Для майбутніх мам (7)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем JuicyFruit, 28 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    схоже на то...
     
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Я теж підтримую дівчат, якісь незрозумілі БАДи пити не потрібно. Я і до сьогодні не пила ще ніяких штучних вітамінів (окрім фолієвої і йодомарину в 1 триместрі), і моя лікарка в ЖК поки що навіть про них не згадувала. Якщо вже щось і пити, то хіба перевірені вітаміни для вагітних. А лікарці можна спокійно сказати, що ви п'єте, вона ж не зможе це перевірити.

    :) О, я теж мабуть у Прокопіва, якщо вийде. Думаю в середині грудня піти познайомитися, розкажу що до чого.
     
  3. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (6)

    Дівчата, по останнім чуткам Батальну закривають у березні. Але чи це лише чутками і залишиться чи підтвердиться треба запитати ту людину яка знає 100 %.

    А на рахунок різноманітних полівітамінів то я б радила все ж таки порадитись з лікарем з полового або неонатологом з полового. Оскільки лікарі в ЖК такі теоретики, понавиписувати можуть все що завгодно. Гадаю, варто прислухатись до практикуючих лікарів, які бачать результати прийому чи не прийому вітамінів, чи будь якіх інших бадів, ліків, препаратів.
     
  4. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Мала цього тижня розмову із співробітницями. Одна із них народжувала в Данкова, то розказувала, що він досить негативно говорив про всякі штучні вітаміни. Ніби від них дітки дуже сильно ростуть у животику і якщо нормальна вага дитини при народженні становить 2 800 - 3 500 гр, то через ці вітаміни багато дітей набирають понад норму, що потім робить пологи більш складними і інколи із неприємними наслідками (типу розривів).
     
  5. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А ну з цього місця детальніше!... Я взагалі ніяких оглядів не проходила. Тільки при постановці на облік терапевт розпитувала чим я хворіла і тд (мою повну карту в поліклініці загубили то ж всі хвороби і щеплення по пам'яті записували). Ніяких лікарів. І моя Г казала що при виході в дектрет нічого крім тих аналізів не потрібно буде.
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Питалися ми вже з чоловіком в людини, яка там працює (буквально на днях питали). З початку року в них буде лише переакредитація, відносно фінансування ще нічого не ясно. Каже, що то може бути і квітень-травень, березень - досить сумнівно. Думаю на 100% у них там точної дати не знає ніхто, бо то ж державне фінансування і державна установа, там все довго "розкачується".


    Дивно. Я як ставала на облік, то мала обійти 7 лікарів (2 терапевти, стоматолог, хірург, окуліст, ендокринолог, ЛОР) і вони заповнювали такий листочок окремий. Може тобі повезло і з тебе того вже не вимагатимуть :)
     
  7. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Схоже на то. Аби потім не виникло питань в пологовому... Але, знаючи як ті огляди проходять ("ось мій підпис і до побачення"), то вони ні до чого.
     
  8. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я аналогічно проходила лікарів, але крім хірурга і ендокринолога. Тому дивуюся як пише Тетянка
    А решта-звичайний швидкий огляд, але таки огляд і підпис "здорова".
     
  9. erene

    erene Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А мені моя лікар казала що з 15 квітня, також один з працівників який там працює хороший знайомий мого чоловіка, теж казав що з квітня. На сайті обласного управління охорони здоровя читала про ту програму, то вже складено кошторис і так далі, як казав наш знайомий гроші почнуть надходити на рахунок лікарні блище до терміну, але в нашій державі все можливо.
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    та, в мене теж 7 лікарів, завтра постараюсь якось дошкандибати до тої ЖК, бо невідомість мене мучить, та й з роботою невідомо як...
     
  11. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Від кашлю ( я мала вже з хрипами) класно прикласти на ніч на груди компрес - листя капустипомазане медом- витягує добре всю каку, на рано як агурчік). Пила доктор Тайс сироп з подорожника, ну і калина - настій на цукрі.

    ---------- Додано в 02:27 ---------- Попередній допис був написаний в 02:19 ----------

    Лікар з пологового все півдіміняла, що в консультації поназначали)). Сказала, що збалансоване харчування з природніми вітамиінами не потребує штучних))
     
  12. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Сьогоднішній день в мене закінчився несподівано. В коледж я так і не потрапила, зате потрапила в лікарню. Починаючи з 2 години дня температура почала підніматись, кожні 10 хвилин на декілька десятих. Біля 3 год. мене вже добряче трясло, почалася паніка і істерика, до лікаря додзвонитись не могла. Тому ми поїхали в лікарню ( там провели 6 годин. Сказали, що то точно не грип і пневмоніі теж не виявили і пустили додому з рецептом на антибіотики. вот тепер думаю, пити чи ні. вони запевняли, що антибіотик зовсім не шкідливий.
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Тримайтеся і виздоровлюйте! Якщо це антибіотики дозволені для вагітних, то певно варто попити. Така висока температура то не є добре для дитинки, краще пролікуватися вчасно, щоб раптом потім не було якихось ускладнень.

    А я сьогодні нарешті здала той тест толерантності до глюкози. Не розумію, чому багато хто казав, що та глюкоза гидка. Мені так засмакувало :girl_crazy: Дала собі вдома у воду трохи лимона і на смак вийшло щось типу Спрайту. :) Правда цукор мене трішки стурбував, на 15 тижні він був 2,9, а сьогодні натще - 5,6. В Неті подаються різні норми для вагітних, як до 5,5 так і до 6. Через 2 год. після прийому глюкози був 6,9. В інструкції до того тесту написано, що результат до 7,8 вважається нормою, а лаборантка в Медісі сказала, що цукор мав повернутися до попередньої норми.
    Дівчата, а які у вас були результати після прийому глюкози? Такі як натще чи вище? Бо по моїй логіці після прийому їжі так чи інакше рівень цукру має бути вище, ніж натще.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Як рятуватись від набряків? В мене катастрофа - я третій день не можу вийти з хати, бо не можу взути черевики. А вони на шнурівці і купляла їх вже будучи вагітною. Пальці на ногах як сардельки((( А ще неясно що з тиском, то піднімається, то падає нижче плінтуса
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А з лікарем консультувалися? Бо набряки то таке (якщо нирки і сеча в нормі), а от тиск - треба контролювати. Вам скоро народжувати, то набряки після пологів зійдуть, основне щоб з тиском все було добре.
     
  16. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Мені в 8 місяців дали перелік лікарів, які потрібно пройти, десь 6-7 спеціалістів. Так як обмінна карта у мене була на руках, нікого я не обходила і нічого не здавала. В пологовому взагалі ніхто нічого не дивився. Так як з лікарем я доповилась про пологи наперід, то йому все одно було чи пройшла я тих лікарів чи ні.
     
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Якщо з тиском і білком дійсно все добре, то мені від просто набряків допомагали капустяні листки- обкладала ноги, вбирала шкарпетки і так спала (бо в мене якраз за ніч дуже ноги-руки розпухали).

    ---------- Додано в 16:24 ---------- Попередній допис був написаний в 16:23 ----------

    А, і не думайте зменшувати кількість пиття - воду треба пити обов'язково!
     
  18. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    В 13 тижнів - цукор 3.5. Щодо толерантності - робила 2 чи 3 тижні тому - натще 3.7, після нагрузки - 4.9. То мені сказали, що дуже добрий результат, ніхто не казав, що вона має бути на місці
    По моїй теж.


    ---------- Додано в 15:53 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

    А декретний листок чи довідку, як воно там називається Вам підписали?Бо я ніяк на ВІЛ не виберусь здати, а мама моя каже, що не підпишуть як буде чогось бракувати.
    Може вже той тиждень піду. А приймають його на Топольній, дівчата, тепер тільки у вівторок і четвер, була ще середа, але по середах в них тепер глюкоза ( я маю на увазі, аналіз на ВІЛ, якщо хтось на Топольній стоїть). А ще хотіла спитати, коли оформляють декрет, скільки тре чекати довідку, бо мені сказали, що аж тиждень, у вас теж так?
     
  19. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
  20. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
Статус теми:
Закрита.