Домашні поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Chortenia, 2 Липень 2008.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @nibysh на завіси, можливо. В мене чоловік тою штукою всякі болти заржавілі відкручує, тому думаю, чи не занадто для замка, якщо воно ржу etc попускає.
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed, зі свого досвіду - нормально. Проблем не було.
    Використовувала в замкову щілину також, то двері закриваються до цього часу на ключ.
     
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Прийшла я сьогодні додому, а чоловік закинув прати в машинку свою подушку-антистрес. На 2 години 39 хвилин. Ну ви собі уявляєте, що той бідний наповнювач пережив... наразі сушу на балконі. Чи можливо його якось потім розпушити?
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2019
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, чим миєте чи протираєте білі меблі, щоб подовше гарний білий колір зберігся?
     
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Чим можна вивести пляму від олії з дерев'яної підлоги?:girl_impossible:
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чим вивести іржу в унітазі?
    Вода паршива. Коли нас вдома нема бодай день, вода в бачку застоюється і стікає оранжево-червона прям. Уявіть, що робиться, коли кілька днів чи тиждень ніхто не зливає воду. Там жесть твориться. Ніякі Доместоси/Утьонки не допомагають. Звичайна хлорка теж (заливала на ніч, шурувала).
    Чи є якийсь дієвий метод? Бо я вже не можу на то дивитись((
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас теж страшна вода, але не до такої степені мабуть. Мені подобається від Domol засіб, піниться на іржі, свіжі не запущені ділянки гарно відмиває, а є одне місце з самого верху, де найбільше накопичення і ще до нас воно було, то ніяк не можу його здолати.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Дівчата, а чим миєте матове скло в дверних ставках. Є кілька плямок, що не можу відчистити.
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Як я вас розумію. Для нашої проблемнох води вивела таку схему.

    Знімаєте кришку бачка, перекриваєте воду. Тоді спускаєте воду, одночасно каламутячи воду. Тоді пускаєте воду, знову каламутячи спускаєте, поки бачок не буде досить чистим зсередини. Тоді кидаєте 2 столрві ложки лимонної кислоти , набираєте воду, патиком якимось то все діло каламутите і не апускаєте хочаб пару годин.

    На саму мушлю - розводите обережно дуже лимонну кислоту в дуже малій кількості води до пастоподібнооо стану і зубною чіткою наносите на всі проблемні місця. Лишаєте на пару годин, якраз разом з бачком. Спочатку драєте зубною щіткою мушлю, потім спускаєте лимонну воду з бачка. Таку штуку варто проводити раз в 3 міс.
    Можна замінити на польський засіб від каменю або укр rino, але лимон ефективніше

    Профілактично - в бачок кинути кубик від брефу, там де щітка унітазова налити порошку і 2 рази в день протирати мушлю унітазу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Підтвержую, лимонна кислота, таку пораду Ви мені давали, то тепер використовую. Як не забувати і не запускати, то все набагато краще виглядає. Хоч вода в мене не аж така противна, але з часом жовті сліди збираються.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. dilaila

    dilaila Member

    Це єдиний засіб, яким я відчистила свої матові скла в дверях. Можна купити в Рукавичці.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Привіт))Порадьте майстра-сантехніка...Маю такий клопіт-ми недавно переїхали в будинок і тут всюди дуууже тхне каналізацією.Вже сипали ті всі порошки-ефекту немає,на другому поверсі є джакузі-то в ту ванну зайти неможливо(бо задушишся).Або може якісь супер-засоби...мені вже руки опускаються(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Можливо, справа в самій каналізації?
    В нас не дуже добрий нахил/уклон для стікання, бо іншого варіанту не було і тепер частенько така ж біда. Особливо, коли 1)дощі 2)не викачана каналізація 3) інтенсивно стікає все одночасно-пралка+ПМ+ванна.
     
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Може й так...просто хочу,щоб толковий майстер глянув і хоч пояснив як то «розрулити»...
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Взнаєте - поділіться). Теж таке буває. І що помітила - перших пару років не було. Зараз частіше. Але не можу сказати, що постійно.
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Ulianusia теж попрошу вас розказати що до чого, коли з’ясуєте. В нас така проблема з ванною на другому поверсі. Підозрюю, що справа в каналізації, або погано абсорбує, або чистити частіше треба. Перший поверх стікає в іншу яму. Там все ок
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia сифони є всюди?
    В нас чоловік якусь додаткову тягу( якось так) пробивав, щоб такого не було.
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, потребую поради:
    1. Як випрати ось таке диванне покривало?
    2F0B25A5-F271-4699-B9E5-21BFE16BAC14.jpeg
    Воно синтетичне, волохате і вже дуже запилючене.
    То тільки в хім чистку треба? В пральку боюсь.
    2. І як почистити такий невеличкий синтетичний килимок?
    10B37AED-4799-43A4-8466-7CD7D810F4C1.jpeg
    Пилосос звичайний і робот з ним ради не дають (ворс надто жорсткий).
    В мене 2 варіанти - пробувати вдома хімкою якоюсь типу ванішу, але не знаю, чи потім ту хімку вдасться повністю видалити з волокон. Або везти на автомийку.
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Коврики на мийку, не дорого і просто.
    Покривало в машинку не влізе? Я своє перу в машинці, ніц йому не бракує. Якщо в пралку не влізе - я би здала в хімчистку, бо я раз пробувала руками прати - воно так втягує воду, шо капець, тяжке, нереально навіть викрутити.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    А Бог його знає...тут все «позашивано»...