Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    То проблеми взагалі не нема.
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Тільки не це, будь ласочка!!!!! Якби в вас були стіни однотонні, якогось простого, спокійного кольору - так. Але я приблизно знаю які у вас шпалери (бачила колись шось подібне), дуже красивенні (якщо то ті, що я думаю) - то я вас прошу ні нада:). Звичайний молочний чи чуть сірувато-капучинний фартух буде те що треба. (ІМХО)
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Прийшла до Вас за моральною підтримкою.
    Так мене спарафінили мої куми, що нема ради.
    Забакланили скляний фартух і білі глянцеві фасади (і те і те ще в процесі виготовлення, тобто забакланили не кінцевий результат, в перспективу догляду за одним і другим).
    Забакланили мій дизайн (все в досить спокійній гамі - біло-сіро-ніжно бузкове).
    І все б нічого, так чоловік став на сторону кума і тепер хоче яскравого фартуха (ми все ще в процесі вибору малюнка, поки наше скло ріжеться і гартується).
    Я вже не знаю, що тепер робити, бо моя думка не змінилася, але мир в сім"ї - діло святе :girl_in_love:.
    Ясно, що матеріал фартуха і колір фасадів вже змінити не можна, і сподіваюся, що не доведеться звільнятися з роботи, щоб за тим всім доглядати. :girl_haha:
    Але кума дивилася на мене з таким співчуттям, ніби вона точно знає, що я коло тої кухні так і вклигну, з ганчіркою в одній руці, і з миючим засобом - в іншій. :skull:
     
  4. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Якраз на світлих глянцевих фасадах плям майже не видно. І в догляді вони не такі вже і складні бо поверхня рівна і гладка, нічого не буде у пори забиватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Маю білі глянцеві фасади. Нема нічого простішого ніж пройтись вологою мікрофіброю. Фартух теж буде скляний, абсолютно не парюсь тим, бо вже дівчата тут писали, що в догляді нормально. Мені, наприклад, на старій квартирі найрігше було мити шви між плитками на фартуху, тут їх не буде:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Забити на то :). и маєте свою думку й то Ваша кухня. Я, наприклад, в майбутньому теж хочу скляний фартух й світлі/білі фасади. Кольорові(в нас бордові) за 7 років вже так набридли!..Й плитку на фартух теж не хочу, з тих же причин, що Фісташка написала.
    п.с. Щодо мужа - він просто повівся на слова кумів :), але ж на кухні Ви більше часу проводите - от й обирайте, що Вам до вподоби..Хіба б навпаки -він у вас готує їсти, пуцує там все й драїть...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    У нас все витримано в одній кольоровій гаммі - все спокійні кольори , слонова кість. І стіни, і фасади, і фартух. Нічого не зливається, і в догляді простіше простого. На старій квартирі мала рамкові фасади, і фартух -плитку. От там надраятись треба було добре. А тут кухня в 3 рази більша, і
     
    Останнє редагування: 15 Липень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    За білим глянцем доглядати набагато простіше ніж за темним. А головне - робіть так як вам подобається. Тоді і процес прибирання кухні буде легким і швидким.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Мені подобається кухня від ікеа в білому кольорі (не глянц) цікаво як за такими поверхнями доглядати. чи буде більше клопоту з такими світлими фасадами?
     
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Я обожнюю свої білі глянцеві фасади! З усього ремонту вибір таких фасадів-найвдаліше рішення у цілій квартирі!) Єдине шо мене напрягає,то шви між плиткою на фартусі(в нас такі білі цеглинки,які самі по собі витираються легко,але шви-то моя біль), якби робила другий раз-точно робила б скляний фартух. І взагалі,до нас по сьогоднішній день гості приходять додому і співчутливо дивляться на мене і на кухню, але я то маю в носі ,бо ніхто крім мене в той момент уявлення не має як легко насправді то все прибирається:girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 15 Липень 2015 ---
    якщо то дуже фактурна поверхня(під дерево),то в ті манюсінькі щілинки може забиватись бруд,який важко витирати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Шукаю найдешевший варіант стільниці для кухні, господиньки, підкажіть актуальні ціни і здайте точки, де можна вигідно придбати. Потрібно змайструвати тимчасову кухню, може хтось поділиться ідеями? Купив чоловік по оголошенню б.у. тумбу під умивальник, дуже сумне видовище...
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Тау, дівчата, об'ясніть, фартух, фасад? Шо то? Хочу влитись в тему, так як невдовзі стане мені актуальною, але я не розумвю ваших кодових назв :)
     
  13. opron

    opron Well-Known Member

    Як на хлопський розум, фасад кухні - то дверки, шухлядки (зовнішня частина), а фартух - це частина стіни над робочою поверхнею (раковина, варочна поверхня), викладена плиткою, склом тощо для запобігання забрудненню стін в процесі експлуатації кухні. Якось так :)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    хотіли з на місці підвіконня зробити робочу поверхню, не виходить без того, щоб не міняти вікно. Цього відповідно робити ніхто не буде які ще є варіанти обіграти те місце? в кінцевому результаті мийка рєзко переходить в підвіконня
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Що не так з тим вікном, чому міняти?
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Висота не дозволяє зробити суцільну площину?
     
  17. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    підвіконня нижче ніж робоча поверхня. Тобто або замовляти нове, менше в висоту, вікно, або лишити просто підвіконня
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Набагато?
    А зробити якийсь перехід? Щоб стільниця і підвіконня були з одного матеріалу, але підвіконня нижче?
    І обіграти якимись стильними горщиками для квітів, наприклад?
    Або стільниця (вище) - підвіконня (нижче) - знов стільниця (вище)?
    Ви не хочете накидати план кухні? Так веселіше думається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Де можна настягувати картинки для скляного фартуха на кухні, крім шаттерстоку?
    Там не знайшов чоловік, що хоче.
     
  20. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    8 см
    я там хотіла різати-готовити, вазонки в мене і на звичайному підвіконні стоять, і місце займають. Частина стіни де мийка - 73см, вікно 2,10м. Червоним - те, як планували

    [​IMG]
     
    • мімімі мімімі x 1