Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойових діях

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем lanalv, 26 Травень 2014.

  1. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Дівчатка,маю обмаль часу,пишу з комп.клубу.Хочу зразу відписатись всім,хто писав в пп і в карму.Мого чоловіка важко поранили 9 травня в Маріуполі,всіх подробиць не знаю,зараз не до того.Поранення надскладне,куля була зі спиленим кінцем,тому розірвала йому півживота.В Маріуполі його прооперували,потім ,слава Богу,вдалось його транспортувати в Дніпропетровськ.Коли я сюди приїхала.мені не давали жодної надіїї,казали ,що під час війни такі поранення вважались несумісними з життям.За останні два тижні нам зробили 5 надважких операцій,ми кожного дня в прямому сенсі виборюємо право на життя.Діма дуже ослаблений,втратив 15 кг ваги,лежить,права нога не функціонує,пробуєм здолати сепсис.Питання про повноцінне функціонування внутрішніх органів буде вирішуватись тоді,коли здолаємо інфекцію.Зараз кожен день стоїть питання про життя,а не про здоров"я.Але ми боремося.Маріупольські,а тим більше дніпропетровські медики роблять не просто все ,а мені здається,що вони роблять навіть неможливе,щоб його врятувати.Кожну годину,кожну секунду всі можливі і неможливі спеціалісти витягують його з того світу.Мене питають про допомогу - так,допомога потрібна.Лікування буде важким і довгим,якщо з Божою поміччю ми викарабкаємся,то нас чекає тривалий процес реабілітації,а це як ви всі розумієте,шалені кошти.Пишу трохи уривчасто,бо хочу багато розказати,а часу маю мало.Єдине,що хочу сказати обов"язково -це слова вдячності лікарям дніпр.обласної лікарні ім.Мєчнікова,вся лікарня,буквально-вся-лікарі,професори,медсестри,санітарки,тобто всі боряться за Діму всіма можливими і неможливими способами,моя вдячність їм -безмежна,я навіть не знаю,якими словами дякувати цим людям.Прошу модераторів перенести пост,якщо я пишу не в тій темі, я просто зараз в такому стані,що мало розумію,що робиться навколо.Дівчатка,моліться за мого чоловіка, він дуже,дуже хороша людина.Дякую

    Дівчатка,я не відповідаю на пп,бо не маю доступу до інтернету.Я цілий день з чоловіком в лікарні,місто чуже,тільки сьогодні вирвалась в комп.клуб.Я по можливості буду вас тримати в курсі наших справ.


    номер картки 6762468316840069,Афанасьєв Дмитро Купріянович.Буду вдячна за будь-яку допомогу.
     
    Останнє редагування модератором: 27 Травень 2014
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    Можна якісь реквізити для допомоги або тицьніть носом ( не загальні)
     
  3. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    не знаю, як зробити правильніше,чи дати номер чоловікової картки,чи може мій номер телефону, щоб люди,яким ми небайдужі говорили зі мною напряму,мій ном 0985894163,Руслана
     
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    Думаю, що краще номер карти написати, щоб всі не турбували по телефону. Номер не дуже зручно по телефону диктувати. Пишіть, обов'язково. Будемо молитися!!!
     
  5. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    Мені Руслана вчора в пп скинула номер картки, йду зараз кидати гроші, якщо треба, то я можу написати сюди номер картки, то як?
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    напишіть. я думаю багато хто хотів би допомогти
     
  7. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    Мені вже також номер скинули. Стукайте в ПП, кому потрібні реквізити. Треба у Руслани питати, чи вона згідна, щоб реквізити викласти на форумі.
     
  8. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    я вже запитала - вона дала добро

    ---------- Додано в 13:37 ---------- Попередній допис був написаний в 13:36 ----------

    Доброго дня,номер картки 6762468316840069,Афанасьєв Дмитро Купріянович.Буду вдячна за будь-яку допомогу,
     
  9. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога родинам Героїв Небесної сотні

    Трошки сьогодні перекинула,
    хай одужує чоловік))))))))
     
  10. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Тримайтесь! ми в молитвах з Вами!
     
  11. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Щиро бажаю Вашому чоловіку швидкого одуження!
     
  12. kawwa

    kawwa Active Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Долучаюся. Швидкого одужання чоловіку, а Вам сили і мужності.
     
  13. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Дівчатка,маю кілька хвилин за чужим ноутом,тому пишу коротко.Найперше,що хочу зробити-це висловити вам свою вдячність за підтримку.Ви навіть не уявляєте,наскільки мені зараз допомагають ваші добрі слова,ваша небайдужість.Окремо хочу подякувати всім,хто допомагає грішми,як не прикро,але про гроші я теж зараз мушу думати...Справи наші стабільно тяжкі,але ми з Дмитром сподіваємось на краще,він бореться!Хочу сказати всім,кому ми небайдужі-щоб ви розуміли,про кого мова,кому ви допомагаєте,знайдіть в неті випуски новин всіх наших центральних телеканалів за 30 те травня,там є репортаж про здачу крові в обллікарні ім.Мєчнікова вДніпропетровську.Мій Дмитро-той поранений офіцер,який на візочку в чорній футболці.Дівчатка,низький вам всім уклін!Дякую!
     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Низький уклін Вам і Вашому чоловіку ГЕРОЮ. Найменше, що ми можемо зробити- допомагати молитовно і матеріально. (ловіть плюсик від нас). Якщо можна, то напишіть, чи організована допомога пораненим військовим, чи є волентери, чи виділяються кошти для лікування. Сподіваємося, що наступного разу прочитаємо про суттєве покращення. Тримайтеся!!!
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Тут відео http://tsn.ua/video/video-novini/dnipropetrovci-utvorili-velicheznu-chergu-na-zdachu-krovi.html але ж дніпропетровці молодці . Хай одужує ваш чоловік і всі поранені .
    Але гугл хром не відкриває відео , дивилась через сафарі .
     
  16. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Дівчатка,добрий ранок!Пишу коротко,бо, як завжди, маю обмаль часу.Дмитра в черговий раз прооперували,це вже 6- та наша операція,і ,нажаль,ще не остання.Він дуже худенький,слабкий,поки не набирає вагу.Мусить їсти дуже багато білкових продуктів,а апетиту не має.Знов починаємо все з початку-будем вчитись сідати,потім сідати в візок,про те щоб стати на ноги і піти зараз навіть не мріємо.Але лікарі ним задоволені-він хоч тяжкий,але стабільний,якщо організм буде отримувати достатню кількість поживних речовин,то по-трошки будемо відновлюватись і чекати,коли вшиють кишківник.Прогнозів ніхто не робить,все залежить від Бога...Поки ліки є,як піде далі,важко сказати,бо в лікарню везуть і везуть поранених.Моліться за нас,Діма вартий того,щоб за нього боротись.Дякую.
     
  17. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Тримайтеся! Подумками ми з Вами і Вашим чоловіком. Молимося.
     
  18. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Копіюю з ПП (за згодою Ляни):
     
  19. lanalv

    lanalv Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Дівчатка!Не писала в темці,бо комп здох,та і часу не було ані хвилини.Я зараз знов в Дніпрі-не змогла бути вдома,коли Діму мали ,вибачте,патрати,як курку!!!Операція(вже сьома) була надскладна,дуже травматична,ніхто не робив ніяких прогнозів.Але ніби все пройшло непогано,про перспективи лікарі говорять дуже обережно.Хочу вам всім подякувати за вашу підтримку.Всім-всім,кожній з вас!!!Ви мені так допомогли!!!!Важливим було все-гроші,моральна підтримка в пп,ваші дзвінки.Якби я залишилась одна.я б не витримала тоді тих страшенних два місяці.Тепер в Мєчнікова ще страшніше -купа пораненних-відірвані ноги,руки,прострілені хребти.І кожного дня про 5-6 скорих з новими і новими пораненними,іноді привозять не тіла,а місиво-все окремо.Я не розумію,як лікарі і персонал витримуюють це кожного дня,я вже дивитись на це не можу.Нерви закінчились....Нехай буде проклята ця війна......
     
    Останнє редагування модератором: 13 Вересень 2014
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога на лікування чоловіку форумлянки, постраждалому на Сході в бойови

    Молимось за вас і вашого чоловіка! щиро бажаю, щоб він повністю одужав, а вам вистояти духом і дочекатись цього чуда! щастя великого і всіх благ вашій сім*ї!моліться до св. Юди Тадея.він дуже допомагає в надскладних випадках.