Для майбутніх мам (12)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Radistka, 16 Травень 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    Всьо, ось і на мене напало безсоння. 5:37 ранку, якийсь зачаклований час. Як так далі піде, то існує загроза, що мій малюк буде мати 35 пінеток на час народження. Ну прям як принц якийсь. Чи то я за перший триместр все відіспала, чи то легкий шок від того, що я нарешті йду з понеділка в декрет.
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Вчора лікарка мене ніби й попередила, щоб я не переживала, якщо буде мазати, після огляду трошки там повитирала:) А вночі вже я помітила жовтувато-бруднуваті виділення і вранці такі бурі, коричнуваті з домішками слизу. Тобто таке як пробка, але, я так розумію, що то вчорашнє виходить, бо на огляді пробка була з рожевим відтінком... В мене вже мандраж, що то почне пробка виходити і сама себе заспокоюю, що то вже й може бути... У вас після огляду так само виділення були? Бо я щось розкисла... І ніби лікар сказала, що таке може бути, але ще цікаво як у кого було.
     
    Останнє редагування: 16 Травень 2015
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Були в мене теж, навіть після самого делікатного огляду. Лікар заспокоював, що це шийкові виділення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Фух... значить я спокійна))))
     
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    [​IMG]
    Знайшла в неті зображення до згладженої шийки, це з якогось підручника. Я і не думала, що то настільки згладжена:girl_impossible: То значить гінеколог, коли говорила, що торкається голівки, робила так?:dntknw: Заберіть мене від інтернету або навпаки:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Щось думаю, що це вже в пологах, коли повністю шийка відкрита
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Та, лікар засовує пальці, куди хоче, і гладить дитину по голові, і за вушком лоскоче ;)
    А плідний міхур де? А води (амніотична рідина)?
    То ж не настільки все буквально, то ж схематичне зображення.
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я от читаю і теж не розумію, як лікар пальцем голівку намацав... То ж неможливо, бо є ще плідний міхур з водами. Ну і так само не розумію, як лікар так оглядає, що аж пробку витягнув?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Звісно, дитина захищена, то знаю)) Напевне в мене чула через стінку матки...
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Не буквально, бо моя мама також таке подумала. Я думаю, що через стінку матки, то ж чути...
    Бо запхала палець в шийку:sad: Я того не дуже хотіла, але вже як є... Так по суті дивляться відкриття... Боляче не було, довго не колупалась, щоб я подумала, що вона стимулює, але все ж... Пішла на огляд, бо таз трошки вузький і так тоді більше відчутно, що голівка опущена і пристосована до тазу.
    Та й пробка не вся, зараз мені вона не відходить, йдуть поки що звичайні виділення з домішком бежевим, тобто то вчорашнє)))
     
  11. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    От моїй братовій та лікарка, коли вийшов термін (хоча ще є 41 і 42т) сказала, що як хочеш, то я зроблю і до завтра маєш народити. Назвала то ручною стимуляцією. Так і сталось.
     
  12. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Мені таке робили, то це дууууже боляче.

    Але голову чути і через живіт зверху, думаю десь так приблизно і на огляді на кріслі.

    Мені от цікаво - 35 т в мене, а шийка 32 мм ще.
    То ще значить довго чекати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Вона казала, що її не боліло... не знаю, що то було...
    А голову чути через живіт, але вагінально може якось краще чути її співвідношення до тазових кісток...
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Може, мене так сильно боліло, бо ще дплеко не час був народжувати. А треба було вже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Перенесла сюди, щоб нас звідти тапками не виганяли;)
    В мене монохоріальна біамніотична. То одна плацента, але два мішочки. Мої кімнатку мають одну, але кожен має свій куточок:) ніби нормально їм там, вони в мене чемні дітки, не б'ються;) і то мені підтвердили біамніотичну вже як попала в лікарню (тут кращий апарат УЗД), а до того були сумніви. То коли лікар наміряв одного разу різницю в масі, це було вже 20+ тижнів, не пам'ятаю точно, то я вже почала читати всякі дурниці про обкрадання і все таке. А потім зупинила себе і вирішила ліпше молитися і просити діток бути чемними і не ображати один одного:)
    А в мене груди як на початку трохи збільшились, то й все:sad: а я надіялась, наївна, що мої прищики побільшають;) ще маю надію на післяпологовий період і молоко;) хоч би недовго мати не -1 розмір, а трішки більший, потішитися.
    Тренувальні, тренувальні... Коли прийшла на 28 тижні в лікарню, то мала скорочення, але я думала, що то діти так товчуться там. Час від часу чула, що живіт твердне, і треба було терміново сідати чи лягати.
    А потім я постійно мала ті скорочення. Але я була на Гініпралі всі 6 тижнів. І сила скорочень від дози не залежала (на початку при максимальній дозі я мала за силою такі скорочення, як в кінці при мінімальній дозі). Думаю, що я просто вилежала ті свої скорочення і матка заспокоїлась. Бо зараз вже і могли би бути якісь скорочення, а нема;) маю десь по обіді легеньких кілька штук і все:) ну, або то вони мені вже легенькі, я вже звикла до них. Так що щодо тренувальних я хіба з наступною вагітністю розберуся, бо під час цієї мені їх притупили капельницею.
    Ще щодо скорочень, я так зрозуміла головне, щоб шийка не вкорочувалась і не відкривалась (хоча без скорочень і це не страшно). А ще важливо, щоб шийка не реагувала на тиск (під час вагінального узд треба потужитись). Тоді все нормально.
    А за вагу не переживай;) я от за останні 6 тижнів хіба їхню вагу додала. То в 2 триместрі стрімко набирала, а зараз вже все, тільки живіт росте:)
    О, ти завтра маєш УЗД, цікаво цікаво, що там твої хлопчики. Ми вже всі УЗД пройшли:sad: трохи сумно... я своїх вже сама побачу скоро:) в мене з кожним днем все більше хвилювань;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) я оцінок не ставила, але що можу сказати. На картинці, яку дали Ви, шийка матки і дитина в пологах, при відкритті, яке дозволяє аж так мацати акушерці. А згладжена шийка перед пологами - значить, коротка настільки, що "трубочки шийки" нема. Це добре, але по суті ніякого прогнозу не дає. Все одно що дивитись на календар числа так 20 лютого і з доволі сильною впевненістю казати, що в кожному разі - весна скоро.
    все буде добре!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Не ображайтеся, мені смішно, як можна при вагінальному огляді оцінити співвідношення розміру голівки і кісток тазу, адже в пологах ситуація може бути зовсім інша. І той огляд приніс вам лише нервування і не дав користі.
    Ви швидко і легко народите, лише не вишукуйте в неті непотрібну інформацію, розслабтеся . Мені під час вагітностей увесь час в голові крутилося : "Косю, косю, чую - родю. Народила, спеленала і думаю: чи то докосити, чи то додому йти?" Майже так і народила, чого і всім бажаю.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  19. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    То я просто сама так подумала, не шукаючи інфи в неті, написала на загал, щоб почути думки;) Я також не була дуже за той огляд, але вже не хотіла перечитись і попередила, щоб було легко, бо не хочу через день народити))) Співвфдношення не знаю чи оціниться, але от 2 рази вже говорить мені, що голівка в тазу і то дуже добре, бо якщо таз завузький або голівка завелика, то вона не опускається.
     
  20. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    мене дивився лікар недавно. дивився ретельно, бо вагітна була у паніці :) і довжину шийки промацував, і її закритість.
    жодних виділень після огляду не мала. взагалі.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.