Домашні поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Chortenia, 2 Липень 2008.

  1. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Купила туніку теплу широку. Склад 50 акрил, 30 шерсть, 20 ангора. І так мені би іі хоча би на 1 см довшу, чи можна іі видовжити, в теплій воді чи що?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Мені колись радили потримати светрик над парою (каструлею з киплячою водою). Светрик мав якийсь відсоток ангори і був елестичним, то дійсно трохи збільшився в розмірі. Але навряд чи вдасться збільшити довжину, не розтягнувши при цьому туніку в об'ємі (може стати надто широкою).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Думаю краще купити нитки в тон і дов'язати кайму або полосу підібравши узор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Розкласти гарно на рушнику і, відтягуючи край вниз руками, пройтись гарячою парою праски (тільки не по туніці безпосередньо, а на см 5 вище). Деколи користуюсь таким методом, коли дитина вже підросла, а в'язана річ ще гарно збереглась і шкода викинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    А можна уточнити, то праскою проходити по рушнику біля туніки?
     
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Над тунікою, зверху, просто підняти праску на пару см вище від поверхні полотна.
    Туніка від пари стане трохи вологою, тому під низ ставимо махровий рушник (він вбере вологу).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    Не знаю, чи у цій темі пишу, але не знайшла куди.
    Дівчатка, хочу почистити натуральну дублянку. Хто носив у хімчистку - напишіть свої враження. Щось не дуже я довіряю тим хімчисткам, хотілося б почути реальні відгуки. Чи, може, є методи домашньої чистки?
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я носила, але давно, може тепер чистять краще. В результаті дублянка посвітліла і стала дуже марка, кожну цятку на ній видно було.
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Galyna Perun носила свої, нормально почистили, нарікань не маю
     
  10. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчатка, а можна в хімчистку занести рюкзак шкільний і куди то краще?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    Rona, а у яку хімчистку носили?
     
  12. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Підкажіть, як вивести цвіль з чохла від автокрісла? і чи взагалі варто, це ж для малечі. нуу, тобто, якщо і випереться в якомусь засобі чи це буде безбечно?
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    На Банківській, не знаю чи вона ще є
    P.S. Я би побачила швидше питання, якби перед ніком моїм поставили "собачку" @ :)
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Випрала я свою нову спідницю (100% поліестер), а вона почала сильно електризуватися, прилипати до ніг. Як можна виправити ситуацію?
     
  15. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Є такі спеціальні спреї, щоб речі не електризувались. Може попробуйте ним попшикати.
    Колись бачила в Ашані, ватсонз.
     
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Сьогодні мала неприємну знахідку. Залізла під ліжко, щоб витягнути літнє взуття. Тримаємо в ніші під матрасом несезонне, разом ще з деякими хатніми дрібницями. А там завелась цвіль:girl_cray: Поки не на все кинулась, та все ж. Десь місяці 2 тому ще не було Те, що не дуже вже потрібне викину, а решту хотілось би врятувати. Як? Чим обробити саму нішу? Коробки варто замінити на пластикові? Що робити з матрасом?

    Дуже надіюсь отримати дієві поради:ed4d70def841dc74b57
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Матрац на сонце. Хай пропече його. Чохол з матрацу попрати, якщо знімається. Залежно від того, що всередині під чохлом і якщо не знімається чохол - посипати щедро содою, лишити на пару год , пропилососити. Можна зверху ще спиртом обпшикати.

    Нішу вимити крутим розчином соди (або кальциновану соду розвести в теплій воді, або харчову залити кипятком), в складні місця зубочисткою соди, потім хай висохне і змити водою з оцтом. Стосовно того, що ставити не пораджу, бо там було забагато вологи і не провітрювалося, пластикові коробки просто зменшать простір поширення
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Якщо легенько - то оцет досить добре цвіль виводить, з "ядрьонішого" - польське "Саво"
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, скільки зараз коштує поточне прибирання квартири без вікон?
    (Коли жіночка якась приходить і прибирає...)
     
  20. marsel

    marsel Member

    За 2-кімнату квартиру плачу 300 грн.Прибирає 1р. в тиждень
     
    • Інформативно Інформативно x 1