Для майбутніх мам (7)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем JuicyFruit, 28 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
  3. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
  4. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    О. я теж так, при першій вагітності проходила огляди а зараз сказали що не потрібно.
    Прошу тапками в мене не кидати бо пишу з власного гіркого досвіду, боротися з ними дуже важко, їсти зелену петрушку, ноги на підвищення ставити коли лежиш, стояти в колінно-ліктьовій позі, то те що радили мені але то зовсім не допомагало, якщо набряки досить великі і протягом дня не сходять то без медикаментів не обійтись ІМХО.
    Якщо нирки і сеча в нормі то набряків не буде.
    А його проконтролювати важко якщо є набряки, тут все пров'язано якщо не допомогти ниркам не зійдуть набряки і тиск буде не контрольований.
    Так то чиста правда після народження дитини за набряки і тиск забудеш дуже швидко, але якщо ситуація буде загострюватися то можуть не дозволити самій народжувати. То може краще проконсультуватися в лікаря в якого плануєш народжувати. Я не лякаю просто зі мною нирки зіграли дуже злий жарт під час першої вагітності, тому слів "тиск", "білок" і "набряки" дуже боюся.
     
  5. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Хто таке сказав? Абсолютна неправда.
     
  7. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ну неправда, чесно!
    В мене всю вагітність тиск був як в космонавта - стабільно добрий, і з нирками ніких проблем, сеча в нормі, а набряки були ( ну прада вже на останніх тижнях, десь від 37 і до 42).
     
  8. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    У Вас точно все добре!!!!! Навіть не думайте про погане!!!!
     
  9. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    про вітаміни.
    одна лікар сказала, що вони виснажують плаценту. таким чином, вона швидше старіє, що досить часто провокує передчасні пологи.
    інша, що засвоюється лише 20%, а решта пролітає організмом, викликаючи лише більший апетит!
    ще одна, що для лікарів з жк виписати "спеціальні" вітаміни в спец.аптеках-то якийсь відсоток заробітку. а часом просто страхування, що вони (особливо якщо все добре!!!!!) щось робили і то завдяки їм все добре.

    зі свого досвіду переконалась, що треба їсти те, що підказує організм-і він реально відбирає кожного етапу найнеобхідніше! синтетичних вітамінів-не хотів, мене завжди від них дуже сильно нудить!
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    погоджуюсь з дівчатами, нирки, сеча і тиск були всю вагітність в нормі. То зараз щось тиск почав скакати, але мій організм дуже чутливий до погоди. А набряки від середи, причому так раптово - пішла Яринку з школи забирати і чую дуже черевики мене тиснуть. А в четвер і нині вже не можу взути. І якось дивно, набряки тільки на ногах
     
  11. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ну якщо нирки в нормі то набряків бути не може вони виведуть всю зайву воду з організму і не будуть її накопичувати. Просто в більшості випадків якщо набряки не сильні додаткових аналізів крім ЗАС ніхто не робить, а білок насправді не завжди з'являється то вже дуга стадія після набряків в когось її може і не бути, ну і тиск то вже третя стадія. Я пережила всі три, тому раджу не закривати очі на такі симптоми.
    Просто якщо набряки тільки зранку а до вечора все внормовується то то не так страшно, ну і залежить наскільки вони великі в мене з 35 розміром взуття я не могла взути навіть 38.
    Ну то теж не так погано бо я обручку не могла вдягнути, а зараз тільки по ній і контролюю.
     
  12. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчата, Мазурік появилася!!!!! Тільки що бачила іі допис! Мазурік, як Ви там?? Вас можна вже вітати? Ну, розказуйте;)
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ааа, ну знов той клятий гемоглобін впав!:girl_devil: 2 місяці тому з горем пополам підняла до 105, а тепер знову 97. Ні кілограми гранат, хурми і яблук, ні гарбуз, ні буряк, ні печінка, ні язик, ні гречка, ні сочевиця - ніц не допомагає. :sad: Певно знову в ЖК будуть казати, щоб пила залізо штучне, бо по їхніх словах чим більший термін, тим більше падатиме.
    Дівчата, а як ви думаєте... Кажуть, в Амвеї нормальні вітаміни, я дивилася, що там у них є якісь жувальні таблетки з залізом, маю прямий доступ до магазину і можу купити. Варто чи ні? Може від них не буде таких побічних симптомів, як від гінотардиферону?
     
  14. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А ти знову здавала?Бо я ще як тільки наоблік вставала.
    Сама дуже добре можу відгукуватися про цю фірму, але думаю, що самопризначенням не варто займатися.
    Коли я дивилась Комаровського, він казав, що оті побічні ефекти від дешевших пепаратів, і наголошував, що можна сказати лікарю,що ви можете купити собі дорожчий препарат, бо вони не з такими побічними. А от наскільки вони дорожчі і чи то правда, то я не знаю.
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Так, мені з тою купою повторних аналізів знову призначили загальний аналіз крові. Здавала в Медісі разом із ТТГ для більшої достовірності, бо в поліклініці люблять занижувати.

    Певно спитаюся в своєї лікарки тоді, якщо вона буде знову говорити про штучне залізо.
     
  16. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ти маєш на увазі до декрету?Бо меніїх казали здавати аж 10 числа, а декрет будуть відкривати 17, а довідка буде через тиждень. А тобі коли відкривають?
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Хочу нагадати про природне зниження гемоглобіну перед пологами (воно не просто так "придумане" природою), яке чомусь часто не враховують наші медики. (Взагалі хмара показників, які стосуються крові - кардинально змінюються саме через підготовку до пологів). Просто не переживайте за це!!
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Так, мені сказали то все поздавати на початку грудня і прийти в ЖК. А коли декретний відкривати будуть - ще нічого не казали. Напевно з 30 тижня? То якраз і виходять 20-ті числа грудня. Цікаво, чи встигну я ще в соцзахист все подати через ті свята.

    Шкода просто трохи, що всі "дієтичні" зусилля були марні... Спочатку він був 97, потім 105, а тепер знову опустився. Я власне себе добре почуваю і зараз за це не дуже переймаюся, просто боюся як далі той гемоглобін себе поведе, бо колись тут на форумі читала, що дуже низький гемоглобін може ускладнити природні пологи. Не знаю, чи я правильно зрозуміла, але ніби це може провокувати великі втрати крові. Звичайно 97 це ще не є критичний показник, головне щоб далі не впав.
     
  19. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    От не можу знайти, де я то читала....Десь читала про ті різні показники крові, їх зміну і недоцільність занадто активної штучної корекції. Ну ясно, що як же критичні показники - то одне. Але не треба плутати норму з нормою для вагітних! Для деяких показників (та й то не лише які прямо до крові стосуються) взагалі недоречно робити перевірку під час вагітності. ..Ну як знайду - обов"язково наведу.

    ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    А вони не були марні! Ок. Тоді кусочок із книги Одена:

    Якщо це взяти до уваги, то Ви намагались тримати марку саме 105, а організм робив своє. Благо, що не заважали йому штучними препаратами :)
     
  20. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А мене 14-го відправляють (ой! тож вже через тиждень О_О).
    А я хвасталась? :) Після мого гемоглобіну 91 (чи 90 вже не пам'ятаю), який підняли до 107 препаратом він тримався і останнього разу був 105 на одній дієті ;-) А потім трохи розслабилась і от не знаю що буде з останнім аналізом. Поки Г не звонить то має бути норм ;-)
    Я знаю що не варто надто переживати, просто не хочу щоб Г сварила.
     
Статус теми:
Закрита.