Для майбутніх мам (7)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем JuicyFruit, 28 Листопад 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    гггг я от...мовчу...просто мовчу)))))):d64:
     
  2. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    а я вже хочу народити. Так мене задовбав мій стан - постійна слабість. не можу більше 5 хвилин щось робити. Варила щойно дітям макарони, то сиділа біля плити на табуретці і помішувала час від часу. Попередні вагітності такого не було
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    О, а в мене постійно падає тиск.... Стояти взагалі не можу. Вчора цілу Службу сиділа, а на хрестинах (стала мамою хресною маленької дівчинки:)) стало знов погано, так шо поставили мені серед Церкви табуретку і так я хрестила дитину. І то в мене таке тепер весь час. Купила сьогодні собі ківі, хоча гемоглобін ніби в нормі. Може то просто така вагітність, але то капець просто....
     
  4. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А моя собі щось там записує і мені про то нічого навіть не каже. Тільки озвучує висоту дна матки.

    То не конче має бути гемоглобін. У мене от понижений, але голова не крутиться. А взагалі таке явище як головокружіння є в багатьох вагітних, то далеко не завжди пов'язано з гемоглобіном. Тим більше не думаю, що він міг так швидко впасти через перерву у вітамінах (якщо у них і є залізо, то певно у малесенькій дозі). А якщо і впав - то це могло бути фізіологічне падіння, як писалося вище, яке буває в багатьох вагітних у другій половині вагітності через збільшення матки, плоду і т.д.

    Може просто йому вже тісніше стає там і він не має змоги так крутитися як раніше?:)
    А в мене взагалі щось дивне, іноді здається що мала там поперек лежить. Бо останнім часом, коли лежу на боці, відчуваю одночасно рухи і з правого і з лівого боку, причому так далеко від пупка, мало не біля ребер. Ото думаю, чим же вона там так копається? :girl_smile:

    А я ще чула, що іноді заставляють мазок на стафілокок здавати, чи то вже тепер не треба?
     
  5. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Теж саме :sad: Благо мама трошки малого забрала на тиждень, інакше з активним дитям, якому потрібно гуляти та добре харчуватись дуже важко
     
  6. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Це обовязковий аналіз, будете здавати при виході в декрет.
     
  7. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    З гемоглобіном я не бавилась- опустився нище 95 , відразу пропила місяць залізо і маю спокій. Правда побічні явища від тих таблеток не дуже приємні.
     
  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дивно, я цього разу взагалі не здавала цього аналізу і не бачила, щоб хтось його здавав. Бо в нас там де кров здають, раніше приходила лаборантка з пробірками, тому одразу було 2 черги. Цієї вагітності такого не спостерігала
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ну, не знаю, так було за першим. Побачу як буде тепер.
     
  10. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Ой, то я маю здавати? Думала, що чоловік, якщо спільні пологи. Але мені поки що не казали, лише дали скерування на всі повторні аналізи крові.
     
  11. burunduchoc

    burunduchoc New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Дівчата підскажіть як справитись з тривогою!
    Готуюсь на днях стати вдруге мамою так боюся пологів що поночах просинаюся і постійно думаю як воно буде, хоча почуваюся добре все роблю прибираю , перу , готую їсти , печу торти печива ще й кожен день хожу гуляти з малим який нібить мотор в дупі має і потребує постійної уваги нам лише 2 роки і 6 місяців.
    Постійно в голову лізуть дурні думки!
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    раніше (ще як була перший раз вагітна )здавала жінка і чоловік, якщо чоловік йшов на пологи. За другим разом лікарка казала нічого не потрібно. Цього разу чоловік робив флюрографію, але тільки тому, що лікарка з ЖК відправила.
     
  13. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Мала право не мала права... Вона пред’явила вимогу, яку необхідно виконати, щоб чоловік був на пологах. А раптом там туберкульоз в відкритій формі, а тут породілля і дитя манюнє. Ніхто не захоче таким ризикувати...
    Різниця між рентгеном і флюрографією.
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    ну то таке. Раптом чоловік не планує бути присутнім при пологах, відповідно не робить флюрографію, а має відкриту форму туберколюзу і не знає про це... Або домашні пологи...
    Я за те, що кожен в праві вирішувати - робити той чи інший аналіз. Тим більше судячи по дописах дівчат в кожній Жк свої вимоги
     
  15. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    але тоді чоловіка треба з хати виганяти, як то манюнє через 3 дні з пологового принесеш :)
     
  16. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Рентгеном також визначається чи є туберкульоз (якщо це звісно не рентген руки, а саме обстеження грудної клітки на туберкульоз і інше), і точніше
     
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А вдома хворий то вже Ваша проблема, а в пологовому десятки вагітних, породіль, діток. От їх ніхто не має права наражати на небезпеку.
    В Луцькому пологовому колись було ЧП, років 7-8 тому.
    Колись аналіз на СНІД здавали без паспорта, прийшов, прізвище назвав і здав. Одна вагітна дуринда (інакше назвати не можу), будучи хворою на СНІД, замість себе відправила подругу здавати той аналіз (чи вона боялась, що її в пологовий не візьмуть, але ж так не буває). Подруга здала, а та родила, природнім шляхом...
    Тільки пологи приймали по звичайному протоколу, і дитину до груді приклали. А потім виявилось, що дитина ВІЛ позитивна. Підняли кіпіш, як так, звідки, дійшли й до мамаші, а вона теж позитивна...
    Якби не легковажність тої мамаші, її дитина була б здоровою. А ще вона наразила на небезпеку бригаду лікарів, які їй допомагали, породіль з палати, діток...
    Уявіть, що було б, якби хтось порізався, допомагаючи їй...
    Тому флюшка від мужа - не найбільша біда.
     
  18. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    Капець! :girl_impossible: А в нас і далі без паспорта здають же! Принаймні в тій поліклініці, де я здавала на ВІЛ, просто приходиш і даєш скерування, але особи твоєї ніхто не перевіряє.
     
  19. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

    А ми вже вдома,моя найкраща в світі дівчинка народилася за 1 год 50 хв вагою 4180.:d25:Нічого не встигаємо,але самі щасливі.Переходимо в наступну гілочку,а всім майбутнім мамочкам щасливої вагітності і легких пологів.: Give_rose:
     
  20. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (7)

     
Статус теми:
Закрита.