Для майбутніх мам (7)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем JuicyFruit, 28 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    я сьогодні була - мали мені оформити ще 27 листопада, з певних причин я не могла попасти в ЖК швидше - то оформили від сьогоднішнього числа, але за самим листком прийти у вівторок, то побачу...Бо наскільки пам"ятаю з першого разу - завідуюча у нас теж трохи з мухами - погнала мене на непланове УЗД у "Венеру" (то я вже тепер розумію, що відкат був), тому не знаю, що мені у вівторок вона заспіває...
     
  2. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дякую! Справді дуже цікаво, виходить методи наших лікарів кардинально суперечать поглядам західних. Бо моя Г вже при показнику 97 призначала штучне залізо . Усе таки я теж більш схильна притримуватися думки західної медицини, тим більше що почуваю себе нормально і того "дефіциту" гемоглобіну не відчуваю. :) Організм своє знає, головне лише щоб сильно не впав, буду за тим слідкувати.
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Коли я лежала в ПБ, то на мій гемоглобін 105 казали, що то чудовий показник для вагітної, та ще й для останніх тижнів.
     
  4. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    дорога Oddly, продовж вам боже віку і вашій родині. я вже майже не кашляю!дякую, крім всього решта мукалтин-то діло!!!!!!!

    крім того, вітаю мазурік, і в мене тепер нема лінієчки, на яку орієнтуватися:):):) зате є гарний хлопчик в мазурік!)

    а ще ми сьогодні проспали похід до лікарки в пологовий.... у вівторок вона сказала прийти до неї нині (ПДП!)))) на 9годину ранку. ну, це виявилось неможливим...я одразу підозрювала, що так рано ми не зможемо. а чоловік -погодився. ну от:)спали всі троє:чоловік, я і ляля в животику! от що значить, коли чогось таааак не хочеш робити. ну не хочу я туди іти...а вагітним же не можна відмовляти, правда? ну і сама тепер не піду (чоловік на роботі), щоб не мати історій з маршруток і не жалітися вам тут, як мене дістали:)
    подзвоню з понеділка, якщо ніяких сигналів не буде швидше...
    я-безвідповідальна?так?:girl_sad:
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А я якраз збиралась писати, що щось від Мазурік новин не чути. Мої вітання!

    Нєа :), ну й що, що ПДП? Як Ви ніц не відчуваєте, то що там робитимете на вихідні? Хіба нудитись..Та ще й на 9 ранку їхати.. Брр, краще поспати.
     
  6. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    ну я залізла, як завжди "нашу" лінієчку перевіряти і побачила вже зоооовсім іншу:girl_smile::girl_in_love::girl_in_love: :girl_in_dreams: :radist:
     
  7. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчата скажіть будь-ласка, чи можна вагітним лікувати зуби і коли краще це робити. Так як я завагітніла незаплановано, не встигла полікувати. От тепер думаю що робити? Чи лікував хтось під час вагітності, чи можна колоти обезболююче?
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    О, це моя болюча тема....теж треба йти, одного точно тре полікувати. Піду на тому тижні. Найкраще лікувати зуби в другому триместрі. За обезболюючі треба вже зі стоматологом говорити, то шось спеціальне має бути.
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Йой...зуби...
    В мене теж почав сіпати один, коли солодке попадає. Переживаю тільки, щоб геть не розболівся до другого триместру, бо там обов`язково піду лікувати.
    Я без анестезії жодного разу не дала стоматологу ніц робити в мене в роті, то незнаю як воно буде:girl_sad:
    Кажуть, що ніби є анастезія яка дозволена вагітним, правда вона не така дієва, як звичайна.
     
  10. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я теж планую піти до стоматолога на днях ( вже місяць планую і ніяк не можу записатись)... Я питала свого Г, він сказав, що йти можна і що можна навіть чистку зубів робити, але дійсно це бажано в другому триместрі.. Ви головне скажіть стоматологу, що вагітні, він сам буде знати, що вам колоти/не колоти...
     
  11. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я також за це переживаю.
     
  12. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Не помічали, бо моєї до вчора не було:girl_crazy:
    Я теж сьогодні помітила)))
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    я йшла в 2 триместрі, робила 2 зубчики, причому мала ще гострий пульпіт, нічого, зробили :), в мене взагалі в цю вагітність всілякі болячки одна за одною чіпляються...
     
  14. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А в третьому? А то я все ніяк не виберусь а мені кажуть що краще під час вагітності залікувати аніж під час ГВ...
     
  15. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я щось зовсім розгубилась, не знаю вже що зі мною. Після лікарні температура трималась тільки 1 ніч. Зараз уже стабільно 36.6. Але приймаю антибіотик, який прописали, бо мучить кашель і горло болить. Крім того вчора ввечері почала відчувати якийсь дискомфорт в районі таліі зраду справа (відчуваю тільки коли рухаюсь, коли лежу, то все ок). Вот тепер думаю, чи то не нирка? В когось щось подібне було? Чи знову їхати на швидку?
     
  16. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А ми вже вдома:girl_smile:
    Наш солодкий хлопчик народився 25 листопада - 3 150 і 51 см.
    Пізніше напишу про пологи, єдине, що скажу,що народжувала з чоловіком - дівчата, яка то допомога і підтримка неоціненна! Він до останнього думав чи йти чи не йти, але таки пішов. Тепер каже, шо думає над дизайном пам'ятника для жінок, що народжують самі:girl_dance:
     
  17. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Щирі вітання, хай росте здоровенький, смачненького молочка....

    ---------- Додано в 21:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:54 ----------

    І в мене теж, бронхіт і 2 рази гайморит, та й постійно підкашлюю.....
     
  18. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Мені навпаки стоматолог казав: якщо немає нічого термінового, то краще після пологів все полікувати, є ліків є купа сумісних з гв.
    Насправді, знеболення є спеціальне для вагітних, але от що не рекомендується, то рентген, а часто без нього необійтись. Крім того, часто в вагітних підвищується чутливічть десен і вони кровоточать (в мене таке було), то про ніяку чистку тоді й мови не може бути.
    То мене лікар оглянув і порекомендував прийти після пологів, я так і зробила, бо нічого осбливо не турбувало.
     
  19. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я лікувала.Не пригадую точно на якому терміні, але лікувала-пломбувала, здається :girl_crazy:
    Мій лікар казав, що головне не на 3 міс і не на 7. Незнаю, чому так казав.
    Ну, і я така завдоволена від зубного ще не виходила. Майстерно "заговорив зуби" і їх полікував. Коли я спитала, чого мене ніц навіть не боліло, то сказав, що у вагітних поріг больвої чутливості трохи інший, і не таке відчуття болю як у "нормальних" людей ;)
    НЕ знаю чи байки, то все, але я повірила, полікувала і вже про них навіть не згадую .

     
  20. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Може то просто дитинка тисне десь на нирку? У мене пригадую раз так було вночі, розболівся бік правий ззаду, не могла заснути, але вранці пройшло.
     
Статус теми:
Закрита.