Для майбутніх мам (7)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем JuicyFruit, 28 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    У мене позавчора таке було... весь вечір думала що "дожілісь", але нічьо - пройшло. Моє малятко взагалі правий бік любить :girl_crazy:
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Здайте аналіз сечі і крові загальний. Якщо ще не робили УЗД, то попросіть, щоб відразу і на Вашу нирку глянули.
     
  3. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчата, дякую за відповіді. Зараз уже трошки легше, лише в певних позах відчуваю свій правий бік. Коли була в лікарні, то нічого не турбувало, тому і не казала про правий бік, болів тоді лише поперек сильно, але вони сказали, що то від високоі температури. Кров і сечу вони взяли на аналіз - в середу маю візит до лікаря, то скаже, чи все ок з тими аналізами, заодно і нирку гляне, я тільки боялись щоб нічого серйозного.
     
  4. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Iablinska, саме тому я своій мамі нічого не розказую, коли мене шось турбує, вона ще більше перестрашена, ніж я і таким своім "піклуванням" робить ще гірше... На жаль, але то батьки, самі скоро іх зрозумієм...

    ---------- Додано в 18:32 ---------- Попередній допис був написаний в 18:24 ----------

    А я відчуваю, що наша малеча виросла- чую копнячки вже в районі пупця, а вчора взагалі спостерігала за своім пупцем- то він сам рухається вниз, то вверх ( незалежно від дихання) , цікаво, чо так?;) Була сьогодні на іншій йозі, в центрі, який спеціалізований на вихованні немовлят і вагітних - мені ДУУУЖЕ сподобалось, получила море задоволення, не те що минулого тижня... Правда, дорожче, але заради такого варто доплатити... На наступні вихідні записалась на фітбол для вагітних - то типу вправи на м'ячику тому великому, але толком, що воно таке - не знаю... Може, хтось бував з вас на фітболі? Поділіться досвідом;) нарешті мій чоловік прилетів з відрядження, я так скучила за ним... А малеча так копається, коли тата нема, цікаво, чому... Може, відчуває, що тата нема чи шо...
     
  5. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Так то напевно від рухів дитини. Бо я вже на животику бачу такі пульсації, коли маля копається всередині. Вчора з чоловіком так насміялися:). Так класно не лише відчувати, але й по суті бачити як малюк рухається!
     
  6. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А ми були вчора на УЗД (лікар направила перед декретом), бачили ще раз нашу дівчинку, точніше добре бачив чоловік, навіть розказував, яке в неї личко:girl_haha: Маємо хорошу новину - пуповина з шиї злетіла, але малеча ще лежить ніжками донизу... Лікар сказав робити вправи, можливо, хтось може порадити, які саме? Хоча, мені здається, що на 30 тжн. ще рано робити висновки, чи, може я помиляюсь?
    І ще, у мене є прохання - хто з вас недавно народжував в Медінституті - порадьте якогось хорошого лікаря, я перечитала купу інфи в неті, всі дописи "раджу..., не раджу..." і... запуталась :sad: Взагалі не знаю тепер до кого звернутись, а часу не так вже й багато лишилось...
     
  7. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    я теж була на УЗД. 20 тиждень. в нас буде хлопчик )))) але то для мене не новина, бо ше десь за тиждень після затримки мені ніби стукнуло в голові, що в мене хлопчик. і все. і імя саме собою прийшло, хоча навіть не розглядала раніше це імя. отаке буває :)

    але хотіла ще поділитись переживаннями. УЗД показало низьку плацентацію. дуже низьку ((( на УЗД в 14 тижнів хоріон заступав внутрішнє вічко на 5мм, а тепер написали "досягає внутрішнього вічка". тобто за 6 тижнів плацента піднялась лише на 5мм, а норма, коли плацента на 7см (як пригадую) від внутрішнього вічка. ще й кріплення заднє... переживаю. які шанси, що все виправиться? я ще до лікарки з цим УЗД не ходила, бо лікарка у відпустці на місяць. може мене б положили на збереження. писали дівчата, що треба подушку під попу ставити, коли лежиш. а є ще якісь поради?
     
  8. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    хм...животик не опускається...апетит не зменшується...вага теж...навіть такі якісь забаганки з"явились, нарешті)))нічого особливо не болить-ну ниє низ животика і кісточки, але то вже 2 тижні і не сильно...хтось тренує ніжки-тааак приємно...сплю добре...взагалі спати так хочеться-клубочком, як котик на пічці...навіть бюоюсь телефонувати лікарці, а може і не треба?
     
  9. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дивилася вчора програму Комаровського про йод. Не знаю чи хтось бачив, але він у ній досить серйозно говорив про наслідки йододефіциту для вагітних та годуючих мам. Дані, які він наводив, це 250 мкг вдень (рекомендації світової організації охорони здоров"я, якщо не помиляюся). При тому найкраще поповнювати йод таки таблетками (трохи дивна рекомендація, але потім все обгрунтував), бо натуральний міститься лише в достатній кількості у фенхелі, морській капусті і морській рибі. Фенхель взагалі не радив вагітним, бо може бути передозування через значну концентрацію йоду у ньому. Сказав, що якщо буде нестача йоду для маля у животику чи під час ГВ, то потім хоч дитя усього йодом маж, а на його високу розумову активність сподіватися не варто. Ще цікавий факт, що в Україні у ВРУ зараз зареєстрований законопроект про те, щоб вилучити з ринку усю нейодовану сіль. В продажу скоро буде лише йодована як метод профілактики захворювань, пов"язаних з дефіцитом йоду.
    Йод в принципі я п"ю (200 мкг в таблетках, інше я думаю так набираю), але інколи забуваю, а тепер виходить що його ще пити ого-го скільки (вагітність і ГВ). Чи можливо він трохи перебільшує?
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
  11. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Я писала, що в мене подібна ситуація. Казали, що до 32 вона повинна ще піднятися. Але треба бути дуже обережною у всьому. Ну, я Вам впринципі говорила. Теж переживаю чи піднялась в мене.
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ага, тільки з йодованою сіллю не буде вдаватись консервація. Ніяка. Так що запасайтесь сіллю звичайною, кам’яною.....
     
  13. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчата, а мені лікар взагалі нічого не казав про плаценту, її висоту, вічко, тощо. Просто на минулому УЗД сказав - "плацента нормальна", от і все... я вже теж почала переживати, щоб він нічого там не пропустив...

    Була я сьогодні також в свого лікаря, то здала величезний грубезний шприц крові - ще раз на снід, на коалограму, на гепатити, ше шось... море аналізів тих було. Я так поняла, що це повторно він мене направив здавати до декрету все те, що я здавала, коли вставала на облік...
    Поміряв животик - сказав, що виріс на 4 см в порівнянні з тим, що було на 12 тижні (впеше і востаннє міряв мен ена 12 тижні), дівчата, а у вас на скільки збільшився животик? І поправилась я на 3 кг., в порівнянні з тим, що було місяць тому назад, хоча мені здається, що в нього вага якась галіма, бо по моїй домашній вазі я поправилась на 2 кг ну і ще треба врахувати, що в мене три дні проблеми з стільцем, думаю це теж дало своє...
    Дуже погано сплю вже другу ніч піпряд, сниться якийсь брєд і просипаюсь кожні 2 год, а ще в мене сьогодні зранку дуже почала крутитись голова, ніби ніколи так не крутилась... з гемоглобіном останній раз була норма (місяць тому назад) - 122, але я робила 2-тижневу перерву з вітамінами, може, то й впав той гемоглобін? Цікаво, а чому ще може крутитись голова? В мене такого ніколи не було... от сиджу на роботі, як вертольоти...
    До речі, я питала свого лікаря на рахунок аналіза толерантності до глюкози, то він сказав, що він мене мучити не буде, бо в мене нормальний цукор, то сказав просто прийти на наступний раз (через 3 тижні) і перед тим добре поснідати і здати відразу кров і все... пити глюкозу не треба і 2 год. чекати не треба...
    А ще перед декретом в нас буде УЗД і ще якісь там аналізи... ось таке..

    Дівчата, я в принципі лікаря питала, але ще хотіла з вами уточнити - чи потрібно чоловікові якісь аналізи здавати для спільних пологів? Він в мене зробив флюрографію і все і лікар казав, що для київських пологових більше нічого не треба, а чи треба ще якісь аналізи для львівських?
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    навіщо переживати???
    найактивніше плацента піднімається у 32-34 тижні, у Вас МОРЕ часу!
    а ще одяг... заспокойтесь. Раніше Ви писали, що мало поправляєтесь - так тепер маєте +, то тіштесь :)
    ні, не потрібно.

    ---------- Додано в 10:49 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

    то Ваше серцебиття.
     
  15. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    В 2011 робили тільки флюрографію. Можливо щось змінилосі, не знаю.
     
  16. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Власне він сказав, що це міф. Я не консервую, тому не перевіряла.

    Мене моя лікарка із ЖК вже дістала тим, що у мене низька плацента. Вона в мене 43 мм від вічка. Я сама знаю, що не високо, але всі говорять, що до 32 тижня підніметься і інший мій консультуючий лікар сказав навіть того не брати до голови. А вона вчепилася і не відстає. Кожного разу, коли мене бачить, то розказує про всі ризики, загрози і т.д. Ніби спеціально страхів наганяє.Як так можна.
     
  17. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А в нас рухи змінились... Раніше такі піруети витворялись :girl_crazy: А тепер якось спокійніше. Все думаю що то я менш чутлива стала через надто збільшений живіт? :dntknw: Буває таке враження як то посіпування м'язів чи нервів (ну не знаю як то пояснити), але то дитинка так рухається. А інколи трохи лоскотно...

    ---------- Додано в 11:30 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ----------

    Значить все добре. Навіть якщо трохи і нижче то ще є час піднятись :)
    У мене також від самого початку низька плацентація. Просто треба обережніше з носінням важкого (особливо без різкого піднімання).
    А рентген як буде? тож не заставлять ще флюрку робити?
    Якось всю партію огірочків викинули через те що я не додивилась і купила йодовану, а мама не додивилась і всипала її:girl_crazy:
     
  18. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Лікарка дурна, взагалі терпіти не можу таких, навпаки Г повинен бути позитивним і заспокоювати майбутню маму, що все добре... Не бери собі то до голови, і так, мабуть, зараз починаються переживання, "як я буду родити", ітд...ну в мене принаймні так, постійно думаю про це...

    Так рентген і флюрографія - то ж одне і те саме, хіба нє?
     
  19. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    у мене теж таке було, перші 2 узд показували низьку плацентацію: спочатку 16, на 23 тижні піднялась на 2 мм. Лікарка казала берегтись і поменше фізичних навантажень, побільше відпочинку. А у нас переїзди-ремонти і навіть полежати толком як і де не було. Все шось потрбно було і робити і десь ходити. Просто прислухалась до відчуттів. І не переймалась.
    А до 32 тижня піднялась і все ок:)

    ---------- Додано в 12:11 ---------- Попередній допис був написаний в 12:09 ----------

    от не знаю тих всіх тонкощів. але хоч в мого чоловіка був рентген, в жк лікарка сказала таки робити флюрографію. Робив.
     
  20. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)



    ---------- Додано в 12:19 ---------- Попередній допис був написаний в 12:16 ----------

     
Статус теми:
Закрита.