Добудова балкону

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Colomiat, 14 Лютий 2013.

  1. NadVoye

    NadVoye Well-Known Member

    Відповідь: Добудова балкону

    Вибачте за оффтоп, але мушу висловитися щодо бажання скористатися послугами "рішал":
    Оскільки, остаточне Розпорядження про дозвіл на добудову балкона буде видавати районна адміністрація, то звертатися варто до людини, яка прийматиме Вашу заяву та пакет документів (консультанта Центру надання адміністративних послуг) чи до секретаря міжвідомчої комісії Вашої районної адміністрації чи юриста райадміністрації.
    Секретар та юрист РА є членами МВК, тому це люди, які ТОЧНО знають, які документи потрібно подавати саме у Вашому випадку. У всіх з цих трьох людей - консультант, секретар МВК та юрист РА у посадових інструкціях прописано, що вони мають надавати консультації з питань адміністративних послуг - консультант щодня, юрист РА та секретар МВК - у прийомні дні (коли прийомні дні можна дізнатися у того ж консультанта).
    Саме членам МВК належить остаточне рішення з Вашого питання, у інформаційній картці прописано пункт: "Інші документи на вимогу МВК".
    Успіхів Вам!
     
    Останнє редагування: 2 Травень 2013
  2. Rooman

    Rooman New Member

    Доброго дня Шукаю людину яка занімається оформленням документів В приват
     
  3. Steba

    Steba Member

    Перечитала все вищевикладене. Залишились питання. Балкон хочемо добудувати на 6 поверсі. Відповідно ніякої землі і стовпчиків не буде. Бачила такі на колишнії гуртожитках та малосімейках. У нас звичайний будинок, без балкону в кухні то капут. Виходити той балкон має у двір а не на сторону дороги. Навряд чи дуже постраждає архітектура звичайного цегляного будинку 15-річної давності. В такому випадку чи потрібна згода сусідів? У нас суміжні квартири це поверхом вище та поверхом нижче. За одною стіною сходова, за іншою наша кімната . І чи потрібно дотримуватись всіх вищеперечислених вимог? І нарешті чи може хтось порадити для такої справи будівельну організацію, може навіть з можливістю допомогти узаконити той балкон?
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2015 ---
    Чи не менше буде мороки якщо його (балкон) спочатку збудувати а потім узаконювати?
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2015
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    А я ще дивуюся, чого ми і далі в такій задниці...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. Steba

    Steba Member

    Для мене поняття "в задниці" це коли кімната 9 м.кв. і кухня 3 м.кв. на сім"ю з чотирьох осіб. Є сенс продовжувати дискусію про задницю?
     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  6. Grizli

    Grizli Member

    Дівчатка цікаво хто цього року добудовував і в законному порядку,цікаво в яку суму це узаконення обійдеться....і ще питання,хто має майстрів в пп і які тепер ціни,хоча б приблизно?
     
  7. Anasko

    Anasko В очікуванні чуда...

    Доброго дня. Чи вирішили Ви за балкон? Чи можете поділитись інформацією? Дууууже цікавить дане питання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kanish

    kanish New Member

    Доброго дня!!!
    Хто заливав балконну плиту, у скільки це вам обійшлось??? І чи може хтось поділитись контактами майстрів (тут або в ПП).
    Ситуація така: балкон повинен бути на 6 поверсі, в квартирі балкону немає (колишній цегляний гуртожиток, зданий в експлуатацію 1988 року), довжина балкону повинна бути 7 метрів (сусіди знизу на 5 і 4 поверхах собі такі зробили).
    Буду дуже вдячна за інформацію!!!