Домашні поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Chortenia, 2 Липень 2008.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @fantazerka, я не дуже чемна). Я мию час від часу. Моїм ніц не сталось. Вони в мене після ПММ такі ж, як були і до того у плані окислення).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    З Гуглом теж консультувалася - можна виділити три способи очищення чавунних рещіток:
    - випалювання
    - очищення дротяною щіткою (дехто одягає її на ел. дриль аби пришвидшити процес) - не можна використовувати надто часто аби не пошкодити матеріал
    - пароочищення
    - очищення аміаком (замочування на 8 год)
    Жодного на практиці не пробувала, а мити кожного дня й після кожного готування не є реальною опцією для мене.
    Продавець техніки казав, що є якийсь спецзасіб для чавуну (Amway?).
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    Дівчата, чим відмити білу емальовану миску від чорниці? Чорниці стояли десь 2 дні у холодильнику і миска тепер у плямах фіолетових. Терла дротиком - ніц не дало, хіба емаль подрапала.
     
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Спробуйте соду, оцет, або порошок для посуду))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в ватсонсі продається сода фірми домоль. я в ній кипячу всі банячки емальовані і вони як нові стають-білесенькі
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, як почистити світлий диван у домашніх умовах. Плями незрозумілого походженняяя, швидше за все, щось їстівне.
    Дякую!
     
  7. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я використовувала господарське мило, але так з розумом, тобто чим більше намилите, тим більше буде треба вимивати до чистоти. Ну і залежно які плями. Спочатку замийте плями, а потім протріть весь диван, щоб не було розводів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Фейрі для посуду) наш диван був запісяний.замальований.забруднений їжею.питтям і всім що тільки може придумати шкідник-малюк. Купляли ваніш для диванів. То я вам скажу. Фейрі вимив значно краще і не так смердів як той ваніш. Але я чистила то на вулиці(дуже піниться) через обсяг забруднення
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, чим і як можна відчистити дитячі гумачки всередині?
    Ходили з садочку в похід в ліс, малий набрав у гумачки глини, затоптав то все:facepalm:
    Чи можна то якось відчистити і головне чим? Бо вони ж маленькі, рука ледве влазить, і як потім висушити...
    Чи прийдеться нові купувати?
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Візьміть ту шурхалку для пляшок.
    Перекись водню.
    Господарське мило.
    Але якщо ви відчистете і сліди (не втоптана земля, а кола) лишаться, то справді будете купляти нові?
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дуже дякую за пораду, спробую! Я Вас тут чекала)
    Якщо залишаться просто сліди, а не сам бруд, то звісно ж не буду нові купляти. На всі їхні походи гумаків не накупуюсь))
    Зараз просто дуже брудні всередині, і немає ж устілки, щоб витягнути і попрати, та й самі гумачки в пралку не кину як кросівки..
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Напевно спитаю в цій темі...
    Маємо після ремонту стару пральну машину Вірпул(10 років) і газову колонку Вайлент(7 років). Наскільки реально продати техніку такої давності? Куди ви діли свою стару техніку? Чи можна запропонувати майстрам по ремонту купити техніку на запчастини?
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я продала нашу стару пралку через оголошення в олх. ціна була чисто символічна..
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Техніка у робочому стані? Якщо так - за символічну ціну цілком можливо продати на олх. Ми так і зробили з ПМА (9 років) / плитою газовою (~20 років) / мийкою нержавіючою і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюсь з попередніми дописами. Буває таке, що на зйомних не дуже крутих квартирах немає навіть пральки, а такий девайс в наш час потрібен навіть студентам, не кажучи вже про молоду сім'ю. Купувати нове дорого і недоцільно, тому певно знайдеться охочі придбати за недорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Стару неробочу вірпул продала через олх за 1 чи 2 дні. Прийшли хлопці-майстри і забрали. 10-річну, але робочу газову колонку теж продали досить швидко і теж майстру. Цей торгувався безбожно, бо вже домовився з якоюсь бабцею, що поставить їй ту колонку "по великому блату". І хотів заробити з 100% накруткою. Я тому в цій справі не дуже люблю мати справу з майстрами, бо часто попадаються такі хитодупі і захланні. Багато техніки (і не тільки техніки) продала власникам зйомних квартир, студентам в гуртожиток. Дещо продати не вдалося, то віддавали кудись. Але в основному продавалося.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Хочу зробити вдома на одній великій стіні колаж з фоторамок. Не готову конструкцію, а саме багато рамочок в своєму порядку розвішати. Скажіть мені як би то правильно зробити? То треба кожну рамочку на окремий цвяшок вішати? Чоловік мені каже не дірявими стіну, а чіпляти на двосторонній скотч , але мені здається , що воно не буде триматися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Гачок + скотч фірми 3м. Епіцентр. Тримає маленькі рамки (орієнтовно а5) зі склом. Фішка - обезжирити поверхню і чітко слідувати інструкції.
    В мене тримає вже рік. Великі картини падали.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Retaret я за маленьку дірочку, аніж за плями від скотчу. Дірочку дуже легко заробити, а плям (в любому випадку, бо за певний час там і пилюка, і інше під скотч таки потрапляє) набагато важче потім позбутись. Можу помилятись).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  20. Louth

    Louth Well-Known Member

    Дівчата, хто має гардеробну кімнату, як ви вирішуєте проблему пилюки? В мене все відкрито, без дверок: лежить одяг на полках і висить на плечиках. Ті речі, які давно не одягали, реально покриваються товстезним шаром пороху і моху, і притому за досить короткий час.