Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

 1. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Недавно випадково бачила по тб якусь "переробку", то там рожевий диван зовсім не зробив "будуар"
  Результат пошуку Google на запит https://www.peredelka.tv/files/165328/photo165879.jpg
  Але то дачний будинок, і смаки в кожного свої. То є найважче прийти до спільного бачення "гніздечка". Деколи власне добрим є "погляд з-зовні"; грамотний дизайнер може послухати вас обох і запропонувати взагалі третій варіант, але який підійде всім. Ми свого часу робили майже все самі, бо грошей було обмаль, ще й борги за квартиру, то вже як вийшло (головне функціонал - нема до чого причепитись). А кум поміняв щось 3 дизайнера, поки нарешті їм намалювали таку квартиру, що влаштувала і його, і дружину. Була в них - дуже гарно і функціонально. Хоч вони були теж з тих клієнтів, як дівчата пишуть, яким важко догодити. Але для того і наймають дизайнера чи фірму, щоб зробили так, як треба...
   
 2. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 1
 3. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  Коли планувала кухню багато чого внесла те що мені зручно, а що ні.
  Як показала практика верхні шафки мені капець не зручні, тому на кухні на новій квартирі від них відмовилась.
  Знову таки практика показала що в основному готую я на 2-х камфорках і в мультиварці, тому вирішила ставити варильну повехню тільки на 2 камфорки.
  Знов таки печу я нечасто, тому відмовилась від духовки класичної вбудованої, купила переносну електричну, яка прекрасно ховається в комірці коли не потрібно використовувати.
  Дуже добре порахувала кількість техніки яка буде підключатись на кухні(тостер, електочайник, мікрохвильовка і т.п.), бо коли 10 років тому на старій кухні робили ремонт це був найбільший наш прорахунок, замало розеток.

  Холодильник і котел заховали в шафу.
  по дизайну:
   
  • Подобається Подобається x 12
 4. flame

  flame невгамовний експериментатор

  @WinterDog оооо, якраз хотіла написати, що я б розглянула варіант фасадів не сірого чи білого кольору, а ніжно блакитного. Легко, світло і модно.
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Це, звичайно, гарно без отих шафок. Але кули діти оте все, що там зберігається)? Я певно широка господиня, але там таки багато тримаю. Моя мрія - велика кладовка одразу з кухні. Туди запхати і холодильник, і морозилку. Оті холодильники у кухні мене чомусь дуже дратують). А зашивати у меблі для нас не вихід: нас багато, і потрібен великий об’єм.
  круглий стіл на кухні - дуже класна штука. Вміщає багато людей.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 6. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  ото я мрію про нього а чоловік каже.що він займає багато місця..
   
 7. WinterDog

  WinterDog Well-Known Member

  @Rodionochka в шафу збоку де зашивається холодильник і котел.
  Між ними вийшла чудова шафка з поличками, куди сховається різне рідко використовуване приладдя.

  В мене зараз на старій квартирі і так у верхніх шафах те що дуже рідко використовується. Повсякденний посуд, крупи давно переїхали в нижні шафки. Бо мені не зручно туди сюди то з верхніми постійно діставати, ставити. Плюс долучаю до допомоги на кухні доньку, то їй до верхні шаф ще рости і рости.
   

  Вкладення:

 8. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Не більше ніж прямокутний у нашому випадку. Але по зручності не до порівняння). Нас п’ятеро, плюс мама моя часто, то всі сідаємо, і ще місце вільне певно на двох вистарчає.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  який діаметр?
   
 10. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  image.jpg
  У нас здається 110 см. 100 нам було мало, а 120 забагато). Я хотіла саме 110. Знайшла на олх людей, що роблять під замовлення. Ціна супер, якість на такі гроші теж кльова).
  Стіл повністю з дерева.
   
  • Подобається Подобається x 6
 11. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  круто. і ви там 6 вміщуєтесь? .. в мене в чоловіка бдзік- хоча довгий і прямокутний.. а я не хочу) хочу круглий) читала що оптимальна ширина для 4- 110 см.. вже наче вговорила на круглий, але має бути розкладний тепер) бо родина велика і як прийдуть в гості- де ти їх посадиш))
   
 12. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ми там реально вільно шестеро сидимо. Чесно). Треба якось всіх посадити і сфоткати). До того 15 років мали прямокутний. Для 4 ок, але от вже 5-6 складно. Ми звикли їсти з великих тарілок, плюс у нас часто усі їдять різне): особливо на сніданок. І тоді купа посуду на столі. На круглому це все дуже зручно вміщається. Завтра сніданок сфоткати не вийде, бо хлопці ідуть по гриби, але у суботу спробую.
  Відносно гостей). У друзів теж на кухні круглий стіл. Діаметр не знаю, але мені видається трохи менший за наш). Були якось у них на спонтанній гостині, сиділи за тим столом 7 і нам було ок. Звичайно, на велику забаву буде тісно, але у буденному житті супер. Якщо ж такий от стіл ще й буде розкладатись, тоді і на випадок гостей буде зручно.
  До слова наш гостьовий стіл «росте» з роками). На даний момент він у складеному стані має 2 метри довжини і певно метр ширини. То коли мало гостей, то ми там губимось). Але коли всі збираємось, то якраз супер.
   
  • Подобається Подобається x 2
 13. Тетянка

  Тетянка Well-Known Member

  У нас такий, дуже зручний й суперовий. Має 2 вкладки - може розкладатися на більшк компанію, або взагалі величезну. Нас там раз 14 шт сиділо ))). Купляли в Польщі, бо в нас такого плану не зайшли, хоч я дуууже довго шукала по всіх меблевих.

  --- дописи об"єднано, 1 Жовтень 2020 ---
  І я так думаю, бо наш має 95 см в діаметрі, й нам ок.
   
  • Подобається Подобається x 5
 14. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

   
 15. Provizor

  Provizor Well-Known Member

  Такий варіант, я вже сама не знаю, як мені подобається
  614C205D-369C-4C71-8122-820F16731E18.jpeg DC3DDCD3-1739-4EC9-A7D2-E0C544A43EFE.jpeg 23917031-49E3-4395-A089-5841831069E8.jpeg 5ACDA327-DBFB-49B2-B0C7-63B4D487CE88.jpeg
   
  • Подобається Подобається x 9
  • мімімі мімімі x 1
 16. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Такий стиль мені взагалі подобається, не лише в цьому варіанті, тут все бездоганно :girl_dance:
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  цікавіший ніж попередній)
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. Strekoza

  Strekoza Well-Known Member

  Дуже симпатичний стіл і вдале рішення!

  А мені підкажіть, хто в темі, де можна подивитись за столом (теж би хотілось розкладний варіант для гостей) і кріслами (звичайні + високе типу "барне"). Хочеться, що був великий вибір і адекватна ціна, не їздити по всіх меблевих
   
 19. ГаЛоЧкА

  ГаЛоЧкА Well-Known Member

  Я недавно надибала на львівського виробника "Данко", вони в Солонці мають вир-во. Вживу не бачила, але на фото досить симпатичні моделі, є інет-маг і в фб є група
   
  • Інформативно Інформативно x 2
 20. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  я би казала забрати згори ті скляні "скворечники". дайте фасад під стелю одною дверкою або приспустіть фальшпанелькою чи гіпсокартоном.
  а загалом - гарно. праву стіну сіру - я би теж подумала як поділити не на таку кількість кубиків ...а чого ви туди ж духовку не виносите? в ту сіру колону?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2