Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Myrka, 4 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Ну не правда, нічого не пуцую, раз на 2 тижні пшикну хімією до вікон + мікрофібра і все нормально.
    Нам озвучили одразу ціну з виїздом та монтажем ,це було явно не 90%, перший раз, коли виїжджали на заміри, ми заплатили їм за бензин.
    Можу дати контакти, але фірму не радила б. Замість 2-х тижнів робили 3 місяці, малюнок не сходився, а потім ще хотіли додаткову оплату, бо вони переробляли, ми їх послали і забули ,хоча якість хороша, за рік часу нарікань не маю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Фасад у мене такий, чисто білий з структурою дерева, у догляді легко та просто - ганчірка з мікрофібри, тернув - і вуаля)
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ми теж замовилит такі фасади і всі мене лякають: ви що, біла кухня, здуріли, а я інакшої не уявляю)))поживем-побачимо. А як щодо скла?Матове скло нормально доглядати, бо в нас буде кілька вітрин і я б хотіла скло якесь матове-напівматове, щоб не зовсім було все видно, що там сховане. А як воно в догляді?Бо зараз в мами скло якесь полосате, то на тих матових полосках залишаються якісь плями при митті.
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    От скло беріть добре матове, запіскоструєне, бо мене виробник меблів переконав взяти просто матове, мол краще буде, затишніше, обриси будуть проглядатись - то за тим склом усе практично видно, і я ним не дуже задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в мене ще є питання по самому фасаду.
    я багато печу, майже щодня. в батьків за 2-3рази відійшла десь плівочка на дверках і скрипить. в когось ще таке було?

    і які фасади найбільше бояться різних царапок?
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    глянець, особливо з малими дітьми на машинках
     
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Всеодно видно плямки, не знаю чим шурувати. На дверях між кімнатних теж такі вставки ,і та сама історія.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    плямки видно на будь-якому склі, тому шкляні вставки бажано робити подалі від мийки та плити, а мити звичайно відразу як похляпалось, я мию теж просто мікрофіброю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    о, та сама біда(, тут мій промах.
    Для себе матове шкло та меблі в кольорі венге внесла в чорний список
    Щодо скляного фартуха то мені виглядає найменш проблематишнішим в догляді, впевнена що відмітити шви на плитці буде точно важче ніж пшик-пшик і перетерти скло. Ну а враховуючи дизайн та вигляд то однозначно скляний фартух
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В нас таке. То просто жах!!! Колись дуже хотіла білу кухню. Фасадів таких не було, знайшли лише на той момент у Епіцентрі. Через пару моїх випікань та плівка повідставала в деяких місцях. Потім я почала відкривати дверцята, що прилягають до духовки. А тепер мені вже все рівно))). Але відійшло навіть на тій дверці, з якою захований котел. Короче, нервує мене то. І як знову на таке не попасти?
    Маємо фасади рівні, без всяких планочок тощо. Але вони не глянцеві. То їх мити - жесть, треба добре нашуруватись кометом. Також маємо матове шкло. Все через нього видно, дуже нервує. І миється не дуже. У новій кухні в мене такого вже не буде.
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2015 ---
    Маємо на фартух білу матову плитку з темно-коричневими швами. У догляді - супер. Тому залежить від плитки і від кольору швів.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас панно з плитки. Жиру не видно і миється легко.
     
  12. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    В нас "запіскоструєне" - тобто матове, але гладким назовні. Виглядає нормально і зручне для миття. За ним видно тільки обриси, якщо щось кольорове.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. glasses

    glasses Member

    Дівчатка, я зараз з дурними питаннями до вас, можна?
    Значить плануємо ремонт на кухні.
    Форма квадрат - 6.6.
    Потрібно вмастити холодильник, оскільки зараз він у нас в коридорі, то дуже незручно, бо коридорчик невеликий і ми не маємо прихожу. Треба пралку, вона в нас стандартна, якщо ніяк не зможемо розмістити, то прийдеться купити нову, вужчу напевно. Весить в нас колонка так ніби в куті. Маю питання наступного характеру. Якщо ставити наприклад плиту впритул до тумбочки,вона не зогориться?бо ж дуже нагріваться, чи ті сучасні, ні?Бо в нас зараз стоять дуже близько і фактично тумба така трохи темнувата і явно вона підгоряє, тому я навіть не користуюсь духовкою практично. Не смійтесь з мене)))Щемаю питання, що таке варочна панель і просто духовка. Чим вони відрізняються від звичайних газових плит.Що краще?
    А і ще нам би якось столик примастити)))розмріялась, бо зараз в нас дужеее незручно
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    @glasses Оль, варочна панель то суперова річ!
    Купуй і не думай! Її вмонтовують в стільницю, вона забирає від сили 15 см, а під нею ти можеш зробити якусь шухляду чи тумбочку. Якщо "газова плита" забере в тебе купу потрібного місця, то окремо поверхня і духовка те місце зекономлять. Якщо, наприклад, багато не печеш, то можеш взяти духовку меншого розміру, а поверхню більшу, чи навпаки. Плюс маєш суцільну стільницю, ніде тобі нічого не затікає, крихти не залітають, за плиту нічого не падає. Духовку собі поставиш на зручній висоті, наприклад на рівні очей, і щоб малюк пальчики не пхав до кнопочок :) Ну і під звичайною газовою плитою пропадає купа місця, хоч там і є та шухляда для свокорідок, але сильно нагрівається, як щось печеш, можна забутися і обпектися, або покласти туди щось таке, що плавиться... те місце в умовах малої кухні можна використати ефективніше.
    Сучасна техніка більше захищена від нагрівання, в знайомих духовка і холодильник впритул стоять, і нічого не гріється. А в свекрухи, наприклад, плитка Бош, але стара модель, то там для грилю треба дверцята привідкривати на 3-4 см і ставити такий металевий обмежувач, то від жару сусідні шухлядки постраждали. П.с. кухня в них такого ж розміру як і в тебе, холодильник винесли аж на балкон, ходять через кімнату, привикли вже :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. glasses

    glasses Member

    А та варочна панель, вона електрична чи газова?
    Я чого так переживаю за тумбочки, бо в мене в студента цього року була пожежа на кухні, також усе вмонтовано і то мене так налякало.Я не знаю, що саме в них і як, але ...
    В мене така ділема з тою кухнею, дівчата виручайте, бо здуріти можна. Я малого хочу в село і зробити там порядок через літо.
    Не знаю як вам то накреслити, в якій програмі, щоб ви мені допомогли, я вже 70 сторінко данної теми вичитала)))І нічого не можу придумати
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Любе голубе:). Є навіть комбіновані, я собі хочу тільки комбіновану, бо внас. як не світла нема, то хоч раз на рік але й газ перекривають, ну і взагалі, то зручно мати і газову хоча б одну конфорку.
    Однозначно я за варилку і духовку окремо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    @glasses Власне з допомогою окремої варочної панелі та духовки можна економічно використати простір.У мене духовка стоїть на пусодомийній машині, а над духовкою ще й пенал з двома полицями - дуже зручно!
    А під варочною панеллю - 2 глибоких шухляди для посуду та одна для столових приборів
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    мене в такі моменти мультиварка виручає, хоча газ і справді виключають максимум раз в рік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @glasses, намалюйте план кухні хоча б від руки на листочку з зошита в клітинку, може Вам хтось щось порадить.
    Також в сусідній комерційній темі Архітект дає дівчатам слушні поради.
    В моїх батьків теж маленька кухонька в хрущівці, теж холодильник довго жив на коридорі, при тому що пралка стоїть в ванній кімнаті.
    То тато вийшов з ситуації радикально - добудував (продовжив) балкон, виламав шмат стіни під вікном кухні і продовжив кухню на балкон. В результаті вийшло кльово, і місця стало більше. Але цей варіант дорогий, трудо та часозатратний.
    А варіант розмістити пралку в санвузлі не розглядаєте? Це і місце в кухні зекономить (вона у Вас і так не дуже велика) і не буде порошками пахнути під час приготування/прийому їжі.
    В батьків окремостояча плита, впритул до тумби, вже купу років все ок.
    Ми собі придбали вбудовану газову поверхню і електричну духовку, продавець бився в груди, що духовка назовні температуру пропускати не буде. Як буде на практиці, напишу, коли трохи покористуюся.
    В нас колись на орендованій квартирі заг. площею 24 кв.м. була мацьопка і подовгаста кухня (думаю, квадратів 4-5, не більше). Вздовж однієї стіни стояли раковина, плита, 1 тумба і холодильник; від них до другої стіни відстань була приблизно 1 метр.
    Але в нас був винахідливий господар. Він зробив стіл, який складався до стіни (по типу стола-метелика), ми його розкладали тільки для прийому іжі. Може Вам щось таке придумати? (в неті можна знайти багато класних ідей).
    Знову ж таки, на прикладі батьківської кухні можу підтвердити слова Іринки на 100%.
    Ну і особисто мені окремостоячі плити менше подобаються за дизайном.
    Також плюсом (в т.ч. і в умовах обмеженого простору) є те, що Ви можете розмістити духовку, де захочете.
    Ну і можете собі комбінувати, наприклад, газову поверхню і ел. духовку (кажуть, електрична краще надається до випічки).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. glasses

    glasses Member

    Вибачте за мої малюнки, бо малюю ще гірше, так все каряво вийшло.Хоч щось розумієте? Безымянный.jpg
    вона в нас також маленька. там реально немає де пралку поставити,як не крути, там місця для неї немає.Я вже і так і сяк, не вийде.
    вже такий бачила, але мене так махає то розкладання. Ми на перспективу плануємо переїзжати на 2 кімнатку.Але з тепер самі знаєте, тЄжко)))Так хочеться нормально стола, то називається, Оля помрій собі))))
     
Статус теми:
Закрита.