура. Яка ціна , скільки триває курс і час сеансу. дякую
     
  8. l_treasure

    l_treasure Member

    Доброго вечора! Цікавить масаж для дитини 3 міс. Любимо одну сторону :), локація- лікарня швидкої допомоги на Топольній.
     
  9. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Також дуже задоволені масажиками пані Наталі. Дитина стала ще більш активною, а про солодкий сон після процедури взагалі мовчу)).
    Пунктуальність, серйозний підхід до своє роботи, та професіоналізм - це про пані Наталю! Лук‘янчик всім діткам рекомендує Наталю!
     
  10. Iaruna

    Iaruna New Member

    Доброго дня!Цікавить вартість масажу, синочку 8 місяців,тонус м'язів
     
  11. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день!Відповіла Вам в привап

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. ksanta

    ksanta New Member

    Доброго вечора. Цікавить ціна масажу.
     
  13. nataliy

    nataliy Member

    Добрий ранок.Відповіла приватно.

    Надіслано від мого Redmi 6, використовуючи Tapatalk
     
  14. myavchuk

    myavchuk New Member

    Доброго дня, нам подруга порадила пані Наталю, і ми дуже задоволені. Дуже хороший масажист і людина, дуже чуйна до дітей, завжди старається знайти підхід до дитини. Повністю виправила наші нюанси зі спинкою))
     
  15. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день!З 7 по 27липня я у відпустці Зв'язатися зі мною можна на цей період можна у Viber або пишіть в приватні повідомлення

    Надіслано від мого Redmi 6, використовуючи Tapatalk
     
  16. Grek

    Grek Well-Known Member

    Пані Наталя теж робила курс масажу нашій 3-х місячній доньці. Все дуже професійно і на найвищому рівні. Тому якби хто думав - рекомендую!
     
  17. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    @nataliy добрий вечір! Синові 11 років, декілька разів піднімався тиск, боліла голова.Зробили реоенцефалограму, за результатами якої невропатолог казала, що є порушення постави і внаслідок цього судини спазмовані м"язами, треба робити масаж спини. Чи робите Ви такі масажи і яка буде ціна?
     
  18. nataliy

    nataliy Member

    Добрий ранок.Відповіла в приват

    Надіслано від мого Redmi 6, використовуючи Tapatalk
     
  19. JuliaKr

    JuliaKr New Member

    Добрий день. Нам майже 3 місяці, погано розводимо ніжки, та взагалі дуже напружений. Можна ціни та деталі в приватні повідомлення? Дякую
     
  20. nataliy

    nataliy Member

    Добрий вечір.Щойно відповіла в приват:)

    Надіслано від мого Redmi 6, використовуючи Tapatalk