Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем LadyLand, 22 Жовтень 2013.

  1. LadyLand

    LadyLand New Member

    [​IMG]

    У Львівській області сталася пожежа в цегляному двоповерховому житловому будинку в селі Рудно
    Повідомлення про пожежу надійшло до рятувальників 17 жовтня близько 1:50. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу вогонь повністю охопив дах будинку. Пожежу ліквідували через дві з половиною години.
    Внаслідок пожежі знищено дах на площі 130 кв. м та речі домашнього вжитку на площі 45 кв. м. Врятовано житловий будинок.
    Прошу про допомогу для своїх сусідів, постраждало 3 СІМ’Ї (мама з сином,якому ’15 років,який ще ходить в школу, мама і тато, брат з дружиною) зібрати речі ( одяг (особливо зимовий, наступає люта зима, а речі всі згоріли на горищі, взуття жіноче, чоловіче,може побутові якісь речі).
    Чоловіче взуття – 37-38(сину 15 років), 40-41 (брат постраждалої), 41-42 (тато постраждалої)
    Жіноче взуття – 37-38 сама постраждала, 39 (мама постраждалої), 39 (братова)




    Якщо Ви відгукнеться на мій заклик я Вам буду дуже вдячна.
    Мої контакти Наталя.
    Дякую. )
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    щось нині пошукаю з одягу.. співчуваю((
     
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    а розмір одягу який потрібен? і як передавати речі? ви заберете чи потрібно їх кудись везти?
     
  4. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)


    Стосовно розміру уточню - думаю М-L жінкам і L чоловікам (але все виясню)
    Передавати речі в центрі в. Герцена - Наталі
    з будь-яких питань можна звертатись до неї.
     
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    якби хтось їхав з Винник то передала б щось
     
  6. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    у мене чоловік доволі часто їздить, скажете коли щось спакуєте - він забере на тижні
     
  7. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    В мене деякі речі є, взуття. можу віддати. Дуже добре якщо є кому з Винник забрати. Скиньте в ПП коли будите в нас.
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    я зібрала, хто зможе взяти по дорозі дзвоніть
     
  9. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    теж зібрала, нині постараюсь завезти
     
  10. LabaNatalya

    LabaNatalya New Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    Я Наталя..яка збираю речі для потерпілих можна ваші контакти?
     
  11. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    Це дівчинка, яка займається збором речей, її тел. в першому пості.
     
  12. ZaKohana

    ZaKohana New Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    Чи потрібен посуд, постіль?
     
  13. LabaNatalya

    LabaNatalya New Member

    Відповідь: Допомога постраждалим від пожежі людям с.Рудно (згоріла частина хати)

    запитаюся у них (постраждалих) і Вам дам тут знати,дякую!