Допомога дружинам військових на Луганщині

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Roxie, 5 Вересень 2014.

  1. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    В мене виникла ідейка і не дає мені спати. Дружинам військових, які захищають наш спокійний сон, потрібна допомога. Не обовязково матеріальна, деколи достатньо прийти вгості, морально підтримати, або погуляти з дитиною, зрештою - купити в аптеці ліки, коли дитина хвора і мамі складно вийти надвір, принести продукти.

    Знаю, що на форумі є немало дівчат, які потребують допомоги, і таких, які хочуть допомогти.

    Я гуляю з малою, і можу без проблем гуляти ще з одною-двома дітьми . Трохи складніше їхати в інший район, але таке теж раз в тиждень можу собі організувати.

    Пропоную не соромитись просити допомогу в цій темці, а також пропонувати її, хто має таку можливість.

    Модераторське: ця тема для нематеріальної допомоги, допомоги справою.
    Для допомоги матеріальної запрошую в тему Ярмарок добрих справ
     
    Останнє редагування модератором: 8 Вересень 2014
  2. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Пишу ніки дівчат, чоловіки яких воюють на Сході:
    jalla
    kabucha
    gava
    kukusya
    Viktusya
    Натуся
    Це ті про кого я знаю.. Мабуть, є ще такі, про кого не знаю.. Відписуйтесь.
    Чоловік Івки (Iwka) зараз на навчанні в Яворові, отже Івочка теж потребує допомоги.

    Може ще хтось..

    Дівчата, будь-ласка, пишіть ваші потреби. Ситуація така, що вам зможуть допомогти тільки тоді, коли Ви самі попросите допомоги і розкажете про Ваші потреби.

    Хоча б мені у ПП )) Я готова. Узгодимо в ПП або тут.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2014
  3. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Нині збираюсь до Жанни (хто не вкурсі - перехресток Чорновола-Липинського), десь о 17.00 год. Якщо хтось має бажання - приєднуйтесь, погуляєм разом.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    ого, я навіть не знала, що так багато наших дівчат без чоловіків(((
    Можете розраховувати на мене. Можу до себе діток взяти на кілька годин.
    А взагалі пишіть потреби, гуртом і батька легко бити)
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Дякую Оксані і її красуні донечці за чудову компанію, файне спілкування і підтримку морального духу...
    Ми так вигулялися (витовклися)) зі своїми малюками, шо ледь додому приплили. Замучені, але щасливі.

    Хочу запримітити, що Оксанка неодноразово мене виручала. Навіть з Андрійчиком залишалась, коли я до зубного ходила. Сама запропонувала допомогу, сама приїхала.
    Як добре, що є такі супер дівчата, які завжди готові допомогти. Здоров"ячка вам і вашим сім"ям.:girl_tender:
     
  6. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Жанночко, дякую. Засоромила мене наніц.
    Рада, що тобі було приємно, чесно. Моя Соломійка чуть в трамваї не заснула ))) Ледве до хати дійшла.

    Івки чоловік вже поїхав. З наступного тижня планую до неї в гості (вул. Стрийська-Сахарова)
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  8. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    мені взагалі близенько. але мої малі хворі. Дуже шкода, бо погода файна
     
  9. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Дівчата хто живе на сихові і буде в суботу на роздачі Олі чи немогли б взяти моє замовлення ,а я в понеділок заберу , бо в суботу і неділю працюю
     
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Може не маю права тут шось просити, бо мій чоловік на разі вже не в АТО, а в Яворові і все ж спробую.
    чи може хтось зміг би погуляти з Андрійчиком десь так 15-а приблизно година, може трошки швидше, аби я з"їздила до стоматолога. Правда лікар мені дозволила з малим явитись, але то треба їхати маршруткою, потім трохи іти, тай чи сяду я з ним в те крісло і чи дасть він щось зробити- то вже питання. І зачекати не може, бо тре зуба рвати, болить ацько. Пообдзвонювала всіх зайомих, ніхто не може побути.
    Але то треба в нас в районі погуляти (просп. Чорновола- Замарстинівська), я нікуди його не повезу, бо потім треба старшого з садочку забрати, не встигну. Знаю що трудно, але спробую, може якраз комусь вийде виручити. Можна за дякую, а можна і за щось більше.))
     
    Останнє редагування: 2 Жовтень 2014
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Дякую форумляночці, яка погодилась приїхати, погуляти з малим.)
    Я вже їду до стоматолога.
    Дівчата, ну, ви просто молодці!:girl_tender:
     
  13. kukusya

    kukusya Well-Known Member

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    В Roxie дуже класна ідея, молодчинка, що таку тему створила.Я сама "тримаюсь" і друзі підтримують, але дійсно бувають моменти коли просто не має до кого звернутись по допомогу .Постараюсь допомогти,чим зможу, часу не завжди вистачає.І звичайно звернусь сюди, як тільки буде потрібна допомога!Дякую ,що є такі, які пропонують свою допомогу!
     
  14. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Ми з друзями трішки співпрацюємо з київською волонтерською спільнотою "Народний тил". Надійшла інформація, що у Львові є дружина бійця "Азову", 18-річна жінка з малям. Часто ці київські волонтери передають їй якусь допомогу. Але розумію, що жінка можливо, потребує ще й уваги і допомоги з дитям. У дитини якраз зараз коліковий період.
    Чи міг би хтось з посиденьок заопікуватися цією молодою мамою?
    Маємо список деяких потреб, які жінка склала на сьогоднішній день, можливо комусь вдастся частково їх закрити. Бажано завтра до обіду зголоситися .

    Контакти дам в пп :)
     
  15. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Дівчатка, багатьом вже дала номер Христини, чи хтось дзвонив-питав-возив щось?
    Сьогодні треба завезти дитяче ліжечко для малятка Христини. Хтось би міг виручити? Заодно і можна буде познайомитись і закинути якусь допомогу. Ліжечко з Куліша десь, здається на Наукову.
    Дівчатка, ще така інформація- дитині 2 міс і на суміші, хтось чується в силі поговорити з мамою посприяти про поверненню релактації?
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2014
  16. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Ліжечко у зібраному вигляді чи розібраному? моя машинка не велика, тому й питаю
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Може мій чоловік зможе . Буду знати після 17 год. Він би розібрав-зібрав , але після 17 .
     
  18. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Маю сумку одягу для хлопчика. Одяг якісний,італійський. Є светри,штани,футболки. На вік приблизно 8-11 років. Може для когось знадобиться? Ще взуття можу подивитися
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Якщо ліжечко розбірне , то ми можемо . Інакше просто не влізе .
     
  20. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Допомога дружинам військових на Луганщині

    Дівчата, ліжечко розібране, але потребує дрібного ремонту. Реально незнаю як тепер з тим...В принципі завезти можна, але тоді варто привести і якогось толкового чоловіка, який наведе йому лад. Я вже незнаю що з тим робити, часу свого реально маю обмаль...Кину свій телефон
    І ще на завтра потрібна суміш Малютка червона...