Допомога для АТО

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем stejsi, 30 Жовтень 2014.

  1. stejsi

    stejsi New Member

    Прошу вашої підтримки розкажіть, будь-ласка, друзям!
    Наші Воїни світла просять Вас про допомогу!
    Хлопці, з якими стояли пліч-о-пліч на Майдані («Львівська брама» на Інститутській) зараз знаходяться на передовій в складі 24 бригади. Мій чоловік який теж там був цілу зиму, через зір залишився у Львові і вирішив допогагати чим зможе з тилу.
    Для виконання бойових завдань дуже необхідні два автомобілі (не розмитнені старі джипи або пікапи з дизельними двигунами та повним приводом). Кілька варіантів таких авто вже відшукали у Польщі. Є люди, котрі готові безкоштовно перевезти, ці авто в Україну з мінімальними витратами на митниці. Залишилось тільки зібрати кошти.
    Ціна питання 2 000,00 доларів США за один автомобіль. Цінна кожна гривня... Вся звітність та фото будуть викладені на моїй сторінці в контактах чи фейсбуці. Гроші на одну таку машину вже знайшлися, як кажуть світ не без добрих людей. Тож прошу Вашої допомоги, бо можливо у когось на роботі перераховують кошти на АТО, які потім висять на рахунках місяцями. Знаю що сьогодні є безліч організацій які кидають на гроші, обманом видурюючи їх з людей.Скажу одне- я теж дня два не повірила б в таку інформацію, та ніколи б неподумала що люди можуть так просто допомагати. Сьогодні у Львові збирають різну допомогу (харчі, одяг, медикаменти) та крім цього часто показують у новинах автомобілі які передають для військових (чоловік хоче особисто доставити їх у зону АТО щоб не було ніякого обману). Дякую за розуміння, якщо когось зацікавить пишіть в ПП, усім відповім і поясню детальніше.
    Слава Українi! Разом переможемо